Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:14
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Facebook - teab sinust liiga palju ... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Facebook - teab sinust liiga palju ...  (Loetud 3817 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Facebook - teab sinust liiga palju ...
« on: 15.11.2012, kell 15:28 »
Tsiteeri
Austrian law student Max Schrems, because European law states that citizens can do this, requested all the data Facebook had about him. He got back a CD with 1,222 PDF files"

Kraash - 1222 dokumenti tema kohta - see on ju hullem kui kunagised julgeoleku toimikud ...

Kui palju ta sinu kohta teab?

Mis arvate ...

R.Crusoe
Logged

Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Facebook - teab sinust liiga palju ...
« Vasta #1 on: 15.11.2012, kell 16:43 »

Ise ma ei ole kunagi seda näoraamatu fenomeni mõistnud. Vahetu suhtlemine inimestega on palju meeldivam.
Muretseda selle pärast, kui palju keegi kusagil kellegi kohtad teab, on selline kahe otsaga asi. Ühtpidi teatav privaatsus on vajalik igale inimesele, samas paljud on ise, enda kohta liiga palju infot kõikjale üles riputanud ja pärast kahetsenud. Kelle süü see siis on? Kindlasti kui keegi tahab kellegi kohta midagi välja uurida, siis on see tehtav ka siis kui näoraamatu kasutaja polda.
Pealegi näoraamatu graafiline kujundus on väga nõrk. laugh
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
MM
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 24

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Facebook - teab sinust liiga palju ...
« Vasta #2 on: 20.03.2013, kell 10:56 »

Ma ise kasutan facebooki, et väljendada mõtteid, luuletusi ja lookesi, mis võiks neid inimesi, kes on  mu sõbralistis, inspireerida, panna naeratama ja eelkõige muidugi mõtlema Jumalale ja üleloomulikule maailmale. Muidugi peab seal olema ettevaatlik kui teha  seal enda nime all teha väga revolutsioonilisi kommentaare, näiteks arvamusi tulistel teemadel ühiskonnas nagu mõne poliitiku avalikku negatiivselt arvustamist või näiteks samasooliste suhete teemadel, siis peab arvestama, et  kui astuda avalikult kellegi varvastele, siis võib mõnikord see isegi olla ohtlik, siin on vaja palju Jumalikku tarkust, millal mida öelda ja kuidas. Ei arvusta ega manitse ka avalikult kedagi facebookis, vaid vajadusel ikka isiklikult või isikliku sõnumi kaudu, ei meeldigi väga arvustada, pigem hoopis inspireerida muutuma läbi armastuse. Olen küll edasi jaganud näiteks üleskutset kaitsta Eesti perekonda allkirjastades petitsiooni, sest alati ei saa vaiki olla. Olen kasutanud internetis  ka võimalust kirjutada artikleid ühiskonna probleemsetel teemadel, aga mitte oma pärisnime all, Jumal ei ole praegu märku andnud, et ma peaks seda hetkel oma nime all tegema, mul lapsed väikesed ja ei taha asjatult riskida sest inimesi on igasuguseid.
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam