Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:37
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Eesti Kristlik Foorum (ikka online, vaikselt tuksub) « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Eesti Kristlik Foorum (ikka online, vaikselt tuksub)  (Loetud 1681 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Eesti Kristlik Foorum (ikka online, vaikselt tuksub)
« on: 10.02.2015, kell 11:46 »

Meile on 2014 lõpus ja nüüd sel aastal liitunud mitmed uued kasutajad. Ütleme neile TERETULEMAST!

Ärge pange tähele, kahjuks läks 2009-2013 see foorum nö. "kookoniperioodi", seal olid mitmed põhjused.

Ka täna on ONLINE palju kristlikke vendi ja õdesid, ka kirjutajaid ja arutajaid jms. Kuid suurem osa elab neist välja täna Facebookis, seal lastakse ka palju mõttetut "auru välja". Kuid Facebooki häda on see, et sealsed teemad kaovad minevikku ehk bittide prügikasti, igas grupis ja seinal vanu teemasid enam ei näe - vastupidiselt foorumile.

Seega teretulemast, austagem majakorda, tajugem ka vastutust me sõnadel (siin on lugejaid, palju ka Google otsingust) ning tundkem headmeelt küberosadusest läbi foorumi.

Ahjaa, meil vabamüürlikke "rebase ristimisi" ei ole, kuid iga liige võiks esimese 2-3 kuu jooksul algatada vähemalt ühe teema ning püüda 1x kuus postitada. Ma olen osalenud mitmetes foorumites jm. kus muide ongi reeglid, et kui soovid teatud teemadele ligi pääseda, siis pead oma liikmestaatust ka elavan hoidma, muidu pääsed vaid Vaba teema juured Smiley

Kui mahti saan, plaanin siia kleepida mitmeid teemasid, milled ma "päästsin" Facebookist, ühest kristlikust grupist, kui see kinni pandi. See oli ligi 1000 liikmega ning mitmekümne tuhande kommentaariga grupp. Grupi looja nägi, et see vaidlus ja eksituse % läks nii suureks, lihtsalt pani kinni. Aga ometigi oli seal mitmeid häid teemasid. Eks ma siis toon neid siia üle saba ja karvadega Smiley

 bye2

Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam