Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 21:53
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Vend Mati kirjutab Ameerikast « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Vend Mati kirjutab Ameerikast  (Loetud 5955 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vend Mati kirjutab Ameerikast
« on: 10.02.2015, kell 12:28 »
KUHU OLED TEEL AMEERIKA?

Plaanin siia koguda kirju, Vend Mati kirjutab Ameerikast, mis toimub seal maal!

====================================================

Täna, veeruari kuu esimesel neljapäeval, toimus Wahingtonis, Hiltoni hotellis Rahvuslik Palvekoosolek, milles osalesid ka USA president Barak Hussein Obama, Michel Obama ja Dalai Lama, keda Barak Obama on korduvalt nimetanud "minu hea sõber." Oma kõnes mõistis President hukka Islamiriigi ISIS tegevuse ja ütles:"Jumal ei andesta terrorismile." See, poliitilisest kristlusest ja humanismi heasoovlikkusest inspireeritud "vaba maailma" juhi, President Obama arvamus, ei kattu Piibli kirjakohtadega:"Miks pagand möllvad ja rahvad mõtlevad tühja? Ilmamaa kuningad astuvad esile ja vürstid peavad üheskoos nõu Jehoova ja tema võitu vastu:"Kiskugem katki nende ahelad ja visakem enestelt ära nende kõied!" (Loe: Jumala seadused ja jumalakartus on saanud paganatele ja nende valitsejaile ahelateks, millest püütakse vabaneda.) "Kes taevas istub, naerab; Issand irvitab neid!"( Jumal irvitab ja naerab paganate ja nende juhtide jumalatute püüete üle) "Oma vihas ta kõneleb siis nendega ja oma raevus teeb ta neile hirmu." (Ps.2) Siin räägitakse Jumala vihast ja raevust, millega Issand inimesi hirmutab. Kas suudavad populaarteaduslik kristlus ja kõiki religioone embavad humanistlikud avaldused vähendada Ameerika Ühendriikides iga päevaga kasvavat perversust, materialismi ja iidolite ülistamist? "Ja taevas veeres ära nagu rullraamat, ja kõik mäed ja saared nihkusid oma paigast; ja ilmamaa kuningad ja suured isandad ja sõjapealikud ja rikkad ja võimumehed ja kõik orjad ja kõik vabad pugesid varjule koobastesse ja mägede ja kaljudesse,ja nad ütlesid mägedele ja kaljudele:"Langege meie peale ja varjake meid selle palge eest, kes aujärjel istub, ja Talle viha eest! Sest on tulnud tema suur vihapäev, ja kes võib püsida?"(IL.6:14) Kas see ei ole terror? Hr. President. Miks te ei räägi inimtegudest põhjustatud Jumala vihast ja selle hirmsatest tagajärgedest? Mr. President. Your religious ignorance can be acceptable for some folks, but Jesus said:" Repent and read the Gospel!" Kas homoseksuaalsuse seadustamise suunas tehtud lobitöö "edukad" tulemused annavad teile julgust arvata et terrorism väheneb? Kas on see suur ime kui järgmisena nülitakse kaamera ees nahk maha...ameeriklasel?

http://latino.foxnews.com/latino/news/2015/02/05/obama-says-no-god-condones-terror-in-criticism-is/
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Vend Mati kirjutab Ameerikast
« Vasta #1 on: 22.03.2015, kell 10:37 »

With love from America! Endine USA Senaator, Pennsylvania vabariiklane, Rick Santorum, ütles et USA valitsuse kasvavalt ähvardav suhtumine Ameerika usuvabadusse võib viia sarnaselt Natsi - Saksamaal valitsenud kristlaste ja juutide tagakiusamiseni. Väites, et nagu natsism tõusis maal, kus seda kõige vähem oodati, võib ka Ameerikas Ühendriikides juhtuda sarnane olukord, sest esmakordselt riigi ajaloos on usuvabadus "otsese rünnaku all." "Saksamaa oli enne natside võimuletulekut väga religioosne maa." ütles Santorum oma intervjuus Christian Post'ile. "See oli Kristlik maa. Mõte, et kümne aasta vältel võib tekkida olukord, kus juute ja kristlasi mitte ainult ei kiusata taga, vaid ka tapetakse, oli kujutlematu. See oli neile täiesti seletamatu et midagi sellist võiks juhtuda. Sama ka siin (Ameerikas)." Endine presidendikandidaat nõustus et tagakiusamine Ameerikas on siiani "kaunis leebe" võrreldes teiste riikidega, kuid hoiatas, et see on hädaohtlik, sest "see on midagi, mis kasvab aja jooksul." "Me ei ole praegu veel kohutavas seisundis, aga see ei tähenda et me ei liigu juba sinna poole. Ma väidaksin, et me oleme kaheldamatult teel sinna, kui me ei ohjelda ennast ega kaitse oma vabadusi. Kui me praegu ei tegutse, muutuvad asjad palju halvemaks." Kui Santorumilt küsiti, kust tulevad Ameerika usuvabaduse rünnakud, vastas Senaator:" See tuleb peamiselt Valitsuse ülehaardest." "Valitsus tahab dikteerida kuidas te peate elama," ütles Santorum, vihjates abordile ja samasooliste abielule. " Sa kas kohaned sellega mida käsib valitsus, või hakkad kaotama teatud privileege.

http://edition.cnn.com/2014/11/02/politics/rick-santorum-religious-persecution/

Poliitikud on teinekord häälte ligimeelitamisel palju kainemad kui ammu käimapandud religioosne konveier . Kummaline et prohvetlike häälte peale kõrvu sulgevad rahvahulgad avavad oma kõrvad hoopis meelsamini poliitikutele. Vaene, alandlik, üsna sageli keeleoskamatu, kolmandast riigist tulnud immigrant, andis oma parima et realiseerida oma "ameerika unistus." Aga koos jõukuse kasvuga tuli veelgi suurem vaimne langemine kui sünnimaal. Ja kui paljud neist, kes tulid Kristusega südames, loobusid Kirikust juba pärast teist autot või esimest maja? Materialismi iidolid meelitavad eemale Jumalast! Piibel ütleb:"häbisse jäävad need, kes kerglaselt sinust loobuvad."Ps 25:3 "Sest rahaahnus on kõigi kurjade asjade juur; raha ihaldades on mitmed eksinud ära usust ja on iseendile valmistanud palju torkivat valu." Pärast 9/11 ei ole USA rahvas meelt parandanud ega kogu südamega oma Jumala poole pöördunud! Seesama sündis ka Jumalast taganenud Iisraeliga,(Efraim ja Samaaria) kes:" ütlevad upsakusest ja südame ülbusest:"Telliskivid varisevad, aga me ehitame tahutud kividest; metsviigipuud raiutakse maha, aga meie paneme seedrid asemele!" Ent Jehoova teeb tugevaks ta vastased, Retsini, ja kihutab üles ta vaenlased: süürlased idast ja vilistid läänest, ja need söövad Iisraeli täie suuga! Selle kõige juures ei ole ta viha ära pöördunud ja ta käsi on alles välja sirutatud! Sest rahvas ei ole pöördunud peksja poole ega ole nad otsinud vägede Jehoovat!."(Js.9:8-12) Need kirjakohad täituvad meie silmade ees ja nende kirjakohtade täitumist saab tundma ka meie väike ja armas sünnimaa!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Vend Mati kirjutab Ameerikast
« Vasta #2 on: 04.09.2015, kell 21:56 »

12.06.2015 Paganlust, hoorust, perversust, lihahimu ja iidoleid kummardavad rahvahulgad, saavad peagi saatana ühe suurima kingituse osaliseks, kui USA Ülemkohus kehtestab sel suvel seaduse, mis muudab homoseksuaalse abielu normaalseks igas USA osariigis. Saatana suur kingitus Ameerikale on unikaalne! See näitab lääne tsivilisatsiooni ja kirikute äralangemise taset, mida ei tuntud isegi kõige metsikumate paganate hulgas, kus homoseksuaalsust küll taluti, aga ei samastatud abieluga. Juhul kui USA Ülemkohus seadustab perversuse, siis toimuvad KIIRED muutused ka kristluses, kus mitmed kirikud juba õlitavad uksehingi ja riputavad üles lipukesi, et homode massiline sissevalgumine toimuks igati õlitatult, suures armastuses ja ilma kriiksudeta! Kristliku rahvuse lõplikuks läbikatsumiseks ja pederastia täieliku võidukäigu saavutamiseks kulus ca. 10aastat.UUS TESTAMENT:"Sest Jumala viha saab ilmsiks taevast kõige inimeste jumalatuse ja ülekohtu vastu, nende vastu, kes tõde ülekohtuga kinni peavad." (Rm.1:18) "Issand ei viivita tõotust täitmast, nõnda nagu mõned peavad seda viivituseks, vaid tema on pika meelega teie vastu, sest ta ei taha, et keegi hukkuks, vaid et kõik tuleksid meeleparandusele."(2Pt.3:9) Kas Ameerika parandab meelt? Kuidas suhtub Jumal USA Ülemkohtu otsusesse? Millised on Lääne tsivilisatsiooni kasvava amoraalsuse ja iidolite kummardamise tagajärjed? "Ärge eksige, Jumal ei anna ennast pilgata, sest mida inimene külvab, seda ta ka lõikab!"(Gal.6:7) Shalom!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Vend Mati kirjutab Ameerikast
« Vasta #3 on: 04.09.2015, kell 22:18 »

14.05.2015 Ameerika on valmis suureks "raputamiseks" ütleb Jonathan Cahn, kes kirjutas New York Times best-sellerid “The Harbinger” (Kuulutaja) ja “The Mystery of the Shemitah.” (Shemitah saladus) Harbinger on kirjutatud Jesaja 9:7-12 põhjal, kus Jonathan võrdleb 2001a. sept. New Yorgile korraldatud terrorirünnaku tagajärgi Iisraeli olukorraga, kes loobus meelt parandamast ja ütles oma ülbusest ja südame upsakusest:"Telliskivid varisevad, aga meie ehitame tahutud kividest;metsviigipuud raiutakse maha, aga me paneme seedrid asemele!" Lühidalt: Ameerika ei ole meelt parandanud ja selle tagajärjed ei jää tulemata! Shemitah algas 2014 sept. 25 ja kulmineerub selle aasta 13. septembril, millest lahutab meid heebrea kalendri järele vaid 4 kuud(Elul 29) Samal päeval purunes aktsiaturg 2001a. sept. ja samal päeval purunes aktsiaturg ka 2008a. sept. Shemitah kordub igal seitsme aasta järele ja toob kaasa kas õnnistuse või kohtumõistmise. Rahvusele kes alustab pühendumisega Jumalale, aga taganeb ja langeb, võib iga Shemitah tuua kaasa progressivselt halveneva olukorra, kuni rahvus parandab meelt! Cahn suhtub selle aasta Shemitahi siiski ettevaatlikult, öeldes, et keegi ei saa absoluutse täpsusega ette näha, mis saab toimuma kui august pöördub septembrisse ja septembrist saab oktoober. Allikas

Kuuba. Havana. 2015 mai 15. Oh seda ilu ja õnne pervertide tänaval! Pärast 50a. kestnud USA - Kuuba külmunud suhtete sulamist, praamiühenduse ja ülelendude aeglase taastumise käigus, valmistab Saatan platformi ka Kuubasse reisivatele USA homo- turistidele. 3.maist-19 maini toimuvad Havanas ja Santiago de Cubas homoseksuaalsust ülistavad ja homofoobia vastu korraldatud geiparaadid. PIIBEL: "Nende näoilme tunnistab nende endi vastu, nad kuulutavad oma pattu salgamata otsekui Soodom! Häda nende hingedele!Sest nad teevad iseendile kurja!"(Js.3:9) Allikas

06.05.2015 Olen pannud tähele, et internetis religioossetest postitustest ja kommentaaridest jookseb punase niidina pidevalt läbi sõna - ARMASTUS!Olen kohanud uskmatuid paganaid, kes teevad kaugelt rohkem armastuse tegusid, kui usklikud, kes ainult räägivad armastusest... ja sellega kogu nende armastus piirdubki! Üsna tihti on selline armastus ainult kilp, mis varjab religioosset lodevust ja millega kaitstakse end nende eest, kes hüüavad "Parandage meelt! Taevariik on lähedal!" Kristus räägib: "Siis ta ütleb ka neile, kes on vasakul käel: Minge ära minu juurest, te neetud, igavesse tulle, mis on valmistatud kuradile ja tema inglitele!Sest mul oli nälg, ja te ei andnud mulle süüa; mul oli janu, ja te ei jootnud mind; ma olin võõras, ja te ei võtnud mind vastu; ma olin alasti, ja te ei riietanud mind; ma olin haige ja vang, ja te ei tulnud mind vaatama. Siis nad vastavad temale: Issand, millal me nägime sind näljas või janus või võõrana või alasti või haigena vüi vangis, ja ei ole sind teeninud? Siis ta vastab neile nõnda:Tõesti ma ütlen teile, et mida te iganes ei ole teinud ühele nende vähemate seast, seda te ei ole minulegi teinud. Ja need lähevad igavesse karistusse..!" Millised on SINU armastuse TÄNASED väljendused ja teod??

07.04.2015 With love from America! 1929a. elas USAs mees, nimega - George Wilson. Georg röövis ja tappis postiljoni.Talle määrati surmanuhtlus aga President andis talle armu ja Valge Maja ovaalne kabinet oli shokeeritud, kui saabus teade :” Wilson lükkas tagasi Presidendi armuande !” Wilsoni toimik jõudis Ülemkohtusse, kus otsustati:” Tagasilükatud arm ei ole arm! Kui see, kellele pakutakse armu, lükkab tagasi talle pakutud armu, siis talle pakutud arm enam ei kehti!” Kas ka sina lükkad täna tagasi Jumala armuanni ja oled oma teel igavesse hukatusse - põrgusse? "Sest patu palk on surm, aga Jumala armuand on igavene elu Kristuses Jeesuses, meie Issandas."(Rm.6:23) "Kes usub Pojasse, sellel on igavene elu, aga kes ei kuula Poja sõna, see ei näe elu, vaid tema peale jääb Jumala viha."(Jh.3:36) Kuhu poole sa täna hingad, elad ja sammud? Kas põrgu või taevariigi poole? Ära lase end petta "valguse inglist" - kuradist! "Ükski ei saa minna Isa juurde muidu kui minu kaudu," ütles Jeesus. "Ja ühegi muu sees ei ole päästet; sest ei ole antud taeva all inimestele ühtki muud nime, kelles meid päästetakse!"(Ap.4:12) Georg valis armu asemel surma. Kas ka sina?
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Vend Mati kirjutab Ameerikast
« Vasta #4 on: 04.09.2015, kell 23:34 »

18.06.2015 James Madison, Jr. USA neljas president (1809-17):" Demokraatia ei kesta kunagi kaua.Ta raiskab, ammendab ja tapab iseennast. Pole olnud veel ühtki demokraatiat mis poleks sooritanud enesetappu." Shalom!

26.06.2015 Katoliiklaste püha isa Paavst Francis, teatas naeratades et koraan sisaldab vaimseid õpetusi, mis on samaväärsed Piibliga. “ Jeesus Kristus, Jehovah, Allah. Need on nimed mida kasutatakse seoses entiteediga (olemuse, isikuga) kes on sama üle kogu maailma. “Sajandeid on valatud asjatult verd et lahutada uske. See peaks aga olema konsept, mis ühendab meid kui inimesi, rahvusi ja maailma kõiki usklikke. Üheskoos võime me kutsuda esile pretsedenditu rahuajastu, kõik mida me peame selleks tegema, on austada üksteise usku, sest me kõik oleme Jumala lapsed, vaatamata sellele millise nimega me teda kutsume. Me võime korda saata imelisi asju maailmas, kui me sulame üheks oma usus ja aeg selleks on nüüd saabunud. Mitte kunagi enam ei tapa me oma naabreid nende Jumalale erinevalt lähenemise pärast.” Detsembris suudles 78a. katoliiklaste liider koraani, moslemite pika palveteenistuse ajal Vatikanis. Frances on avaldanud oma arvamuse, et homoseksuaalide üle ei tohi kohut mõista, inimeste oma usku pööramine on mõttetus ja on nõus sellega et katolikud kasutavad rasestusvastaseid vahendid. Vatikan kohtub moslemi liidritega veebruaris, kus planeerivad tulevikusamme et levitada arusaamist ja teadlikkust islami religioonist.
Püha Vaim juhtigu, õpetagu ja manitsegu meid olema kained ja mõistlikud, kuuldes neid religioossete liidrite poolt, sellele tigedale ja pöörasele(vt FL2:15) põlvkonnale tehtud avaldusi. Allikas

American love! Ameerika Ühendriikide pederastia ja lesbilisuse seadustamine ei laabu ilma segadusteta! Mitmete osariikide vägevad ametimehed võtavad seisukohti ja teevad avaldusi, et vaimulikud, kes keelduvad homoseksuaalide laulatamisest, tuleks anda kohtusse, sest homoseksuaalsusest on nüüd saanud - law of the land - ehk riigi seadus. Keset seda normaalseks muutuvat ebanormaalsust, tuli Texase osariigi Ülemprokurör Ken Paxton, esile üllatava avaldusega:" Kuid ükski kohus, ega seadus, ega otsus, ega sõna, ei muuda lihtsat tõde, et abielu on ühe mehe ja ühe naise vaheline ühendus. Miski ei muuda ema ja isa tähtsust lapse kasvatamisel. Ja miski ei muuda meie ühist otsust, et kõigil ameeriklastel peab olema võmalus kasutada oma igapäevases elus rikkumatut usku - ilma tagakiusamiseta." Roomlastele1:28 "Ja nagu nad heaks ei arvanud kinni pidada Jumala tunnetamisest, nii on Jumal nad andnud hoolimatu meele sisse, tegema seda, mis ei kõlba."(32)"Kes, ehk nad küll tunnevad Jumala õiguse määrust ja teavad, et need, kes teevad niisuguseid asju, on surma väärt, ei tee mitte ainult sedasama, vaid tunnevad head meelt neist, kes nõnda teevad!" Shalom! Allikas

14.07.2015 American way of love! Hiljutine geiabielude seadustamine on alustanud debatte mitmete paarilistega abielu seadustamise taotlemiseks. Polügaamia poolehoidjad ütlevad, et pärast seda, kui USA Ülemkohus seadustas samasooliste abielu Ameerika Ühendriikides, tuleks seadustada ka mitmete paaride vaheline abielu. Polügaamia pooldajad väidavad, et kui abielu, vastavalt seadusele, ei piirdu ainult ühe naise ja ühe mehega, siis ei peaks see olema piiratud ka ainult kahe inimesega. See, kellele annad sõrme, võib hiljem tahta ka tervet kätt.....

12.08.2015 Kuu- vaatlejad võivad märkida oma kalendrisse Sept. 28. kui imetlust vääriva, täieliku kuuvarjutuse, mille unikaalsuse kombineerivad samaaegselt “Verekuu” ja “Superkuu,” mil Kuu möödub Maast selle aasta lähimal distantsil- 356,876860032 km. kauguselt. Varjutuse muudab astronoomidele põnevaks samaaegne perigee, mis tähistab neljandat ja viimast “Verekuude” jada sel aastal. Sel perioodil paistab Kuu 30% heledamalt ja 14 % tavalisest suuremana. 28.sept. kui Päike rivistub Maa vastaspoolele ja Kuu möödub Maa varjust, hõõgub ta veripunaselt, millest on tekkinud ka populaarne hüüdnimi, “Verekuu.” Superkuu ja Verekuu põhjustavad suuremaid tõuse ja mõõne, sõltuvalt Kuu gravitatsiooni suurenemisest Maale lähenedes. Sündmus tähistab kuuendat Superkuu orbiiti, ehk” perigeed” seal aastal. Viies saab toimuma 29. augustil.(vastavalt EarthSky.org) “ Verekuust ” on kirjutatud Piiblis: “Päike muutub pimedaks ja kuu vereks, enne kui tuleb Issanda päev, suur ja ülev.”(Ap.2:20) Eelviimane “ Verekuu” oli selle aasta aprillis, selsamal ööl, kui kristlased tähistavad Kristuse ületõusmist surnuist. Mitmed lõpuaegade jutlustajad rõhutavad astronoomiliste sündmuste kooskõla ajalooliste sündmuste ja fenomenidega. Septembris saabuv Verekuu ja Superkuu langevad kokku Juutide Lehtmajade püha Sukkot’iga.(Kokkukogumise püha, mäletamaks kunagist kõrbes ringirändamist) See algab 27.sept. päikeseloojangul, 2015.
Shalom!

16.08.2015 See on siis oma prohvetlike kuulutuste poolest paljude poolt tunnustatud, USA evangelisti Perry Stone'i, teadaanne: Ma olen väga ettevaatlik avaldades seda erilise valvsusega ja kasutades võimalikku diskreetsust. Paljud on kuulnud võimalikest majanduslikest muutustest septembris. Näib, et paljud poliitikud on tõmmanud osa oma rahadest välja USA pankades ja pannud selle hoiule ülemere pankadesse ja off shore. Olen rääkinud hulga ärimeestega, kes investeerivad miljoneid dollareid Aktsia Turgu. Paljud neist on "pealtvaataval" seisukohal ja valmis tõmbama oma investeeringud täielikult turust välja järg. 45 päeva jooksul. Tuletasin neile meelde, et 1929 a. krahhi ajal, ostis Joe Kennedy pennide eest kokku aktsiaid ja pärast suurt depressiooni tegi nendega palju (väheräägitud) miljoneid, kui kompaniid pärast depressiooni taastusid. On tähtis mitte järgida rahvahulki ega teha seda, mida kõik teised teevad, vaid palvetada ja kuulata sügaval oma vaimus kuhu investeerida. Kaks asja on selged: Jumal kaitseb ja aitab õigeid ja juhib neid õiglaselt. Lõpuks peab tulema mingil moel kohtumõistmine Ameerika üle. Samuti olen informeeritud, et administratsioon töötab Hillary Clintoni vastu, teades, et Demokraatide hulgas pole teist nii tunnustatud nime, kes võiks taotleda presidendi kanditatuuri. Praegune President loodab et partei valib teda kolmandat korda Praesidendiks ja ta võib muuta Konsitutsiooni, et see saaks võimlikuks. See ei ole "konspiratsiooni teooria" vaid tuleb kelleltki, kes teab. Obama ütles Aafrikas, et ta võidab kolmandat korda presidendivalmised. Nad planeerivad praegu mässe linnades. Eriti toidupuudusest ja rassismist aetud mässe. Mida me saame näha, on osa Saul Alinski "Rules for Radicals"(Radikaalsed reeglid,valitsus) plaanist, mida paljud praeguse Valge Maja administratsioonis on õppinud. Ärge unustage palvetamist! Resend this and remember be in prayer. See many of you in Texas!!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Vend Mati kirjutab Ameerikast
« Vasta #5 on: 05.09.2015, kell 00:07 »

31.08.2015 With love from America! REPENT! Millionid ameeriklased on langenud narkootikumite lõksu ja sõltuvusse. 2013 tunnistasid 24 milj. ameeriklast et nad on tarvitanud narkootikume eelmisel kuul. 2012 a. võeti USA rehabilitatsiooni keskustesse vastu 1,7 miljonit inimest. Kui sa oled alkohoolik, siis pakub järgnev slaidshow sulle võimaluse vaadata viinakuradi kummardamisega kaasnevaid muutusi sinu välimuses. 1Korintlastele 6:9 "Ärge eksige: hoorajad ja ebajumala kummardajad ja abielurikkujad salajased ropud ja poisipilastajad ja vargad ja ahned, joodikud, pilkajad ja anastajad ei päri Jumala riiki."

01.09.2015 With love from America! USA presidendi ja tema parteikaaslaste aastaid kestnud homoseksuaalsuse eest võitlemine lõppes läinud juunis Valge Maja valitseja täieliku võiduga! USA Ülemkohus legaliseeris Ameerika ajaloos enneolematu, - Jumala silmis jõleda seaduse: samasooliste abielu. Nüüd on, oma valitsemisaja lõpusirgele jõudnud Obama, sügavasti mures maailma tuleviku ja kliima pärast. " Uppunud alad ja madalatelt aladelt põgenejate hordid, ootavad ees maailma, kui see püüab takistada viivitamatult kliimamuutuse pidurdamiseks vajalikke abinõude vastuvõtmist," kuulutas Obama prohvetlikult lahti oma lõpuaegade stsenaariumi esmaspäevases avakõnes Alaskas. Piibel." Kõik, mis Jehoovale meeldib, teeb ta taevas ja maa peal, meredes ja kõigis ürgvetes! Tema tõstab pilved maa otsast; tema teeb välgud vihmaks, ta toob tuule välja oma aitadest." (Ps135:7) Ka punased moskoviidid taotlesid jõgede vastupidi suunas voolamist jne. Piibel:"Miks Paganad mõllavad ja rahvad mõtlevad tühja? Ilmamaa kuningad astuvad esile ja vürstid peavad üheskoos nõu Jehoova ja tema Võitu vastu:"Kiskugem katki nende ahelad ja visakem ära nende kõied!" Kes taevas istub , naerab; issand irvitab neid! Oma vihas ta kõneleb siis nendega ja oma raevus teeb ta neile hirmu."(Ps.2:1-5) Kiitus Jumalale " kes teeb tühjaks lobisejate tunnustähed ja narritab lausujaid, kes tõrjub tagasi targad ja pöörab nende teadmised jõleduseks."(Js.44:25) Shalom!

02.10.2015 With love from America. Huvitav. Nüüd, kus leigeks muutunud ja Jesuruni kombel rasvunud Laodikea rahvusi ja kirikukultuuri on ujutamas üle mussulmannide tulvavesi, pole kuskilt kuulda, et vürstid ja kohtumõistjad oleksid väledad tooma esile õiglust ja seadma kiiresti üles tribunale moslemi kurjategijate vastu, kes vägistavad, varastavad, mõnitavad ja peksavad, vastavalt oma äranägemisele. Ilmselt on glamuursete kokkutulekute, ettepanekute ja plaanide käigus otsustatud, et haisu peale kohalelennanud raisakotkad on siiski ainult varblased. Nii või teisiti. Tulvavee esimesed lained on saabunud ja Jumala kohtumõistmised on õiglasemad kui inimeste omad! Kiitus Issandale! Shalom!

17.10.2015 With love from America. Kui 2001a. septembris sai kõigi võimaluste maal, Ameerikas, võimalikuks enneolematu võimalus ja kaks kaaperdatud lennukit lendasid New Yorgi linnas asunud, kahest hoonest ( 417 ja 415 m.kõrged) koosnenud, Maailma - Kaubanduskeskusesse, muutes vägevad kõrghooned mõne tunni jooksul rusuhunnikuks, siis kurvastati ka Eestimaal. Sellest räägiti valitsejate keskel ja oma vahel õlle kõrval. Aga vaevalt teadis see väikerahvas, et juba 15a. hiljem prõmmib selle tragöödia tagajärg ka nende oma ajaloo uksele ja nõuab valju häälega sisselaskmist! Kuidas nii? Vaevalt oli suits NY rusuhunnikute kohal haihtunud, kui tolleaegne USA president Bush kuulutas välja Globaalse Terrorismivastase sõja ja USA sõjajmasinad liikusid ida poole. Koos Natoga alustati sõda Afganistanis, mis pole tänaseni lõppenud ja sihikule võeti Bushide perekonna sõbrast vaenlaseks saanud iraaklaste valitseja, Saddam Hussein, kellel pold NY sündmustega mingit pistmist. Sõjast saadavad tulud muutusid korraga ahvatelevalt astronoomilisteks, demokraatia kaitsmise mantra pakkus poliitilistele kameeleonidele uusi lobi-/semis/võimalusi ja USA noored mehed viidi maadlema idamaade kõrbeliivaga. Sündmuste käigus ja arvude kasvades muutus peibutavaks reaalsuseks ka süürlaste valitseja, Assadi kõrvaldamine ja omapoiste paikapanemine.See tegevus venis aga loodetust kauemaks ja muutus veelgi segasemaks kui sõjategevusse segati ka moskoviidid. Kus puid raiutakse seal laastud lendavad! Ameeriklaste alustatud, kõikvõimalikes variantides ja domino-efektiga sõda Globaalse Terrorismiga, on hirmutanud omalt maalt välja 9 miljonit süürlast, miljoneid iraaklasi, kuni 8 miljoni afgaanlast (Rhoda Margesson Specialist in Foreign Affairs) ja palju aafriklasi. Mitmed neist on jõudnud tänaseks ka Eestimaale, tekitades rahva hulgas umbusaldust ja vastupidi arvamusi. Kui suured hooned varisesid NYs mõne tunni jooksul tolmuks, olid Kirikud korraga täis inimesi.Nähtus oli aga ajutine ja suures plaanis meeleparandust ei toimunud.Vastupidi! Oli kuulda Efraimi ja Samaaria elanike sarnast upsakust ja südame ülbust(vt.Js9:9) "Telliskivid varisevad, aga me ehitame tahutud kividest; matsviigipuud raiutakse maha aga me paneme asemele seedripuud." Kas oskasid ameeriklased tol ajal arvata, et selline õnnetus langeb nende keskele keset ilusat, päikesepaistelist hommikut? Kas oskasid eestlased tol ajal arvata, et see sündumus tekitab suuri laineid ka Euroopas ja meie oma sünnimaall? Koguja 12 :13 "Lõppsõna kõigest, mida on kuuldud:"Karda Jumalat ja pea tema käske, sest see on iga inimese kohus! Sest Jumal viib kõik teod kohtusse, mis on iga salajase asja üle, olgu see hea või kuri!" Shalom!
17.10.2015 With love from America! New York City muutis aug. kuul oma Empire State Buildingi kurjaks vaimuks. Pilt inspireerib inimesi petlikult austama ja kummardama "Ema loodust. Kujutis on hindu jumalanna Kali, mis ei erine kurjadest vaimudest. "Mida paganad ohverdavad, seda nad ohverdavad kurjadele vaimudele, ja mitte Jumalale."( 1Kor.10:20) New York on kõige abordimeelsem linn Ameerikas. :

25.10.2015 With love from America! Endine närvikirurg, praegune presidendi-kandidaat ja Seitsmenda Päeva Adventist, Ben Carson, sai eile Iowa osariigis,(Freedom Summit), suure poolehoiu osaliseks.Hr. Carson jagas kuulajaile oma arvamusi immigratsioonist, Obama Tervishoiust jne. Mõningate uuringute kohaselt möödus Carson 28%-ga, Trumpist 19% ja juhib Cruzi 10%, Rubio 9%, Bush 5%, jt. ees. Hr. Carson on väljendanud oma usku Jumalasse kui Loojasse ja väidab et Suure Paugu ja evolutsiooniteooria levitamise taga seisab saatan ise. Adventistist presidendikanditaat pooldab McCarthyesque teooriat, mis väidab et saatanlikud marksistid on filtreerunud kõigisse Ameerika ühiskonna kihtidesse, kaasaarvatud PTA (Parent- Teacher Association) ehk Lapsevanemate- Õpetatajate Assotsiatsioon, et purustada Ameerika Ühendriike.Hr. Carson usub prohveteeringut, mille kohaselt hingamispäevade piühitsejaid hakatakse taga kiusama valitsuse poolt, neid vangistatakse ja tapetakse. Mr. Carson on avalikult avaldanud oma arvamust isalmi kohta: “Ma ei toeta seda, kui me paneme oma rahvast juhtima moslemi."(NBC’s “Meet the Press) New York Times kirjutab :" Teistkordne, kahepäevaline Iowa küsitlus näitab, et evangeelsed polsterdavad Ben Carsonile teed Donald Trumpi ees."(Second Iowa Poll in Two Days Shows Evangelicals Bolstering Ben Carson Ahead of Donald Trump)

Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Vend Mati kirjutab Ameerikast
« Vasta #6 on: 21.11.2015, kell 23:45 »

11.11.2015   With love from America! Just nüüd, kui võib arvata et asjad on juba küllalt kummalised, on kirik, mis on osa suurest denominatsioonist, tulnud välja religiooniga, milles väidetakse et jumal on muutnud end naiseks. See uus ilmutus tuli Kristuse Ühendatud Kirikust, Somervilles, kus hiljuti ilmunud avaliku teenistuse teadaandes informeeritakse Kristuse ihu sellega , et jumal on nüüd ümberlõigatu ja otsustas saada naiseks. ”Jumal on hea kogu aeg! See tähendab, et jumal on diiva, tüdruk, jeesus on väga äge ja raevukas,” kirjutab Jones, “residentsi venitatud kuninganna,” FCS webis ja küsib:” Mis on venitatud kuningannadel ja kuningatel tegemist evangeeliumi jeesusega? Meie FCS’s usume et ‘jumal ei valmista rämpsu.’ Nii et …oled sa otsene, gei, lesbiline, biseksuaalne, ümberlõigatu või valid alles oma sugu,- jeesus armastab sind ja meie samuti! Amen baby! Tule ja saa osa siin kirkus!” Kirik korraldas Laiendatud Evangeelse ürituse oma liikmetele, kus julgustati Kirikusse tulemist vastassoo riietes. Vastavalt Huntington News’ile, riietusid mehed parukatega naisteks ja värvisid huuli, reedese teenistuse käigus, mis korraldati rahakogumiseks gei-lesbi-biseksuaalsete asüüliotsijate toetamise operatiivgrupile..Pühapäeva hommikusele teenistusele saabus värvitud huulte, põskede ja silmadega kaaspastor, Jeff Mansfield. Sündmuse käiguse levitati flaiereid, kus oli värvitud näoga ja kõrvarõngastega jeesus. Siiski. Kui jumal muutis sugu, miks ei suuda Jones ja tema kiriku liikmed seletada, millal see toimus ja kes oli kirurg? Kui paljud kirikud on oma esiisade usust langemas, eriti samasooliste “abielu” käsitlemisel, on Kristuse Ühendatud Kirik (United Church of Christ) selliste nähtuste liider. See kirik oli esimene Ameerika kristlik denominatsioon, kus ordineeriti homoseksuaalne pastor ja kinnitati heaks abort. See kirik kaebas eelmisel aastal ka kohtusse, kui Põhja Karoliinas kinnitati, et abielu on mehe ja naise vaheline liit.Piibel:" Ja suur lohe, see vana madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu maailma, visati maa peale, ja tema inglid visati ühes temaga... ja tal on suur viha, sest ta teab, et tal on pisut aega."( Ilm.12:7-12) Shalom!

16.11.2015 With love from America! "Vastavalt USA Kaitseministeeriumi tegevusest informeeritud allikatele," kirjutab SuperStation95, "on kongressi juhtide poolt tehtud järelpärimine, kas laagrid, mis ehitati REX-84 programmi järele,1980-date keskel, on kasutamiseks kõlblikud? Kui vastus oli: "Jah!" siis kongressi koosseis avaldas, et USA Kongressi juhtkonna kõrgemal tasemel käivad läbirääkimised KÕIKIDE USA moslemite võimalikust interneerimisest....ajendatuna mõttest, et moslemid kujutavad endast suuremat ohtu kui jaapanlased II Maailmasõja ajal, ja kui USA deklareerib sõja ISIS-ile, võib osutuda vajalikuks moslemite kontrollimine USA pinnal.Shalom! " Prophecynewswatch.com Link2

17.11.2015 With love from America! Kontrastiks USA presidendile, tunnistab isegi “ progressiivne ja sotsialistlik paavst,” et Pariisi terrorirünnak on “osa” kolmandast maailmasõjast, rääkis Michael Savage, oma esmaspäevases raadiosaates. Savage alustas saadet, tsiteerides oma uut raamatut “ Null- Valitsus: Ei piire, Ei keelt, Ei kultuuri,” ja hoiatas, et Lääs tantsib “surmatantsu.” Ta kirjutab: “Viisakusest islamofashistide vastu , tantsitakse Läänes surmatantsu ja tegelikult ka Lähis Idas. Vahepeal aga lahutab Valge Maja Caesar oma meelt koos tuhandete psühhopaatidega, pidutsedes kinniste uste taga, justnagu islami käsi temani mitte kunagi ei ulatuks.Ta arvab et on kaitstud selle uue katku -radikaalse islami - Musta Surma eest.” Itaalia religioosne TV2000, avaldas intervjuu. Paavstiga, kus viimane kinnitas, et Pariisi juhtum on “suupiste” Kolmandale Maailmasõjale, milles ISIS tapab ja paiskab laiali tuhandeid inimesi, sealhulgas ka kristlasi. Savage ütles, et tal kukkus suu lahti, kui kuulis, kuidas President Obama reageeris Pariisi terrorirünnakule. “ Ma seisan siin mikrofoni ees ja püüan lüüa terve mõistuse kella, keset seda hullumeelset maailma,” ütles Savage, läbi rohkem kui 300 USA raadiojaama. “ Meil on juhid, kes on nii selgrootud või hullumeelsed või uimastite mõju all,.”ütles Savage.” Nad tapavad meid kõiki.” “SUU-AGAPE”: Esmaspäevasel G-20 kokkutulekul Türgis, võttis Obama kaitseasendi, kui reporterid küsitlesid tema vähese aktiivsuse põhjusi terrorismi kammitsemisel pärast Pariisi sündmusi. Obama deklareeris: ISIS “ ei esinda islami; see ei väljenda mitte mingil määral suure enamuse moslemite suhtumist.” Savage arvates “isegi liberaalselt progressiivsed reporterid istusid oma suude peale, kui nad kuulsid seda Obama rämpsu. Nende tühjad ülikonnad pole kunagi olnud tühjemad! Obama arutlusvead pole kunagi olnud nii märgatavad, isegi neile reporteritele, kes on andunud oma libraalsetele progressiivsetele väärtustele, kui keegi tahab neid kutsuda väärtusteks. Nad seisid seal shokeerituna sellest, mida neile ei öeldud ja olid veelgi rohkem shokeeritud sellest, mida Obama neile ütles.” Savage arvates seisab Lääs silmitsi oma 1.4000 a. vaenlasega “ ja kui te tahate öelda, et need ei ole moslemid, olete te rumalad ja salgate seda, mida nad ise enda kohta ütlevad. Aga kes nad siis on? Juudid? Kristlased? Hindud? Zoroasterid? Kes nad on? Kas nad on peasallides budistid? Peasallides kristlased? Peasallides juudid? Nad kutsuvad end Islami Riigiks,”ütles Savage, hoolikalt sõnu valides. “ Ja siin on tühi, Obama ülikond, mis ütleb, et neil ei ole midagi tegemist islamiga.” Savage arvates, ei ole Obama normaalne. “Kui rumal on mees, kes praegu ei peata sõjaväeealiste moslemi meeste ja süüria põgenike sissevoolu, vaid hoopis kahekordistab selle? Kui see ei ole hullumeelsus, siis öelge mulle, mis see on,” küsib Michael Savage. Oma raamatu esileheküljel loetleb autor kõiki neid minevikus langenud suuri tsivilisatsioone, kes “ loobusid neist väärtustest, mis olid teinud neid algul suurteks ja siis mandusid nartsisismi ja isekusse. Nad pidutsesid, kuni jäid liiga nõrgaks, et end kaitsta. Ja siis juhtus nendega midagi uskumatut - nad langesid.” Shalom!


11.11.2015   With Love From America!
Jack Minor "Suur äralangemine – Evangelistid häbenevad meeleparanduse kuulutamist!"  Nov.17, 2015.  "Lahjendades kadunud patustele Põrgust pääsemise Evangeeliumi, pakutakse neile nüüd nõuandeid või erinevat elustiili, väidab Ameerika ühe suurima denominatsiooni kõrvalekaldumist kinnitav, augustikuu ettekanne.(Research Services of the Presbyterian Mission Agency). Ettekannet kutsutakse “1001 Uut Kogudust, ” ja sealt võib lugeda et milleeniumi põlvkond suhtub Evangeeliumi oma esivanematest erinevalt. ” Milleeniumi põlvkond kuulutab: ära tunne süüd ega häbi, nagu tundsid varasemad põlvkonnad, kellele kuulutati “tule ja väävli hirmutaktikat.” “Kuulutus, et nad on patused ja peavad parandama meelt, ei mõju! Milleeniumi põlvkond reageerib evangelismile, milles räägitakse et maailm on laostunud ja seda saab parandada ainult Jeesuse läbi.” Ettekandes väidetakse, et Evangeeliumi kuulutamine oli vanasti palju kergem ja inimesed võtsid seda vastu palju suurema entusiasmiga kui pragune põlvkond. Ettekande probleem on aga selles, et Evangeeliumile on seistud vastu igal ajal ja igal pool! Päästearmee asutaja, kindral William Boothi organisatsiooni mehed ja naised kuulutasid Evangeeliumi linna erinevate sadamate meremeestele. Nende piha tulistati rakette ja neid loobiti madrusevormi alla peidetud mädanenud köögiviljaga. DL Moody ja Billy Sunday said suure vastuseisu osaliseks, kui nad jutlustasid tolle aja spetsiifilistest pattudest. Apostel Paulus kirjutas et “sõna ristist on jõledus neile, kes hukka lähevad,” ja teda rünnati sageli. Kord visati teda isegi kividega. Selline on läbiv liin Evangeeliumi kuulutamise ajaloos. Ettekanne soovitab rohkem elustiili muutmise - evangeeliumi, kui lihtsa ja tervikliku Evangeeliumi kuulutamist. “Inimesed kellega me rääkisime, väljendavad oma missiooni selles, et nad austavad Jumalat, olles Jumala “käteks ja ja jalgadeks.” Ja , tehes oma tegusid avalikkuse ja ka mitte - kristlaste ees, loodavad nad tuua inimesi Jumala juurde peenetundelisemalt, kui „tule ja väävlijärve maneeris” Samuti mainiti kristlaste ja mitte- kristlastega õlg õla kõrval töötamist. Selles strateegias rõhutavad liidrid sageli (kuid mitte alati) vajadust, teenimise käigus Jumalat mitte rääkida." ” Ettekanne jätab aga mainimata et Taevariiki on üksainus tee –lunastus. Kristus ütles:” Mina olen tee ja tõde ja elu, ükski ei saa Isa juurde muidu kui minu kaudu! “ Reaalselt ei saa inimene olla enne päästetud, kui ta ei mõista millest ta tegelikult on päästetud! Kui keegi võtab Kristuse vastu lihtsalt selleks, et see pole paha idee , siis järgneb ta pigem filosoofiat kui isikut. Tänapäeva inimesed reageerivad Evangeeliumile samuti nagu nende esiisad, kui seda kuulutatakse neile otse. Olen teinud seda paljudel kordadel, alates vangidest kuni kõrgelseisvate ametnikeni. Räägin neile tõsiasjast , et me peame kord seisma suure valge aujärje ees, kus KÕIK valetajad heidetakse tulejärve. Siis küsin ma neilt, vastavalt sellele kirjakohale, millist lõppu väärivad kõik need, kes ealseki on valetanud? Kas nad sellega nõustuvad et kõik valetajad lähevad põrgusse? Ometi peavad nad möönma kirjakohta, mis ütleb et just sinna nad lähevad! Pärast seda on palju kergem jagada neile head uudist, miks Kristus nende eest! on surnud. Evangeelium on teinud oma imelist tööd üle kahetuhande aasta ja jätkab seda jumalikku tööd! Me ei pea leiutama kõiksugu uusi meetodeid, arvates, et meie teame Jumalast paremini, kuidas juhtida inimesi Kristuse juurde." Shalom!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Vend Mati kirjutab Ameerikast
« Vasta #7 on: 21.01.2016, kell 21:42 »13.01.2016 With love from America! Happy days are here again! Kaks kuulsust. Megakiriku pastor Rick Warren , kelle kirikus käib nädalas kuni 20.000 inimest ja rockstaar/homoseksuaal Elton John.


05.01.2016 See on Ameerika. Ja kui me arvame et sellised sündmused vajuvad vaikselt liiva, siis me võime eksida. Inimesed korraldavad esialgu küll vaikseid, relvastatud demonstratsioone, ilma relvi kasutamata aga õnnetus ei hüüa ju tulles. Uut presidenti ootavad ees uued peavalud. Suurenevale välispoliitilisele kriisile sügeleb sõbraks saama ka kasvav sisepoliitiline rahutus. Kui kaua suudavad ajutiselt madalad bensiinihinnad ja kandideerimisepäevil paremale ja vasakule jagatud tõotused hoida vaos kirgi ja muuta Ameerikat, kui ametisse sisseelamiseks kulub presidendil vähemalt 2a. ja järgmised 2a. tiksuvad juba tagasivalimise või partei huvide suunas. Pealegi. Oleks naiivne uskuda, et USA Presidendil on selline meelevald nagu inimesed oletavad. Enesekindlusele, imagole ja välisvõlgadele toetuv "dream" jätkub.... Shalom!

http://www.independent.co.uk/news/world/americas/oregon-under-attack-anger-as-armed-white-militia-takes-control-of-a-us-government-building-to-a6794421.html

Iseloomustades Wall Streeti kui tööstust, mida käivitab: "ahnus, pettus, ebaausus ja ülbus," tõotas demokraatide presidendikandidaat, Bernie Sanders teisipäeval, et ta murrab USA suurimad finantsfirmad oma presidentuuri esimesel aastal. " Ütleks selle peale "good luck mr. wishful thinking! Hopefully you not gonna break your back!

 


05.01.2016 With love from America! Kõikide võimaluste maa demokraatliku lilleaia ühes osariigis, -Texases,- puhkes reedel õitsele uus seadus, mis lubab osariigi elanikel kanda tulirelvi töö juures, poodides, restoranides jm. avalikes kohtades. Kontrastiks kunagi kristlikuks riigiks peetud, aja jooksul aga homoseksuaalsuse seadustanud ja tulirelvadelt kaitset ostivatele seadustele, tõstis Valge Maja mustanahaline valitseja üles ettepaneku, piirata tulirelvade näitusi ja nende populariseerimist. Muidugi mitte Hollywoodi vägivallafilmides! No-no! Mitte seal. On aga tõenäoline, et saabuvatel aastatel hakkab valimiskampaaniates domineerima presidendi-kandidaatidele esitatud küsimuse -" aga mida te arvate abordist ja samasooliste abielust"- asemel -" aga mida te arvate tulirelvade müügi piiramisest?" Lisada võiks, et ka mõned kirikud arutlevad koguduse liikmetele teenistuse ajal relvakandmise võimalusi ja tõusev terrorihirm ei tee seda vähem tõenäolisemaks. Rahu Kristuses! Shalom!30.12.2015  With love from America! Valge Maja Spiiker, John Boehner, teatas Paavsti saabumisest USA'sse ja tema esinemisest Kongressi ees Sept. 2015. “ Me oleme alandlikud, et Püha Isa on võtnud vastu meie küllakutse ja ootame kogu Ameerika rahva nimel tema sõnumit ." Teatavasti ei maininud Paavst Francis oma kõne ajal USA Kongressi ees kordagi Kristuse nime.

09.12.2015  With Love From America! Keskmine eluiga Ameerika Ühendriikides on seiskunud samasse arvu komandat aastat järjest, teatas valitsus kolmapäeval. Laps, kes sündis eelmisel aastal, võib valitsuse arvates, elada kuni 78a. 9 ja ½ kuud - sama .ennustati ka kahel eelneval aastal. Enamuses, pärast 2. Maailmasõda , on USA keskmine eluiga tasapisi tõusnud –(nagu arvatakse), tänu meditsiiniabi, ühiskondliku tervishoiukampaaniate, parema toitumise ja hariduse tagajärjel. Viimane kord, kus keskmine eluea pikkus peatuskolmeks aastaks oli 1980-keskel. Keegi ei tea seekordse keskmise eluea peatumise täpset põhjust, aga ekspertide arvates, mängivad selles rolli ka enesetapud ja narkootikumite ületarvitamine. Mõningate uurijate arvates peatub USA keskmise eluea tõus õgardluse ja teiste faktorite tõttu. Aga pole tõendusi, et see on juhtumas just praegu, ütles Rober Anderson , Haiguste Kontrolli ja Vältimise Keskusest (CDC). Temaga nõustub S.Jay Olshansky, ühiskondliku tervise professor Illinoisi, Chicago Ülikoolist:” Liiga vara teha järeldusi. Kolm aastat on trendi määramiseks liiga lühikesed.” Vastavalt World Bank (Maailmapangale) on Ameerika Ühendriigid oma keskmise eluea poolest allpool esimest nelja kümmet. Jaapan Ja Island on nimekirja esimesed rohkem kui 83 eluaastaga. Soovin sulle pikaaegset maist osadust - enne igavest osadust - koos Kristusega! Shalom!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Vend Mati kirjutab Ameerikast
« Vasta #8 on: 01.09.2017, kell 00:20 »
28.08.2017 Houston. Texas. Suuruselt neljas linn USAs. Orkaan Harvey. Foto 4t. tagasi. Purustuste taastamine võtab aastaid. Esialgsed kahjumid - 20 miljardit. Kas ka selline asi on Jumalast? Otsusta ise! Jer.51:16. "Kui tema teeb häält, siis taevas on vee kohin ja ta tõstab pilved maa äärest; tema teeb vihmale välgud ja toob tuule välja selle aitadest!" Iiob 37:9 "Lõunakambrist tuleb tuulispea ja põhjatuulega külm! Jumala hingusest tekib jää ja tardub veepind! Ta koormab pilvi niiskusega ja pilved pilluvad tema välke. Need rändavad ringi tema juhtimisel, et teha kõike, mida ta neid käsib maailmas ja maa peal, olgu vitsana, kui ta maale tarvis, olgu armuna, kui ta seda osutab!"

29.08.2017 PALUGE EESTIMAA PÄRAST! Trump, Brüssel ja Nato ei päästa meid Jumala õigluse käest! Ei loe see, kuidas Eesti suhtub Trumpi, Brüsselisse, Natosse ja otsib kaitset endast suuremate ja vägevamate juurest, vaid see, kuidas Eestimaa suhtub Jumalasse ja kui siiralt otsib Eestimaa kaitset Issandalt! "Ainult tuuleõhk on inimlapsed, paljas vale on mehepojad; kaalule pandult on nemad kõik ühtekokku kergemad kui tuuleõhk." (Ps.62:10) Ühine oma mõtete ja palvetega täna (29.aug) õhtul kell 19:00 Oleviste kirikus algava palveteenistusega Eestimaa oleviku ja tuleviku pärast!30.08.2017 Ära ole nagu viriseja, kes läheb majja ja hakkab sealt otsekohe otsima vigu! Eestlane on harjunud et keegi teine esitab, keegi ülistab, keegi toob midagi taevast alla, et nemad siis saaksid osa sellest, mis teised on välja ülistanud ja palunud. Ja kui keegi ei ülista nii, nagu nemad seda tahavad, siis on süüdi ülistusjuht või keegi teine, aga mitte nemad ise! Olen olnud siin ja seal, ja näinud Jumala armust nii üht kui teist, ja olen väga - VÄGA RAHUL, et keset pimedat paganlust ja jumalasalgamist, tulid inimesed igast Eesti Vabariigi otsast kokku Oleviste kirikusse ja ühinesid Jumala ees palves meie rahva oleviku ja tuleviku pärast! Ilma igasuguse "mis oleks võinud olla ja mis oleks võinud olemata jääda !" - kui Jumal võib "neist kividest äratada Aabrahamile lapsi," siis võib Jumal kuulda ka meie siiraid ohkeid ja anumisi. Thanks kõigile, kellele Issand pani südamesse seda üritust korraldada ja kes selle ürituse - korraldasid! Tänu Jumalale, et võisime tulla kokku ja palvetada oma rahva eest - VABAL EESTIMAAL !
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam