Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:49
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Homopaaride ja lesbipaaride lapsed on ohus! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Homopaaride ja lesbipaaride lapsed on ohus!  (Loetud 2834 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Homopaaride ja lesbipaaride lapsed on ohus!
« on: 11.09.2013, kell 10:06 »Jagan teiega uurimuse tulemusi, mis on tehtud samasooliste perekondi ja neis kasvanud lapsi uurides.

Kui meie veel alles võitleme perekonna institutsiooni eest, siis näiteks USAs on juba põlvkond noori sirgunud, kellel on samast soost vanemad. Sellises perekonnas kasvamise mõju uurimine on alles algusjärgus ning teadlased väidavad igaks juhuks, et nad veel ei oska kõike seletada, miks miski nii võib olla. Tõsi! Aga tulemused on siiski väga jahmatavad ka uurijatele endile. Samasooliste õiguste eest võitlejad püüavad samal ajal tulemusi summutada, väites et need on alusetud ja mitte-tõepärased. Neile on see löök allapoole vööd.

Siin väikese kokkuvõtte USA Family Research Council kodulehel olevate uurimistulemuste kohta:

Uurimuse viis läbi sotsioloog Mark Regnerus (University of Texas at Austin)

Uurimus viidi läbi noorte täiskasvanute hulgas vanuses 18-39, kes olid kasvanud samasooliste vanematega peredes. Osales 3000 inimest.
Artikkel on inglisekeelne kuid üsna lihtsasti jälgitav.

Uuriti 40 erinevat kategooriat, sh homopaaride ja lesbipaaride perekondi eraldi ning võrreldi neid perekondadega, kus on ABIELUS ema ja isa.
Üldised väga nähtavad tulemused on, et samasooliste paaride laste olukord on halvem, kui abielus olevatel heteropaaride lastel. Samasooliste paaride lastel on endal seksuaalse orientatsiooniga tõsised mured (77 juhul 80st).

Seal on välja toodud järgmised tulemused:

Samasooliste paaride lapsed:

- olid jõukamates peredes (ilmselt kuulsuste pärast, kes on adopteerinud)
- nende hariduslikud saavutused olid madalamad
- tunnevad end oma peres vähem turvaliselt
- nende pered on avaldanud neile rohkem negatiivset mõju
- kannatavad rohkem depressiooni all
- neid on arreteeritud rohkem
- tütarlastel on olnud omaealistega võrreldes rohkem seksuaalvahekordi - nii meeste kui naisterahvastega

Lesbiperede põhjal järeldatud tulemused:

- laste seas on suurem tendetents olla vabaabielus
- neil on üle 4x suurem tõenäosus sõltuda riigiabist
- neil on suurem tõenäosus mitte töötada täiskohaga tööl
- neil on üle 3x suurem tõenäosus olla töötud
- üle 4x suurem tõenäosus pidada end kellekski teiseks, kui heteroseksuaalseks
- 3x suurem tõenäosus abielu või kooseluväliseks suhteks (olles ise samal ajal abielus või vabaabielus)
- 10x rohkem on neid seksuaalselt "puudutatud" (käperdatud) täiskasvanute või nende hooldajate poolt
- 4x rohkem on neid sunnitud astuma tahtevastasesse seksuaalsesse kontakti
- klammerduvad suurema tõenäosusega inimeste külge
- kasutavad narkootikume rohkem (marihuana)
- suitsetavad rohkem
- vaatavad rohkem ja sagedamini televiisorit
- mõistetakse rohkem süüdi suuremates rikkumistes


Kui homoseksuaalsed vanemad on varem väitnud, et sellises peres elamine ei mõjuta laste seksuaalse orientatsiooni kujunemist, siis uurimistulemused näitavad vastupidist.
Homopaaride lastel on 3x suurem tõenäosus ja lesbipaaride lastel 4x suurem tõenäosus pidada end mitte täielikult heteroseksuaalseks. Lesbiliste perede lastel on 75% suurem tõenäosus ning homopaaride lastel 3x suurem tõenäosus astuda samast soost inimestega romantilistesse suhetesse.

Samasooliste paaride lastel on rohkem ka vastassoost seksuaalpartnereid, kui on abielus olevate heteropaaride lastel: homo-meeste tütardel oli 2x rohkem partnereid.
Kontakt samasoolistega on veel suurem: Lesbide tütardel on 4x rohkem samast soost (naissoost) seksuaalpartnereid, kui abielus olevate heteropaaride tütardel ning homomeeste tütardel 6x rohkem naissoost seksuaalpartnereid. Lesbide ja homode poegadel on 7x rohkem mees-seksuaalpartnereid kui abielus olevate heteropaaride poegadel.

Seksuaalne ärakasutamine:

Lesbide tütardel on 10x suurem tõenäosus langeda täiskasvanud hooldaja seksuaalse puudutamise ehk käperdamise ohvriks (23% vastanud samasooliste paaride lastet tunnistas selliseid insitente, samal ajal kui 2% vastanud heteroseksuaalsete paaride lastest tunnistas, et ka nendega on nii juhtunud). Homoseksuaalse isaga kasvanud laste seksuaalne puudutamine oli samal ajal vaid 3x suurem (6% vastanutest).
Kui küsiti, kas lapsi on sunnitud (nii lapseas kui täiskasvanueas) astuma tahte vastasesse seksuaalsesse kontakti, siis seda tunnistas 8% abielus olevate heteroseksuaalsete paaride lastest, 31% lesbiliste vanemate lastest (4x rohkem) ja 25% homopaaride lastest(3x rohkem). Ainuüksi tütarlastest tunnistas seksuaalset ärakasutamist 14% (abielus heteropaaride tütred), ja samasooliste paaride tütardest 3x rohkem (lesbiliste emade tütardest- 46%, homomeeste tütardest -52%).

Erinevad uurimistulemused on näidanud, et väga suur osa inimesi, kes täiskasvanueas on homoseksuaalsed (geid ja lesbid), on kogenud lapsena seksuaalset ärakasutamist.


Uurija rõhutab, et see miks lesbiliste paaride lapsed langevad rohkem ärakasutamise ohvriks, vajab selgitamist, sest üldiselt on ärakasutajad pigem alati meessoost. Samuti on mõnikord keeruline uurida, kas last kasutati ära heteroseksuaalses suhtes oleva vanema poolt, misjärel pere läks lahku ning üks vanematest astus samasoolisesse suhtesse ning laps kasvas edasi selles peres.

Igatahes on siin palju, mille üle mõtelda ja millega arvestada.

Kadri

=============================================

Kadri on väga oluline või õigemini ÜLIOLULINE sellist infot ka eestikeelses netimeedias levitada!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam