Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:23
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Lai MAAILM (rahvad, riigid, misjon jms.)  |  Tuntud inimesed kes on kristlased. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Tuntud inimesed kes on kristlased.  (Loetud 3094 korda)
Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Tuntud inimesed kes on kristlased.
« on: 12.06.2012, kell 07:11 »

Tuntud inimesed kes on kristlased, vennad ja õed kellel on maailmas märkimisväärseid saavutusi olnud!

Võibolla siin foorumis on juba selline sarnane teema kusagil olemas, aga otseselt märganud seda veel pole.
Tekkis siis mõte rääkida vendadest ja õdedest kes on saatnud korda märkimisväärseid saavutusi erinevates eluvaldkondades  ka ilmalikus mõistes. Ühesõnaga tuntud inimesed kes on kristlased.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Tuntud inimesed kes on kristlased.
« Vasta #1 on: 12.06.2012, kell 07:54 »

Esimene inimene kellest tahaksin siin rääkida on söör Ranulph Fiennes keda loetakse Guinessi rekordite raamatu kohaselt maailma suurimaks elavaks seiklejaks.
Ka eesti keelde on tõlgitud üks tema kirjutatud raamat HULL, HALB JA OHTLIK TUNDA. Raamat oli igati lugemisvääriline ja tekstides kajastusid mitmetes kohtades tema tõekspidamised. 
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Tuntud inimesed kes on kristlased.
« Vasta #2 on: 12.06.2012, kell 19:30 »

Veel üks märkimisväärne inimene on meile kõigile geograafi ja ajaloo tundidest tuntud Briti mereväe ohvitser, avastaja ja arktiliste alade uurija Robert Falcon Scott (1868-1912). Raamatust SCOTTI VIIMANE EKSPEDITSIOON, selguvad selle inimese veendumused ja maailmavaade. Igal nädalal pidas ta oma ekspeditsiooni rühmale Antarktikas Jumalateenistusi.
Sotti eesmärk Antarktikas (1912) oli jõuda esimestena Lõuna-Poolusele, parku õnnestus see Amundseni juhitud Norra ekspeditsioonil kaks nädalat varem.
Amundseni ekspeditsiooni võib lugeda otsast lõpuni edukaks ja kordaläinuks. Paraku ei saa seda öelda Scotti ekspeditsiooni kohta. Üks tema ohvitseridest (Evans) sooritas tagasiteel Lõuna-Pooluselt väga dramaatilise enesetapu, püüdes oma seltsimehi säästa kuna oli raskelt haigestunud ja ei suutnud vajalikus tempos liikuda. Ühel õhtul ta tõusis telgis püsti, andis ohvitserile kohaselt au ja väljus telgist umbes -45c pakasesse tuulega 20-25m/s. Peale seda teda enam ei nähtud. Tema enesetappu loetakse üheks julgemaks, mehisemaks ohvrimeelseimaks teoks Antarktika ajaloos. Püüdes säästa seltsimeeste elusid tõi ennast ohvriks.
Scott ise suri 11 miili enne toidulaoni jõudmist. Viimase jõu pühendas ta kirjade kirjutamisele oma perele ja Kuningriigile. Ta leitigi pliiats ja päevik peos oma telgis istvana. Kuna ta pea oli katmata, siis võib oletada, et ta kiirendas oma surma saabumist. 
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam