Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:26
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Energiavampiir - energiavampiirid! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Energiavampiir - energiavampiirid!  (Loetud 4807 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Energiavampiir - energiavampiirid!
« on: 05.08.2012, kell 01:12 »Energiavampiirid Kas nende vastu leidub kaitset? Mida teha, kui su parimast sõbrast saab luupainaja? Loe lisa siit

Tsiteeri
maarja, 20:01, 4. august 2012
Olen töökaaslasest vampiiri all kannatanud. Kõik on õige, kuid ärge mõelge üle! Minu meelest on asi nii, et piisab kui sa mõtled kellegi peale, kui juba oled kasutamas tema energiat. Kui räägid kõva häälega kasutad veelgi rohkem. Kui kokku puutud toimub üldjuhul inimeste vahel energia vahetus. Kui suhtlemisel vahetust e toimu, siis üks pool ongi juba vampiiri rollis ja teine vabatahtlik andja. Peale selle vampiiri pole vaja karta. Minu meelest vampiir tasakaalustab inimesi, kes lihtsalt oma headusega on liiale läinud. Üldjuhul elulises mõttes aitab vampiir ohvrit suunata tema jaoks õigemale eluteele. Tihti aga ohver paneb ennast ohvri olukorda, saamata aru, et vampiir on talle tegemas mega kingitust. Mina õppisin vampiiri loodud õppetunni ära ja kogu kupatuse eest tänasin teda. Ja kui tundsin et tagalad on kindlustatud ja nüüd ta mulle küll midagi enam teha ei saa, lahkus ta ise töölt.

Tsiteeri
Marks, 20:35, 4. august 2012
Kui sa ei taha et teised saavad sinu energiat siis pane energia kinni,keegi ei saa enam midagi.Paljud suhted on nii kus üks partner imeb teiselt energiat.Kui see kes on suhtes vampiir enam energiat ei saa muutub ta tigedaks ilma et ise ka aru saaks mis tal viga on.Lihtne on panna enda energia kinni ja vampiir ei saa midagi.

Tsiteeri
09:59, 4. august 2012
täiesti läbielatud kogemus,kui meile tuli uus töötaja,mingist hetkest olin läbi nagu "läti raha",asja uurides tekkis kahtlus ja mul oli hea võimalus otse kysida,mis toimub,kuna seda naist tööle tulemas nägemas juba valdas täielik paanika(ometi meil polnud mingit konflikti olnud).tema õpetas sedasama ,käed risti rinnale,kui temaga suhtlesin ja silmvaadet olla ei tohi.mina olin kerge saak sel hetkle ja talle oli energiat vaja Smiley

Kuidas sina kristlasena seda jama kommenteerid?

R.Crusoe

Logged

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: Energiavampiir - energiavampiirid!
« Vasta #1 on: 07.08.2012, kell 20:57 »

Mina vastaksin sellele küsimusele nii, et ükskõik, kas kannatan hingevaenlase vihkamise all, taludes tema valesid, ülbust ja mõnitusi või imeb energiavampiir mind tühjaks - eks see ole enamjaolt ükssama asi. Nimetame seda siis saatanaks, kuradiks või vampiiriks.......Kõik kristlased ei mõista usu olemust õigesti ning nende käitumine ja vihkajalikkus võrdub mittekristlase käitumisega oma ligimese suhtes.p
Olen kogenud, et ALATI ei aita ka palvetamine. Mida teha ?
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Kodanik
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 26


roheline


Vastus: Energiavampiir - energiavampiirid!
« Vasta #2 on: 13.08.2012, kell 23:17 »

Hmmm...raske küsimus. Ise olen kogenud, et tõesti mõned inimesed on väsitavad ja pärast nendega suhtlemist on endal paha olla. Mõni inimene astub ruumi ja sa tunned, kuidas kõik elektrit täis läheb, teine tuleb ja on kerge ning hea olla.
Mida Jeesus teeks? Palvetaks, järelikult meie ka.
Logged

Igale päevale piisab oma vaevast
Mt.6:34
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Energiavampiir - energiavampiirid!
« Vasta #3 on: 15.11.2012, kell 03:47 »

Mu meelest on vampiirid need inimesed, kes oskavad sind tühja-tähja pärast välja vihastada, neil on seda vaja, nad saavad sellest energiat  Wink
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam