Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:43
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Noored mehed ei soovi enam abielluda... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] 2 3 | Liigu alla
Autor Teema: Noored mehed ei soovi enam abielluda...  (Loetud 12822 korda)
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« on: 18.01.2013, kell 20:05 »

Hakkas käppa üks artikkel ja üks kommentaar sellele artiklile. Sai  kiiruga ära tõlgitud, loodetavasti on arusaadav. Kas pole tuttav olukord ka Eestis?


Pew’ Uurimiskeskuse andmetel soovivad USA noored mehed abielluda vähem kui kunagi varem, samal ajal kui abiellumise soov noorte naiste hulgas kasvab.
Pew leidis hiljuti, et 18-34-aastasete naiste hulk, kes ütlevad, et edukas abielu on üks tähtsamaid asju, on kasvanud 28 protsendilt 37 protsendini alates 1997. aastast.   Noorte täiskasvanud meeste hulk, kes sedasama ütlevad, on langenud 35 protsendilt 29 protsendile samas ajavahemikus.
Pew’ järeldused on äratanud ühe USA autori tähelepanu ja ta kinnitab, et feminism, olles sügavalt kaevunud igasse kultuuri valdkonda, on loonud olukorra, kus noored mehed lihtsalt leiavad olevat kasulikuma loobuda paarisuhtest täielikult. 
Suzanne Venkeri artikkel “Sõda meeste vastu“, mis avaldati Fox News’i kodulehel novembris 2012,  on saanud magnetiks feministlikele autoritele, kes on rünnanud tema seisukohta, et abieluinstitutsioon on ohustatud ja mitte tugevnenud  tänu feministliku liikumise arvatavatele saavutustele rohkem kui viiekümne aasta jooksul. 
“Kuhu on kadunud kõik head (st abielukõlbulikud) mehed?“ on küsimus, millest on sekulaarses meedias hiljuti palju räägitud, ütleb Venker. Aga tema vastus, mida toetab statistika, ei  meeldi feminismist mõjutatud põhivoolu kommentaatoritele.
Ta rõhutab seda, et esimest korda USA ajaloos on töölkäivate naiste arv ületanud meeste arvu ja samas on rohkem naisi kui mehi omandamas kõrgharidust.
“Probleem? See uus fenomen on muutnud  meeste ja naiste vahelist mängu,” kirjutab Venker. Kuna feminism lükkab mehed välja nende traditsioonilisest perekonna toitja, kaitsja ja varustaja rollist ja abielulahutuse seadused üha loovad ohtlikult ebakindlat finantsväljavaadet, kui mehed tahaksid abielust vabaneda, siis mehed lihtsalt ei leia sellest enam mingit tulu.
Abielu ja suhete valdkonna autori ja uurijana ütles  Venker, et ta on „juhuslikult komistanud meeste subkultuuri otsa“, kes ütlevad „väga selgelt, et nad ei abiellu kunagi“. 
“Kui ma neilt küsin, miks, on vastus sama: naised ei ole enam naised.” Feminism, mis õpetab naisi mõtlema meestest kui vaenlastest, on teinud naised „vihasteks“ ja „enesekaitsjateks, kuigi sageli teadmatult“.
“Meestel pole nüüd kuhugi minna. See on just nimelt see dünaamika – naised=head/mehed=halvad – mis on hävitanud sugudevahelise suhte. Kuid millegipärast süüdistatakse mehi, kui armastuses lähevad asjad viltu.“
“Mehed on väsinud,” kirjutab Venker, “väsinud sellest, kui öeldakse, et nendega on midagi põhimõtteliselt valesti. Nad on väsinud sellest, kui öeldakse, et kui naised ei ole õnnelikud, siis on see meeste süü.“
"Feminism ja seksirevolutsioon on muutnud abielu kui naiste sotsiaalse ja majandusliku turvapaiga lihtsalt ’vananenuks’, aga see on olukord, mille üle feministid ei peaks rõõmustama," ütleb   Venker.
“Naised on need, kes kaotavad. Nad on koormatud seksi tagajärgedega ja jäävad ka mehe loomuse kõrvaleheitmise tõttu  igavesti otsima tasakaalustatud elu.  Meeste eesmärk mööda karjääriredelit tippu tõusta, on naistele vajalik – nad vajavad mehi, täitmaks tühimikku tööl, et saaksid ise elada soovitud tasakaalustatud elu.”
Pew’ Uurimiskeskuse 2012. aasta viimaste kuude uurimuse andmete ristlõige näitab alarmeerivaid suundi abielu ja rasestumise suhtes USA-s. Detsembri keskel avaldatud raporti järgi näitasid viimased rahvaloenduse andmed seda, et ’vaevalt pool’ USA täiskasvanutest on abielus, mis on rekordiliselt madal.  Aastast 1960 on abielus olevate täiskasvanute arv langenud  72 protsendilt  51 protsendini täna ning uute abielude arv USA-s on kahanenud viie protsendi võrra  aastatel 2009 ja 2010.
Peale selle jätkab esimest korda abiellujate keskmine vanus tõusutrendi, naistel on see 26,5 ja meestel 28,7 aastat.   Abielude arvu vähenemine on kõige dramaatilisem noorte täiskasvanute seas. Vaid 20 protsenti 18-29-aastastest on abielus, võrrelduna 59 protsendiga aastal 1960.
“Kui praegused trendid jätkuvad, siis jooksvalt abielus olevate täiskasvanute osakaal langeb mõne aasta jooksul alla poole,“ ütles raport.
Peale selle on abielu ja raseduse vaheline seos katkenud nn milleeniumi põlvkonna, st 18- kuni 29-aastaste, arusaamas. Kui 52 protsenti milleeniumlastest ütlevad, et olla hea lapsevanem on “üks tähtsamaid asju” elus, siis vaid 30 protsenti ütlevad sama eduka abielu kohta - mida leidis suhtumiste alane küsitlus. 
22 protsendipunktine lõhe, mis väljendab milleeniumlaste hinnangut lapsevanemaks olemise ülimuslikkusest abielu suhtes, oli 1997. aastal vaid 7 punkti.  Uurimus leidis, et milleeniumlased, kellest paljud ise on abielu lahutanute ja üksikvanemate lapsed, tõenäoliselt ei ütle nagu nende vanemadki, et  laps vajab kodus mõlemat vanemat - nii ema kui isa - ning et üksikvanemaks olemine ja abielus mitte olev paar on ühiskonnale kahjulik.
 


Life Site News
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #1 on: 18.01.2013, kell 20:08 »

Ja päris hea kommentaar, mis ma leidsin:

Tsiteeri
Faktoreid on palju. Samas kui feminismi doktriin on head mehed marginaliseerinud, on see ka loonud kultuuri, kus rohkem noori mehi kaldub nägema naisi  pelgalt seksiobjektidena, kuna paljuski samamoodi õpetab sõjakas feminism noori naisi olema iseseisvad ja nägema mehi vajalikena vaid laste sigitamiseks. See on kaheldamatult edasi antud noorema põlvkonna meestele, kes samamoodi on õpetatud nägema naisi vajalikena vaid seksinaudingu pärast  ja kes vaid ootavad nendelt sama, sest abielu ja selle vastutus ei ole modernses maailmas enam vastuvõetav.
Kuid seda mõistvad head mehed on samuti heitunud. Abielulahutus teeb paljud mehed paarisuhte suhtes ärevaks. Üha rohkem poisse kasvab ühiskonnas, kus abielud lagunevad ja ilmselt ei tekita see neilegi muret. Naeruväärsed abielulahutuse seadused, mis soosivad naisi ja teevad mehed kohtusaali deklaratsioonide orjadeks; nende vara antakse naistele, kes saavad ka laste täieliku hooldusõiguse, on samuti  olenemata olukordadest murettekitav. Meestel ei ole enam oma järeltulijate suhtes garantiid. Meestele öeldakse üha enam, et neil ei ole õigust midagi öelda, kui naine tahab nende lapsi aborteerida.
Abielu ise on saamas üha mõttetumaks. Pornograafia hävitab üha ohjeldamatumalt sidemeid meeste ja naiste vahel.  Ja kui ühiskond laguneb, loob see ebakindlust tuleviku suhtes seoses maailmaga, kus me elame, ja asetab lapsed majanduslikku surutisse, nii et isegi vastutustundlikud mehed on pandud olukorda, kus nad ei taha kunagi abielluda, sest tulevik paistab tume.
Selle ümberpööramine eeldab patriarhaadi juurde tagasi pöördumist, korrektset abieluinstitutsiooni ja seksi austamist abielus.  Seksi asetamine abielu sisse patriarhaadi raames, sunnib mehi endid parandama ja saama vastutustundlikeks patriarhideks juba enne abiellumist. Patriarhaat ja abieluinstitutsioon seega kasutas ära meeste sugutungi positiivselt, et luua ja ehitada stabiilset ühiskonda.  Ja patriarhaalsed õigused ning abielusuhte kestvus ilma abielulahutuseta säilitas seda stabiilsust. Samuti on patriarhaadi boonuseks naiste kaitsmine. Ükski mees ei tohtinud tüdrukut seksuaalselt ära kasutada.  Tänapäeval võib iga mees meelitada teie 14-aastast tütart ja niipea kui ta saab seadusliku ’loa’ võib ta temaga seksida, lasta tal privaatselt teha aborti ja siis ta minema visata. Vanemad ei saa midagi teha. Patriarhaadi valitsemise ajal ei saanud ükski mees isegi mõelda tüdrukuga kurameerimisest,  minemata esmalt tüdruku isa juurde.  Kui ta seda üritanuks teha, oleks ta rikkunud patriarhi õigust (tütart peeti isa seaduslikuks omandiks just sel põhjusel, mitte et naised oleksid olnud meestest vähemad) ja õigusemõistmine oleks olnud karm.
Seevastu Hollywood ja liberalism on maalinud patriarhaalsest süsteemist moonutatud pildi,  keskendudes viisidele, mil moel saab seda kuritarvitada, olles demoniseerinud mehi, nagu oleksid nad vaatamata reaalsusele täisjoonud koletised. Naised oleksid paljuski õnnelikumad, olles perekonnasiseselt vabad tegema, mida tahavad, ja kasvatama lapsi, kui mehed on tööl. Feminismi esitati algselt kui ’uinuva kaunitairi feminismi’ doktriini, mis julgustas naisi olema iseseisvamad ja minema tööjõuturule, nagu nad oleksid kodutöid tehes raisanud oma võimeid.  See lähenemisviis kukkus täielikult läbi naiste juures, kes olid oma olukorras igakülgselt õnnelikud. Feminismil polnud edu, kuni ta lükati ette kui 'kannatavate pühade feminism', mille kampaania keskendus  naistele, keda kuritarvitas deemonlik mees – ja hakkas lõpuks võimust võtma. Uusaja naisõiguslaste liikumisel oli palju õiguspäraseid põhjusi. Siiski pole feminism sama asi. See ainult  haakus naiste õiguste taha.  Paljud kristlikud naised naisõiguslaste liikumises tahtsid teha vaid kohandusi juhuks, kui mehi ei ole, et  ennetada enda ärakasutamist ja et nad saaksid hääleõiguse kaudu valitsuse poliitikas kaasa rääkida. Isegi Vana Testamendi seadused teevad kohandusi naistele, kes leidsid end erinevatel põhjustel meestetuna ja kes olid oma õiguspäraste privileegide kaotamise ohus.  Feminismi aga juhtisid eeskätt kommunistid, kes tahtsid naistest teha riigile allaheitlikke töölisi, kes annavad oma panuse tootmisse ja tarbimisse - põhiliselt masina hammasrattaid. Kogudus, perekond, lapsed, patriarhid  ja abielu olid tee peal ees. Nii pidi need hävitama, et inimesed sõltuksid riigist ja töötaksid riigi hüvanguks. See on feminismi päritolu. Feminismi tõus, kasvav sotsialism, kommunism ja praktiline ateism on kõige selle lahutamatu osa, mida me ümberringi näeme toimuvat. 


 
Kas ikka alati on süüdi mehed, et meil on nii palju üksikemasid (esimeste seas üksikemade arvu poolest EL-s), kes vaatamata töölkäimisele ei suuda oma lapsi ülal pidada ja elavad vaesuses? Naised on ju ise seda tahtnud  - täita üksinda nii mehe kui naise rolli, rabeleda mitmel rindel ja rampväsinuks ennast töötada. Aga eks kõik selle, mis Läänes on kurjast, oleme millegipärast meie oma vaimupimeduses ülevõtnud ja isegi ülevõimendanud, millel on aga ühele väikesele rahvale täiesti hukatuslikud tagajärjed. Orjameelsus?


Logged

hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #2 on: 19.01.2013, kell 06:44 »

Ei saa aru, milles see feminism nüüd süüdi on ja sõjakas kohe? Ma kuulen küll, kuidas sa sõjakalt feminismi vihkad! Ise ja üksi hakkamasaamine on naistele vajadus, mitte feminism. Ja feminism seisab ikka võrdsete õiguste eest, mitte ei soovi võimupositsiooni, mida ma näen, et mehed kardavad kaotada ja siis vihkavad närviliselt feminismi ja süüdistavad sajas maailma patus.  Roll Eyes
Logged
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #3 on: 19.01.2013, kell 11:11 »

Tänan vastukaja eest. Mina olen naine ja mitte mees, kes kardab paaniliselt kaotada oma võimupositsiooni ja peab selletõttu feminismi vihkama. Tuleb välja et siin on ka feminismi kaitsvaid ja pooldavaid foorumi liikmeid, kes ei ole oma Piiblit korralikult lugenud, et Jumal lõi inimese meheks ja naiseks. Inimene=mees+naine. Kumbki üksikuna ei ole terviklik. Veel enam, naine on võetud mehe väikesest küljeluust - seega meest võib tervikust kujutada 3/4 ja naist 1/4-na või kuidas keegi. Ja seda anam ei ole sa vist lugenud Jumala Sõnast, et mees on perekonnas naise pea ja naine on mehe abi. Need asjad on juba loomisest paika pandud ja iga inimeste püüd seda (Jumala seadust)pahupidi pöörata, lõpeb krahhiga. Äkki sa ei olegi kristlane, hmm? Aga kui aru ei saa, ei taha aru saada, mis on feminismi olemus, siis ei saa. Edu sulle.

Veel feminismist
Logged

Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #4 on: 21.01.2013, kell 06:34 »

Päris huvitav teema üle pika aja ja eriti meeldiv, et ka siin foorumis on mingit liikumist märgata. Aga asjast. Peab tunnistama, et kuna kord on proovitud seda perekonda ja kodu mängida ja selle tagajärg oli see, et oma kahe lapse kes on täna 17 ja 13 kasvamise juures ei lastud mul osaleda ja ühisvara jagamine tähendas seda, et mina sain oma riided ja eksnaine korteri koos sisustusega, siis nagu enam ei julgeks küll ühegi daamiga samalaadset ühisprojekti käivitada.
Paraku on ka aastad vaba ja sõltumatut elu teinud oma. Kui peaksin koostama analüüsi või võrdluse abielu miinuste ja plusside ja sõltumatuse miinuste ja plusside vahel, siis abielu jääks tugevatesse miinustesse ja sõltumatus ülekaalukatesse plussidesse. Samas saan aru, et selline analüüs oleks enam kui subjektiivne.
Kui end veel kunagi püsivalt mõne daamiga seoksin, siis ainult sellisega kes pigem eelistaks/valiks koduseinte vahel passimisele, köögis vaaritamisele ja last eest kantseldamisele seiklusliku ja sündmusterohke kooselu. Mulle isegi pigem meeldiks iseseisev ja otsustusvõimeline naine kes oleks rohkem hea reisikaaslane kui koduperenaine, pigem laia silmaring kui kulinaarsete oskustega.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #5 on: 21.01.2013, kell 23:02 »

Tänan vastukaja eest. Mina olen naine ja mitte mees, kes kardab paaniliselt kaotada oma võimupositsiooni ja peab selletõttu feminismi vihkama. Tuleb välja et siin on ka feminismi kaitsvaid ja pooldavaid foorumi liikmeid, kes ei ole oma Piiblit korralikult lugenud, et Jumal lõi inimese meheks ja naiseks. Inimene=mees+naine. Kumbki üksikuna ei ole terviklik. Veel enam, naine on võetud mehe väikesest küljeluust - seega meest võib tervikust kujutada 3/4 ja naist 1/4-na või kuidas keegi. Ja seda anam ei ole sa vist lugenud Jumala Sõnast, et mees on perekonnas naise pea ja naine on mehe abi. Need asjad on juba loomisest paika pandud ja iga inimeste püüd seda (Jumala seadust)pahupidi pöörata, lõpeb krahhiga. Äkki sa ei olegi kristlane, hmm? Aga kui aru ei saa, ei taha aru saada, mis on feminismi olemus, siis ei saa. Edu sulle.

Veel feminismist

Mis sajandist see sinu kristlus pärit on? Grin
Logged
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #6 on: 22.01.2013, kell 00:20 »

Tegelikult ma jah, ei vaadanud, kas on tegemist mehe või naisega ja pidasin meheks! Smiley (sest mehed vihkavad feministe(ja naised nende sabas Smiley))

"Mehed on väsinud"! Ma peaaegu surnud nende pärast!

Kui naise suust tuleb selline jutt, mida ma siin lugesin,  siis võb-olla tõesti ei peaks neile koguduses suuremat rolli andma Smiley

Jeesus ei pidanud naisi alamateks! Seda ei ole sina suutnud piiblist välja lugeda!

Igasuguseid inimesi on ja sugu ei näita ära, millisega tegu!

Aga teema on igati huvitav. Ma ei julge esialgu rohkem midagi öelda, hakatakse kohe ära ajama:)  (no eks ma lähen, kui ikka vaja on, aga natuke hiljem vb.  Smiley )
Logged
Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #7 on: 22.01.2013, kell 07:22 »

 Cheesy hmm, ära muretse äraajamise pärast, sul on juriidiliselt korrektne õigus siin oma arvamust avaldada ja seadusest tulenevalt õigus end n.ö äraajamise korral lasta kohtu kaudu ennistada. Wink 
Aga selles suhtes, ei saa ma sinuga nõustuda, et naised ja mehed on omavahel võrdsed, sest me oleme loodud väga erinevateks. Sellest sugudevahelisest võrdluses võiks siin kohe überpika analüüsi teha ja mitte just ainult halbade näidet vaid kõik näited läbisegi nii head kui halvad. Aga paraku, ma arvan et enamusi nõustub, pole naised loodud liidriteks, ja peamine põhjus on selles, et reeglina naised pole visionäärid.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #8 on: 22.01.2013, kell 18:22 »

hmm, hmm.  Ma järgin siiani piibellikku kristlust. Mis sajandist sina seda päritolevaks pead, mis tähtsust sel on. Soovitaks õppida selgeks Piibli A ja B, kui kristlasega tegu.  Smiley Aga

Tsiteeri
Aga selles suhtes, ei saa ma sinuga nõustuda, et naised ja mehed on omavahel võrdsed, sest me oleme loodud väga erinevateks ... Aga paraku, ma arvan et enamusi nõustub, pole naised loodud liidriteks, ja peamine põhjus on selles, et reeglina naised pole visionäärid.

selles suhtes ei jää midagi muud üle kui nõustuda. Kui vaadata maailma ajalugu ... naisliidreid (mistahes alal)on, aga suures vähemuses. Ja kui lugeda nende elulugusid, siis ei ole neil mitte kerge olnud oma liidrirolli nt poliitikuna  ühitada pereeluga.  Samuti ei hakka Piiblis eriti naisliidrid silma peale üksikute meeldivate erandite.

Tsiteeri
Kui naise suust tuleb selline jutt, mida ma siin lugesin,  siis võb-olla tõesti ei peaks neile koguduses suuremat rolli andma

Ma tõlkisin kõigest ainult ühe artiklikese ... ei saa aru, miks mind hurjutatakse (äkki sul on mineviku halbadele meestele andestamisega probleem, hmm)? Faktid räägivad enda eest. Ma olen naine, kes mõistab, kes ta Kristuses on, ja mul on koguduses natuke suurem roll ja ei naised ega mehed ei ole minu vaenlased  Grin Ma ei pea naisi alamateks, vaid pean mehi ja naisi Jumala poolt erinevalt looduteks, loodud erinevateks  ülesanneteks (millistest ühed ei ole paremad kui teised-vaid kõik on väärtuslikud ja vajalikud Jumala silmis). Ma usun näiteks, et mees ei suudaks üksi ilma naise toeta eriti midagi korda saata sellest, mida Jumal talle perekonnapeana või liidrina ühiskonnas või koguduses ülesandeks andnud on. Naine on ülitähtis mehe kõrval. Ja kui noored mehed ei soovi abielluda ...
Logged

Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #9 on: 22.01.2013, kell 18:53 »

Ilma naiseta mehe kõrval ei saa vist jah kuidagi peret eksisteerida - päris terane tähelepanek.
Aga kui nüüd jätkuvalt teemast kõrvale kalduda ja jätkata teemal "poisid ja tüdrukud", siis ilmselt enamus nõustuvad, et paljuski on mehe edu ja edutus naiste kätes. Vaadates kasvõi suuri kunstnikke, loomeinimesi, ühiskonnategelasi, siis naine nende kõrval on täitnud tihti tohutut rolli ja olnud inspiratsiooni allikaks.
Kui nüüd ühe ajaloolase kommentaari mäletan õigesti, siis feminismi tekke põhjusteks oli ka soov, et naised võiksid poliitiliselt aktiivsed olla saades hääletamise õiguse ja teine asi oli, et naised võiksid avalikult suitsetada.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #10 on: 23.02.2013, kell 11:43 »

LXX-le: Kui sinu arusaamu ei kummarda, siis ikka ei ole kristlane või?

Ei tea miks nii isiklikuks kohe, aga on jah mehed mind vägistanud ja mis kõik.. ja ma ei tahagi neile andestada, kui Jumal andestab, siis andestab, mina mitte! Ja ma loodan, et Jumal ka mitte!

Pole naisliidreid?
MEHED EI LASE!!!! (ei taha kuidagi!)
Ja sina oled sellega nõus! et polegi vaja! (selles oled süüdi, peale tõlkimise Smiley)

Mina olen jälle aastaid ja aastaid elanud selles hirmus, et mida need hullud mehed järgmiseks välja mõlevad ja teevad. (Ja naised nende sabas) Ja abi mitte kusagilt!, ei riigilt, ei naistelt, ei meestelt... (ainult Jumalalt!, tänu kellele ma vähemalt elus olen!)


Me ei ela taevariigis. Kui siin sellist juttu ajada, et naine on midagi vähemat, siis mehed, kes  kristlased leiavad enadale veel rohkem õigustusi naiste allasurumiseks,  piiramiseks, mõnitamiseks ja nendega vägisvallatsemiseks. Vaadake, mis ümberringi toimub! Kas te ei leia, et just nimelt naisi oleks vaja rohkem liidrirollidesse, no selliseid, kes ainult meeste teenimise peale ei mõtle Smiley, vaid kõige peale oskavad mõtelda. Mehed kipuvad ainult iseenda peale mõtlema! Aga ma räägingi rohkem üldisest asjast, väljaspoole kirikut jäävast,  mitte sellest, kuidas koguduses need asjad olema peaksid  Smiley

Ja ma kordaks, et Jeesus ei pidanud naisi alamateks!
Inimestel on kinnistunud trditsioonilised soorollid, sinnani välja, et mida selga peaks panema ja mida mitte, sel ei pruugi kristlusega mingit pistmist olla.

Kui mehed ikka ei saa juhtimise ja valitsemisega hakkama, siis peavad naised seda tegema! Ainult selle pärast, et keegi on meessoost, peaks tal olema juhi ja liidri roll? Ma lähen väga tigedaks  sellise rumala väite peale!  Ennekõike tuleb ikka vaadata isiksuseomadusi!!!
Mitte, et mul oleks hirmsasti võimu vaja (aga nii hakatakse ju kohe väitma), aga mulle ei meeldi, mida nad teevad jah!
(Väga tore oleks, kui mõni naine asjad paika paneks! No mõni teine naine noh Grin Aga sellest võib vist unistama jäädagi,  meeste peale peab lootma? Loodan Jumala peale!)

Mehed on väga enesekesksed ja kui see on puhas võimuvõitlus, siis naised ei peaks ka lollid olema!
Irooniliselt, meestele tegelikult ei meeldi sellised naised, millisteks nad naised ise kujundanud on!
Meeldivad, aga nagu orja või asjana!
No see on muidugi väga mugav, aga lugu ju sellistest ei peeta! Abielluma ka ei pea, kui orja või asjana käituvad naised ka abieluta (mitte, et see minu meelest abielussegi kõlbaks)
Naised on liiga allaheitlikud, tahavad liiga meeldida meestele (vb. peavad seda kristluseks! Grin)


Logged
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #11 on: 23.02.2013, kell 12:44 »

Sellel lausel, et naised allugu oma meestele on teine pool veel! Ja see on: mehed, armastage oma naisi! Miks seda poolt kuulda ei ole nii tihti ? mingi 1/100 on see kordamiste vahekord.
Seda meestele meeldivat olukorda, kus nende naised neid teenivad saab nii, et kõigepealt peab mees naist armastama!  Kõigepealt peab mees naise pjedestaalile tõstma, siis naine laskub sealt alla meest teenima (jah, see on tal loomuses), sest ta armastab ka oma meest. Kindlasti ei tohi ega ole mõtet naist sinna alluva rolli suruda, lükata, sundida! Ma tunneks selle koha peal, et kas mul ei olegi inimõigusi? Kas mina ei olegi inimene? Kui kristlaseks olemine seda tähendaks, et mul inimõigusigi pole sellepärast, et ma naine olen, siis see on küll viimane haige värk, millega ma seotud olla tahaks või sellele alluda! Õnneks saan mina kristlusest teistmoodi aru !
Logged
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #12 on: 23.02.2013, kell 13:05 »

Aga kust mehed peakski teadma, mida teha, kui naised seda neile ei  ütle? Naised rääkige siis, ärge vaikige! Öelge, mida te ootate, mida te tahate et mehed teeksid! Aga üks lause või soov korraga! Jah, see peab olema läbimõeldud, sest liiga palju juttu ajab nad segadusse.  Et üks soov korraga  ja kui vaja, siis korrata seda!  Smiley
Poliitilises mõttes ka peaks naised rohkem rääkima!!! Väga oleks vaja, et naised rohkem häält teeks ja oma mõtteid avaldaks! Neil on kindlasti palju vastuseid paljudele probleemidele!

Miks keegi arvab, et naised on teinud või oleks teinud sellised seadused, kui 14 aastase tüdrukuga seksida võib? Kuidas iganes veel! Kas te arvate, et naised on mõelnud välja sellise asja, nagu anaal"seks"?
Logged
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #13 on: 23.02.2013, kell 13:24 »

Naised on meil nagu kasutamata potensiaal ja eriti ajupotensiaal! Nii nagu Eesti riik on paremale poole kiivas ja liberaalsuse, nii on ta ka meeste poole kiivas, midagi head see riigile ei tee! Tasakaalu on vaja! Naisi on vaja poliitikasse ja igale poole otsustavatele ja juhtivatele kohtadele! Nii oleks meil siis ka rohkem jagatud vastutust (nagu ka otsustust) ja see peaks neilt vaestelt meestelt pingeid maha võtma!
Nii, et jagagem! Ka võimu! Nii valus, kui see ka pole Smiley, aga seda on vaja! Iga mõistusega ja vastustundega inimene peaks seda nägema!
Logged
Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Noored mehed ei soovi enam abielluda...
« Vasta #14 on: 24.02.2013, kell 19:06 »

Hmm ma arvan, et anaalseks mõeldi ikka välja kahekesi, tehniliselt on vaja selle jaoks kahte poolt ja kindlasti mõlemapoolset huvi ja nõusolekut. Ei maksa arvata, et mehed on kõiksugu veidruste väljamõtlejad. Isiklikult olen enam kui veendunud, et naised on seksuaalselt oluliselt loovamad ja paraku kohakuti rohkem rikutud kui mehed. Mu oma tutvusringis ei ole vist ühtegi paari kus naine poleks kõrvalehüppet/id teinud, aga mehi kes on korralikud olnud leiab päris mitmeid.
Ikkagi ei saa nõustuda sellega, et naised sobiksid liidri rolli sama hästi kui mehed. Kindlasti on palju tublisid naisi ja ilmselt on mõni üksik tubli mees ka kusagil. Naised on vaieldamatult head administratiivtöötajad, nad korraldavald suurepäraselt asju, paremini kui mehed, aga visionäärid natuke tagasihoidlikumad.
See on ka hea mõte, et meestele pole mõtet asju pikalt seletada. Mehed ei vaja mõistmiseks ballastinfot.   

Ja hmm sellega sa keerasid küll natuke vinti üle, kui mainisid, et kellegi põrgus põlemist sa isegi sooviksid - ai, ai, ai nii ikka ei tohi öelda ja mõelda.
Eks vaikselt paistab läbi jah, et vastassooga oleks sul võinud natuke paremini elus minna, aga mis teha kui on teisiti läinud, püüa üle olla ja andestada. Andestamine on vahva asi kui see ära õppida, elu läheb päris meeldivaks.

Järgnev mõte pole küll teemaga väga otseselt seotud, aga kui rääkida pahadest meestest kes naistele ainult haiget ja muud kurja teevad, siis räägin tuttavast politsei uurijast. Nimelt ta on palju uurinud igasugu olme kuritegusid ja vägistamisi. Tema järeldused olid väga lihtsad; vägistamine on see kui kumbki pool ei taha ja naisi kes on ilma põhjuseta peksa saanud mehe käest on väga üksikuid.

Kuna teema kisub teravaks, siis äkki rohkem ei teritaks teemat Wink.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Leheküljed: [1] 2 3 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam