Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:28
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Vissarioni kultus - Siberi ususekt « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Vissarioni kultus - Siberi ususekt  (Loetud 4938 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vissarioni kultus - Siberi ususekt
« on: 12.09.2012, kell 12:23 »Vaata kõiki pilte

Vissarioni kultus - Siberi ususekt

Märksõnad: Vissarion - Vissarioni - Siber - Siberis - Kanal2

Kanal 2 hakkab näitama Tuuli Roosmaa elukest oma perega Siberi ökokülas (loe ususekti peakorteris). Kahjuks ie näe paljud inimesed selle asja saatanlikku ja varjatud poolt. Olemas on kõik klassikalised sekti ja ohtliku "ärakeeramise" sümptomid ning tunnused.

Tegemist on siis nende nn. Messia järgijate külaga, kus elavad sekti astunud - deemonliku mõju all inimesed. Vissarioni sekt ei erine eriliselt teiste samasuguste (varem ajaloos olnutega), kõigil on üks ühine nimetaja ja tunnused.

Kristlased teavad, nii oma südames kui ka Piibli alusel ning kaasates oma TERVET MÕISTUST, et tegemist on totaalselt segi kamminud habemikuga ning tema spirituaalse mõju all olevate järgijatega. Ning see kõik sõnnib Antikristuse väes - mõju läbi ning sellest kõigest opn Piiblis juba ette hoiataud, et tõuseb palju valekristuseid ning õpetajaid.

=====================================

Videod:

A Long Weekend with The Son of God
http://vimeo.com/43883604

Sama asi Youtubes tükikestena, siin.

ABC Neys uudislugu
http://abcnews.go.com/video/playerIndex?id=5231504

Vice TV üks külaskäik sinna
http://www.vice.com/the-vice-guide-to-travel/jesus-of-siberia-full-length

Lugemist:

VISSARION CHRIST: SIBERIAN SAVIOUR
http://www.danielkalder.com/ARENAVISSARION.html

=====================================

Ka meil on siin ja seal hõigatud selle asja suhtes:

Vissarioni ususekt Siberis meelitab eesti perekondi igaveseks ajaks kodumaalt lahkuma  Loe artiklit

Ka kommentaare on siin ja seal:

Tsiteeri
Teadja. Vene televisioonis on mitmeid-mitmeid kordi hoiatatud uue "Jeesukese" - Vissarioni eest, kelle sekti astumisega kaotab sekti liige kogu oma vara ning sattub seal laagris 18-dasse sajandisse

Kas keegi on nõus eestlaste hoiatamiseks tõlkima paar artiklit antud teemal. See ei ole nali - see poolkinnise ususekti asi võib lõppeda väga täbaralt. Vissarioni käest küsis üks reporter, et Jeesus tegutses 3,5 aastat aga sina oled juba tegutsenud 15 aastat, et kuidas siis sellega on. Ta ütles, et aeg on ligi, kõige jubedam tõlgendus on meenutades sarnaseid juhtumeid ajaloos, kollektiivne mürgi söömine vms.

Valemessiad lähiajaloos (vale Jeesused)
http://abcnews.go.com/Nightline/popup?id=5221708

NB! Osadel kes kõik oma maise vara müüvad ja sellest loobuvad, ei ole seal 3600km Moskvast olevast mülkast tagasiteed (kel pole sugulasi jms.).

R.Crusoe

Vaata galeriid siit

-------------------------------------------------------------


Veel märksõnu: Tiberkuli järv - Siber ökoküla - Päikese linn - Meistrite linna - Koidiku Küla - Tuuli Roosmaa

Veel hoiatavaid märksõnu:
David Koresh - Yisrayl Hawkins - Wayne Bent - Charles Manson- Jim Jones -Marshall Herf Applewhite - Heaven's Gate - mass suicide - New Age - Raeliidid - Rael: Claude Vorilhon
Logged

Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Vissarioni kultus - Siberi ususekt
« Vasta #1 on: 12.09.2012, kell 18:57 »

Samast sektist oli 2010 või 2011 aastal juttu rahvusvahelises ajakirjas GEO, mis ilmub ka eesti keeles. Kes viitsib selle nr üles leida leiab ka sealt huvitavat lugemist.
See mis mulle endale asja juures meeldib on see, et inimesed seal tõesti elavad nagu 18 sajandil. See on oluliselt keskkonnasõbralikum kui priiskav 21 sajandi elustiil. Paljuski rahuldatakse oma vajadused oma enda käte ja mõistuse osavusega ja see on austust vääriv.
Sekt ise muidugi on täiega nõme nähtus!
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
KLS
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 59


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: Vissarioni kultus - Siberi ususekt
« Vasta #2 on: 29.09.2012, kell 21:41 »

Tore, et siin on see teema üles võetud. Olen ise hiljuti sattunud huvist vaatama seda Tuuli Roosma saadet mõned korrad ning olen lugenud ka pisut Eesti ajakirjanduses leiduvat kriitikat Tuuli Roosma kohta- et a la kuidas ta seal Siberis käitub jne.
Lisaks sellele eile vaatasin ka Youtubes lõikudega üleval olevat videoklippe Long weekend with son of God - et täpset pilti saada sellest sektist. Mingis mõttes olen ise selline sektide tausta uurija olnud ka varem.

Aga üllatus oli mulle see, et Wikipedia andis kohe nimekirja inimestest kes on end Kristuseks kuulutanud seal Vissarioni kohta käivas artiklis.

See sekt ise -niipalju kui olen nüüdseks lugenud ja vaadanud- tundub olevat räige...päris kahju on sellistest inimestest, kes on niiöelda valesse kohta läinud.

Selle kohta lugesin kuskil ka et Vissarion võib õhutada oma järgijaid samamoodi massienesetappu tegema - midagi taolist mis üks teine 54 liikmeline sekt kunagi tegi.

Jääb vaid palvetada et Jumal aitaks/näitaks õigel ajal inimestel sealt ka teed välja.

Hiljuti on Tuuli roosma jaganud oma kogemust R2 saates Haloo kosmos http://r2.err.ee/uudised?saade=285&uudis=1449
Logged

that`s true- HE`S ALIVE!
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam