Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:30
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Venemaa uus tsaar on tõusnud - Vladimir Putin « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Venemaa uus tsaar on tõusnud - Vladimir Putin  (Loetud 3265 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Venemaa uus tsaar on tõusnud - Vladimir Putin
« on: 04.03.2012, kell 23:20 »
Venemaa on omale uue tsaari valinud. Või valis tsaar oma FSB läbi iseennast.

No nii ...

Ma ei tea mida Venemaale soovida, õnne - vaevalt. Viitsütikuga pommiks see maa eestlastele jääbki nagu Egiptus kunagi Iisraelile.

Kas luuavarrest võib pauku tulla? Jah ajalugu räägib, et võib küll ja kuidas veel! Venemaa on palju enam kui pelgalt luuavars.
Putini tagasihoidlik häärber: tsekka siit

Röövilauk - röövlikoobas - saatana mängukann. Saatana tavaline taktika kuhjata varandused - ressursid jms. ikka läbi ahnuse hoidlatesse.Ohtlik tegelane, FSB salaagent - kasvatas presidendina oma varad MILJARDITESSE DOLLARITESSE! Ütleme nii väga räpane ja jubeda taustaga maffia tegelane, Venemaa riikliku ja legaalse maffia.


Logged

kirbill
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 125


Lombakas grammatika


Vastus: Venemaa uus tsaar on tõusnud - Vladimir Putin
« Vasta #1 on: 04.03.2012, kell 23:49 »

Venemaa on omale uue tsaari valinud.

Kas keegi veel kahtleb selles? Cheesy

p.s. ausalt öeldes, et ta on mitte tsaar, vaid president Tongue
Logged

Mul on kaks pead: esimene pea on kehal ja teine pea on vaimul ning ma teen alati seda, et tahan mina - vaim.
Seepärast me ei tüdi, vaid kuigi meie väline inimene kulub, uueneb seesmine inimene ometi päev-päevalt.2 Kor. 4, 16.
ning saada uueks oma mõttelaadilt Ef. 4, 23.
JEESUSE FUN CLUB!
Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Venemaa uus tsaar on tõusnud - Vladimir Putin
« Vasta #2 on: 05.03.2012, kell 19:16 »

Venemaa on tore ja kaunis maa kus elab palju äärmiselt meeldivaid inimesi. Slaavilik külalislahkus ja inimhinge avatus on eeskujulik. Kahjuks ajaloole pilku heites pole sellel rahval just tihti vedanud oma juhtidega. Isegi kui vaadata nö positiivseid juhte, siis paraku leiab ikkagi, et kusagil on tee, mis on sillutatud laipade, türannia ja korruptsiooniga. Ju see käib selle rahva saaga juurde lahutamatu osana.
Kohakuti on mulle jäänud mulje, et sellel rahval on teatav masohhistlik soodumus tugeva ja karmi käega võimu järele.
Väga kurb on ka see, et Venemaa propaganda masin püüab lihtrahvale muust maailmast manada pilti, et need tahavad jõu või kavalusega nende sahvrisse moosivargile minna. Selle varjus aga annab igasugu asju võimumeestel korraldada.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam