Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:13
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Lai MAAILM (rahvad, riigid, misjon jms.)  |  Ukraina oranž revolutsioon - Sunday Adelaja vanglas??? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Ukraina oranž revolutsioon - Sunday Adelaja vanglas???  (Loetud 2112 korda)
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Ukraina oranž revolutsioon - Sunday Adelaja vanglas???
« on: 16.09.2012, kell 16:26 »

Ukraina oranž revolutsioon - Sunday Adelaja vanglas???

Paljude kõrvu on jõudnud uudised mustanahalise pastori vangistamine Ukrainas. Tegemist on väidetavalt Euroopa suurima koguduse pastoriga, kelle arvuline ja koguduse kasv on hämmastanud paljusid. Mees on andnud välja paarkümmekond raamatut ja olnud maailma vägevate ja tähtsate areenil. Mulle tagasihoidliku maamehena tundus seal ka palju upitamist ja edevust aga las see olla. Igastahes Google pildiladu on täis pilte Smiley

Mees ise siis 45 aastane, Niggeriast pärit immigrant Ukrainas, kes rajas sinna suure koguduse. (Üks tema tutvustav video siin)

http://adelaja.com
http://www.facebook.com/pastor.sunday.adelaja

=====================================

Pastor Sunday Adelaja on vangis

Ukraina korrupteerunud võimud on tänaseks aga vangistanud pastori. Kuigi jah osad süüdistused tema vastu on ka veidi tõesed: aastaid tagasi ühes investeerimisprojektis kus paljud raha kaotasid ja panid sinna oma rahad Jumaliku nõuande peale.

Video siin.Religion Today artikkel  Carisma News artikkelSkandaalist on veel juttu siin.

Allkirju kogutakse tema vabastamiseks siin ja siin.

Veel kodulehti:http://www.standwithsunday.com/

=====================================Harta raamatupood müüb selle pastori raamatut:

Nihe koguduses. Muuda revolutsiooniliselt oma usku, kogudust ja elu 21. sajandil
http://pood.harta.ee/raamatud.php?mida=vaata&id=160

Esile on toodud ka peatükk Rahva võim

Temast on ka veidi lisajuttu siin.

=====================================

Aga külastades kristlasena nende koguduse ametlikku kodulehte http://www.godembassy.com kargab silma igasugu imelikke asju. Nagu video:Dj Light set on fire
http://www.youtube.com/watch?v=QjuSl0qQyjw&

Samuti on koguduse kodulehel mingi meistriliig bokis matši tutvustus. Andke andeks kas hullemaks minna ei saa?**Boxing 2011- Kings of the Ring**
http://www.youtube.com/watch?v=b8620eSAIKI&

=====================================

Ukraine’s Embassy of God Evangelical Church Struggles With Founder’s Controversy
http://www.theworld.org/2012/02/embassy-of-god-ukraine/

Ma ise soovitan usklikel läbi katsuda see uue põlvkonna või Kuningriigi õpetus, nii mõnegi jaks on see veidi sarnane õpetuse suund, mida Eestis "Aarfika vennad" levitavad.

Samuti on kriitikud rünnanud tema õpetust (kuningriigi õpetus) ning sektile omaseid tunnusjooni (kontrollmehanism) koguduses.

Katsuge kõike läbi!

Seniks aga ühendame palvekäed ja palume õigluse ja tõe esiletulemist ja et vend saaks vabaks ning teenida kogudust.

R.Crusoe


Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam