Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:25
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Lai MAAILM (rahvad, riigid, misjon jms.)  |  Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.  (Loetud 6261 korda)
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.
« on: 13.03.2012, kell 13:18 »Islamiusulised näitavad jälle oma saatanlikku palet, teenides poolkuu jumalat saatanat ennast vihkavad nad elu ja on elu vastased! Nende usk on täis vägivalda ja peale pressitud - sundvalik!

====================================================Teheranist umbes 1200 km loodesuunast, Rasht’ist päris pastor; Nadarkhani, arreteeriti 2009. aasta oktoobris, peale seda, kui ta protestis valitsuse poliitika vastu, mis nõuab lastelt, kaasaarvatud tema 8- ja 9-aastastelt poegadelt, Koraani õppimist koolis. Nadarkhani ütles kooli ametnikele, et Iraani põhiseadus lubab religioosse praktika vabadust. Tema protesti tulemusena kutsus salapolitsei ta poliitilise kohtu ette ning arreteeris ta protesti eest. Hiljem muudeti süüdistus usust taganemiseks ja moslemite evangeliseerimiseks. Nadarkhani üle mõisteti kohut 21. ja 22. septembril 2010 Revolutsioonikohtu tribunali poolt ning mõisteti surma 13. novembril usust taganemise eest. Present Truth teenistuse andmeil on Nadarkhani vangistuses Lakani vanglas, kus võimud on kasutanud erinevaid meetodeid, kaasa arvatud ravimeid, selleks, et teda pöörata tagasi islami usku. Peale seda, kui Nadarkhani keeldus islami usku pöördumast, arreteeriti tema naine. Naise üle mõisteti kohut, ilma et tal oleks olnud advokaati ning talle anti eluaegne vanglakaristus.

Loe lisa, siit.

====================================================


Mujal kajastus (eesti keelne)

Mission Network News – Uus peatükk Iraani pastori Youcef Nadarkhani juhtumis, võib paljudel inimestel vere keema ajada. Nadarkhani arreteeriti ususttaganemise süüdistustega 2009. aastal peale seda, kuid protesteeris valitsuse otsuse vastu, mis nõuab seda, et tema poeg peab koolis koraani lugema. Alates sellest on tema pikaleveninud kohtusaagas ähvardamisi surmanuhtlusesega, kui ta keeldub islami usku vastu võtmast. Märtrite Hääle viimastel andmetel nõudis kohtuvõimu juht, Ayatollah Sadegh Larijani, kohtunikult, kes Nadarkhani juhtumiga tegeleb, et ta viivitaks vandekohtu kirjaliku otsusega veel ühe aasta. Kohtunikul kästi konkreetselt Nadarkhanit hoida veel vanglas ning kasutada iga vajalikku abinõu selleks, et sundida teda oma kristlikust usust lahti ütlema ning pöörduma islami usku, rääkis Märtrite Hääl. Juhtum on pandud mitmeid kordi ootele. Sel korral on põhjendus selle taga kõige häirivam. Kristlased üle maailma olid Nadarkhani võimalikust saatusest  Iraani valitsuse käes väga puudutatud, ning nad saatsid palvekirju oma valitsustele ja muudele gruppidele, kes võiks sõna võtta. Isegi ÜRO on väljendanud oma muret selles küsimuses. Hiljutine korraldus viivitada Nadarkhani kohtuotsusega võis olla vastus nendele protestidele. Present Truth Ministries andmeil anti see korraldus selleks, et rahvusvaheline kogukond ja eriti kristlased, unustaksid Nadarkhani juhtumi. „Kui me tema unustame, on neil vabadus pastor hukata,“ rääkis Present Truth Ministries pressiesindaja. Edaspidi võib sellel olla iraani kristlaste ja evangeeliumi leviku suhtes mitmeid implikatsioone. Open Doors maailma vaatluse nimekirja alusel on Iraan juba praegu teisel kohal oma kristlaste tagakiusamise poolest. Palveta, et Nadarkhani süüdimõistmine saaks ümber pööratud ning et tema perekond usaldaks jätkuvalt Jumalat selles asjas. Vaata Nadarkhani lugu ja kuidas aidata.

Allikas: Pereaadio.com

====================================================

Iraani kohus mõistis islamist keeldunud kristlasest pastorile karistuseks surmanuhtluse

Kristlusest islami kasuks mitte loobunud Iraani pastor mõisteti kohtus surmanuhtlus.

34aastane Youcef Nadarkhani on Iraanis 400liikmelise koguduse pastor, kes vahistati 2009. aasta oktoobris, kuna mees julges tõsta protest, et tema last sunnitakse koolis koraani lugema, vahendab FoxNews.com.

Mullu septembris mõisteti ta lisaks eelnevale süüdi, sest kirjutas Iraani vaimulikest.

Pastori naine arreteeriti 2010. aasta juunis, kuid vabastati oktoobris.
Neid mõlemaid keelitati ja ähvardati kristlusest loobuma ja tunnistama islamit.

Tänavu juunis andis Iraani ülemkohus kohalikule kohtule käsu juhtum uuesti üle vaadata. Iraani ülemkohus on andnud käsu uurida, kas mees oli enne kristluse järgimist moselm.

Nadarkhani sõnul ei ole ta täiskasvanuna kunagi moslem olnud, hoolimata sellest, et tema esivanemad järgivad islamireegleid.

Vastuolus Iraani seadustega nõudsid kohtunikud, et mees ütleks kristlusest lahti juba enne, kui tema moslemiks olemine on tõestust leidnud.

Nadarkhani on üks viimaseid vaimulikke, kes Iraanis usu tõttu arreteeritud.

Kokku on alates 2010. aasta juunist arreteeritud 202 kristlast, kellest 33 on veel siiani vanglas.

Alates 1990. aastast pole kohus kedagi usu tõttu hukata lasknud.
Kuigi Iraani valitsus väidab end olevat tolerantne, siis jätkub endiselt riigis inimeste islamisse suunamine.

Allikas: Ohtuleht.ee
Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane.
« Vasta #1 on: 13.03.2012, kell 13:27 »

Palvetagem selle pere eest, printige välja tema pere pilt (siin või siin), pange nädalaks köögi seinale ja paluge ka teiste sadade vangide eest, kes on Iraani vanglates.

Printimiseks fail siin:või siin:

http://www.mediafire.com/?pd4qh8148h5z0w0

Ning üllatus-üllatus Eesti kristlased, kes te toidate oma turismirahadega Egiptust. Egiptuse vanglates on erinevatel andmetel sadu kristlastest vange, keda seal pekstakse, hoitakse vangis ajuvabade süüdistuste eest. Mõelge enne kui mõnda riiki sisenete ja sellele riigile kasumit oma lebotamistega toote!
Logged

Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.
« Vasta #2 on: 13.03.2012, kell 18:21 »

Tegelikult peaks just Egiptusesse minema – misjonäriks!
Kindlasti on osade riikide käitumine kristlaskonna suhtes pehmel öeldes inetu, aga Jeesus hoiatas meid selle eest, et meid taga kiusatakse, see on normaalne nähtus vaadatuna Piibli seisukohalt.
Kas peaks jätma Egiptusesse sõitmata selle pärast, et mõni kristlane sealses kinnimajas istub – kahtlen. Üks asi on see, et kust meie täpselt teame mille eest keegi kinni istub. Kui me tahame selle riigi tulevikku mõjutada, siis peaksime just seda külastama, jättes endast mingi positiivse jälje.
Egiptus on imeline maa oma ajaloo, kultuuri ja looduse poolest. Kindlasti on rumal sinna sõita ainult päevitamise ja ujumise pärast. Peaks ikka Kairos asuvat egiptoloogia muuseumi külastama ja Giza platool ära käima. Miks mitte võtta ette mitmepäevane laevareis Niilusel. Turism on alati kultuure mõjutanud.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.
« Vasta #3 on: 13.03.2012, kell 23:28 »

Tsiteeri
Tegelikult peaks just Egiptusesse minema – misjonäriks!

See võib lõppeda kurvalt igaühega, mitte ükski lääne inimene ei saa sinna minna misjonäriks. Tean isiklikult inimesi, kes seal "turismika" varjus kohtusid salaja kohalike kristlastega ning salapolitsei oli pidevalt sabas ja pidid enne saba maha raputama, et kuhugi minna ja liikuda. tean mida räägin ...

Turism - turismiks aga ma pean silmas Jumala kogudust ja selle käekäiku (kohalike elu olu). Ma ei saa pleesitada rannas paadunud lääne inimesena, kui 50 km kõrval on kristlased vennad ja õed vanglas vaid usu pärast. Nonsens - lääne kristlus on läinud läägeks.

P.S. Kultuuri ja hariduse jms. vastu ei ole mul midagi või silmaringi laiendamise vastu. Iseasi kui seda tehakse porp.väljas ehk siis millegi arvelt!
Logged

Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.
« Vasta #4 on: 14.03.2012, kell 00:11 »

Tegelikult peaks pead kokku panema ja kujundama strateegi kuidas sellistesse problemaatilistesse piirkondadesse varjatult misjonääre sisse sokutada. Kui vaja siis kasvõi mittekristlasteks maskeeritult. Saan aru, et selline mõte tundub natuke absurdne, aga mõte vähemalt.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Kas vastakad uudised?
« Vasta #5 on: 01.04.2012, kell 18:26 »

JÄTKAKE PALVETAMIST IRAANI PASTORI YOUCEFI JA IRAANI KOGUDUSTE EEST

„Iraani pastor Youcef Nadarkhani on siiani elus ja hiljutised teated tema hukkamisest on valed, lähtudes ACLJ'st, kes suutis kinnitada 26.märtsil, et vangistatud evangeelse pastori surmaotsus islami hülgamise eest ei ole veel täide viidud,“ teatab Christian Post. „Paljud Nadarkhani järgijad olid ehmunud, kui olid näinud Internetis pilti nende tapetud pastorist. Sellel pildil on Iraani pastori silmad kinni seotud, seisab võllas silmuse kõrval, mil kaks relvastatud valvurit seisavad tema taga. See pilt suurendas kuulujutte, et Nadarkhani on hukatud. Iraan omab ajalugu, kus vange hukatakse ette hoiatamata; mõnikord jäetakse laibad perekonna ukse ette, lähtudes ACLJ'st. ACLJ on kinnitanud, et see pilt, mis on arvatavalt ringluses alates 2011. aasta juunist, on võltsing ja kuuldused hukkamisest on valed. See organisatsioon kinnitab seda teadet valest hukkamisest ja see pilt võib olla osa valeinformatsiooni kampaaniast, mida viib läbi Iraani re˛iim....“


•Palun jätkake palvetamist pastor Youcefile Jeesuse julgust ja vaprust.

•Palun jätkake palvetamist tema tunnistamiste eest Iraani vanglas ja et ta juhiks paljud päästele ja Issandat Jeesust Kristust uskuma.

•Palvetage tema perekonna ja sõprade eest, et neil oleks julgust ja tugevust ning iga tema armastatu eest, kellel ei ole isiklikku suhet Jeesuse Kristusega, et nad tuleksid võimalikult ruttu usule.

•Palvetage vangivalvurite ja Iraani valitsuse iga taseme eest, et nad leiaksid usu Kristuses.

•Palvetage tagakiusatud Iraani koguduse eest, et neil oleks julgust ustavalt jagada evangeeliumi ja teha jüngreid selles kannatavas ühiskonnas.

•Palvetage, et Püha Vaim jätkaks väelist liikumist Iraanis – suurt vaimset ärkamist sinna, kuna paljud hinged saavad päästetud ja sellepärast Iraani valitsus on usinalt usklikke jahtimas.

Joel Rosenberg
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.
« Vasta #6 on: 01.05.2012, kell 19:15 »

Mission Network News – Tuntud väljaanne kirjutas hiljuti artikli, väites, et Iraani võimud on lubanud mitte hukata pastor Youcef Nadarkhanit. Jason DeMars, Present Truth teenistusest (www.presenttruthmn.com), kes on jälginud Nadarkhani juhtumit, ütleb, et ’kuigi need näivad suurepärased uudised, ei saa neid usaldada.“ DeMars rääkis: „Me oleme dokumenteerinud mitmeid juhtumeid, kus Iraani meedia ja valitsuse juhid on valetanud selle juhtumi suhtes avalikkusele. Nad kinnitasid hiljuti, et Nadarkhanit süüdistati kristlikus tegevuses, kuid võimud salgavad jätkuvalt, et ta on süüdi mõistetud ususttaganemise eest. Meil on koopiad kirjalikust kohtuotsusest, mida võib ka internetist leida ning nendes on kirjas, et tema ainus süüdistus on ususttaganemine. Ka tema kaitseadvokaat, hr Mohammed Dadkhah, on selgelt väitnud, et ainus süüdistus tema kliendi vastu on ususttaganemine.“ DeMars lisas, et Iraan tahab Nadarkhani juhtumit uudistest kaotada, et nad saaksid pastoriga teha, mida tahavad, aga ’meie ei unusta ning me jätkame palvetamist ja tööd seni, kuni ta on vabaks lastud.’ Vahepeal ringlesid kuulujutud, et Youcef hukati, kuid need jutud on täielikult valed, rääkis DeMars. „Me oleme tänulikud, et saame seda 16. märtsi andmetega kinnitada, mil Youcef oli veel elus. Jätkake palvetamist ja sõna levitamist kõigile, keda te tunnete.“ The Christian Post uudiste andmeil on Twitteri kampaania pastor Nadarkhani toetuseks, jõudnud enam kui miljoni toetajani. Pastor Nadarkhani jutlustas enne oma arreteerimist 2009. aasta oktoobris, 400 liikmelisele kogudusele. Nüüd on tema lugu Kristusesse jäämisest jõudnud kaugele ja laialt üle kogu maailma. Alates sellest kui Twitteri kampaania veebruari keskel alguse sai, on sellega liitunud 1,1 miljonit Twitteri kasutajat ning nende hulgas on esindatud 89% kõigist maailma riikidest. Neist riikidest 35 on peamiselt moslemi maad, kaasaarvatud Iraan, Saudi-Araabia, Pakistan, Afganistan, Süüria, Egiptus ja Liibüa. Ka mitmed kuulsused on otsustanud selles kampaanias pastor Nadarkhanit toetada, nende hulgas Donald Trump, Megyn Kelly, näitlejanna Julie Benz, Michelle Malkin jt. Kuid tööd jätkatakse mitmel rindel, et saavutada pastor Nadrakhani vabadusse pääsemine.

Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Iraani pastor vabastati!
« Vasta #7 on: 12.09.2012, kell 20:21 »

Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.
« Vasta #8 on: 14.09.2012, kell 15:56 »

 Smiley

Et siis surnu ärkas ellu ...
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.
« Vasta #9 on: 15.09.2012, kell 17:15 »

Elame-näeme.
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.
« Vasta #10 on: 17.12.2012, kell 00:10 »

The Christian Post – Londonis, Inglisamaal 10. novembril toimunud organisatsiooni Christian Solidarity Worldwide konverentsil, väljendas äsja vangistusest vabanenud iraani pastor Youcef Nadarkhani oma tänu paljudele toetajatele, kes tema eest palvetasid selle kolm aastat kestnud vangistuse ajal. Ta ütles, et on elus täna selle tõttu, mida kristlaste palved korda saatsid. „See on mu võimalus jagada sellest, mida Issand mulle tegi ja tänada teid, et te toetasite mind oma palvetega ja te toetasite mu perekonda sellel väga keerulisel ajal,“ rääkis 35-aastane Nadarkhani, neile kes osalesid kristlaste tagakiusu jälgiva grupi, Christian Solidarity Worldwide, riiklikul konverentsil Londonis. „Minu palve Issanda ees on, et ta õnnistaks teid selle eest, mida te tegite minule kui ühele väikesele Kristuse Ihu liikmele.“ Nadarkhani, kes on ühe kodukoguduse pastor, Rashtis, Iraanis, vabastati vanglast 8. septembril, peale kolm aastat kestnud vangistust, jumalateotamise ja moslemite evangeliseerimise katse süüdistustega. Kuigi talle mõisteti esialgu surmanuhtlus, eemaldati tema arvelt lõpuks jumalateotuse süüdistus ning see võimaldas tema vabanemise. Mõnda aega peale vanglast vabanemist, kirjutas Nadarkhani oma toetajatele tänukirja, öeldes: „Ma tahan väljendada oma tänu kõigile neile, kes on mind toetanud avalikult või ka täieliku saladuskatte all. Te olete kõik väga kallid mu südamele. Issand õnnistagu teid ning andku teile oma täiuslikku ja suveräänset armu.“ Selle juhtumi vaatlejad on öelnud, et Nadarkhani vabastamine sõltus tugevalt rahvusvahelisest survest, mida välisriigid Iraanile avaldasid selle juhtumi osas. Riigid kõikjal maailmas, kaasaarvatud Saksamaa, USA ja Brasiilia, mõistsid avalikult hukka Iraani tegevuse, vangistades kristlasest vaimuliku tema usu pärast, kinnitades, et Iraan eirab rahvusvahelisi inimõiguste seadusi. Christian Solidarity Worldwide (CSW) teatas, et Nadarkhani kõne nende riiklikul kogunemisel oli inspireeriv, usku õhutav tunnistus püsivusest ja armastusest.  CSW täidesaatev juht Mervyn Thomas, rääkis: „Meil oli rõõm tervitada pastor Nadarkhanit meie konverentsil ning kuulda tema tunnistust usust ja püsivusest ning tema armastusest Jumala, oma perekonna ja oma rahva vastu. Tema vaikne julgus, ausus ja vastusüüdistuste puudumine ei saanud jätta inspireerimata kedagi, kes teda kuulasid, et süvendada oma pühendumist usule.“ Teatavasti kõneles Nadarkhani veel neljal jumalateenistusel ühes kohalikus koguduses, Inglismaa väikelinnas Bromptonis, Medwey lähistel, enne kui reisis tagasi oma naise ja kahe poja juurde, Rashti linna, Iraanis. Kuigi Nadarkhani oli edukas võitluses Iraani valitsuse religiosse tagakiusu praktika vastu, on tema advokaat, inimõiguste kaitsja, Mohammad Ali Dadkhah, võetud vahi alla. Dadkhah, kes on üks vähestest inimõiguste kaitsjatest Iraanis, arreteeriti selle aasta oktoobris ning mõisteti 9 aastaks vangistusse väidetavalt riikliku turvalisuse vastu töötamise ja propaganda levitamise eest. Üks teine inimõiguste organisatsioon, Ameerika Õigusteaduse ja Õigluse Keskus, kes on Nadarkhani juhtumit lähedaselt jälginud, innustab kõiki kristlasi jätkama võitlust usuvabaduse eest Iraanis. „ Kui maailm ärkas usulise tagakiusu reaalsusele Iraanis, kui massid võitlesid pastor Youcef’i vabaduse eest, siis nüüd tuleb meil pöörata oma tähelepanu nende kaitsele, kes tagakiusatuid kaitsevad,“ rääkis Tiffany Barrans, Ameerika Õigusteaduste ja Õigluse keskusest.  angel
Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Iraanis poodi avalikult üles mees, süüdistus - kristlane, ei allu isalmile.
« Vasta #11 on: 17.12.2012, kell 20:05 »

Ta elab! Ei tea kas teema on selleks nö. aegunud?
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam