Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:23
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Mis imet on sündinud? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Mis imet on sündinud?  (Loetud 3019 korda)
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Mis imet on sündinud?
« on: 28.01.2014, kell 23:26 »

Ma tulen viimasel ajal siin otse-eetrisse harva. Aga oh, mis imetta, et praegu siin kõvasti üle saja külalise on.  Cheesy Ehk mõni julgem sisselogimisvõimeline ka külaliste seas leidub ja räägib, mida ta siit konkreetselt uurib? Esialgu näib, et see on praegu populaarseim teema. Tagasivaates, siis 2007 aprill, pronksiööle järgneval päeval oli külalisi ühel hetkel 776 ja tänavu jaanuaris, käesolevas kuus siis, on ühel päeval olnud korraga sees 381 külalist. 
Logged

Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Mis imet on sündinud?
« Vasta #1 on: 05.02.2014, kell 14:17 »

Samas olen ma kurb, et see tore foorum on nii vaikseks jäänud. Neid inimesi kes oma mõtteid sooviksid avaldada sisuliselt tänaseks eriti ei ole. Vahel pilt ei muutu kuude kaupa, keegi ei kirjuta midagi ega millestki.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Mis imet on sündinud?
« Vasta #2 on: 07.02.2014, kell 10:46 »

Ajad on palju aastaga 2001 ja 2004 muutunud. Jah 2001 sai foorum tehtud!

Vaadaake sõbrad paljud ei ole saanud ilmutust, et FB jm. kommuunides sinu kirjutatud kaob justkui IRC - JUTUTOA virtuaalsesse tolmulattu. Siin aga jääb see netti paljudeks aastateks.

Enamus külalisi satub siia otsingusõnade läbi. Ka völismaalt, kuna nüüd juba Google tõlgib asi lausa Hiinalstele Smiley

Olge terved ...

P.S. On väike plaan see foorum kunagi heal päeval kolida ühe kristliku portaali sisse aga meie maal on liiga väike % kristlasi, et käivitada edukaid veebiportaale ja projekte. Aga lootma ja unistama ju peab ...

R.crusoe
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam