Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:27
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Perekond, kodu, lapsed ja laste kasvatamine  |  Perverdid ja peded jahivad sinu lapsi! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Perverdid ja peded jahivad sinu lapsi!  (Loetud 1773 korda)
Truthful
Algaja
**
Offline

Vastust: 60


Jumal otsib neid, kes teda tões ja vaimus teenivad


WWW
Perverdid ja peded jahivad sinu lapsi!
« on: 14.06.2015, kell 23:32 »

Perverdid ja peded jahivad sinu lapsi! Seda RIIGI TOEL ja seaduse kaitsel - maksumaksja rahade eest!MTÜ Lastekaitse Liit hinnangul on riigikogu menetluses olev samasooliste kooselu seadustamine tervitatav samm ühiskonna avatuse ja võrdõiguslikkuse poole.

Et see protsess valutumalt kulgeks, tegi liit omalt poolt soovituse, et koolides ja lasteaedades suurendataks selgitustööd samasooliste ja nende kooselu kohta.
See ongi tegelikkus!
Siin mõned arvamused, mis silma jäid.

Tsiteeri
et hakkame juba lasteaiast peale perekonnaväärtusi õõnestama, „õiguste“ absolutiseerimise kattevarjus lödipükste kultuuri maale tooma, Brüsselilt plusspunkte teenima, hiilivalt homoperekonnale lapsendamisõigust ette valmistama
kes selliseid MTÜsid rahastab?

Tsiteeri
Pedepoistele lapsed kasvatada anda on juba asi, mis ei vaja vandenõu tagamaid, et mõista kui kole see on. Vastu ei ole ainult vanurid ja kristlased, lisaks ei ole need ajaloo tagurlikumalt käitunud tegelased. Tuleta meelde 20 saj, Lenin, Hitler, Stalin , 10 miljonid ohvrid, ( leinin 24 miljonit) nad ei olnud kristlased ega ka vanurid.

Tsiteeri
MTÜ Lastekaitse Liidu selja tagant, piiluvad homofoobide-seksuaalhävikute räpased kõrvad ja mitte vaid kõrvad....

Tsiteeri
Oeh, lihtsalt vastik hakkab, kuidas homoideoloogiat peale surutakse ja nüüd on see nn moodne katk Läänest ka meile jõudmas. Minu arusaam laste kaitsmisest on sootuks teistsugune! Kogu selle jama eest tuleks lapsi kaitsta, mitte juba varakult neile homoideoloogilist ajuloputust teha. Õpin parasjagu õpetajaks, kuid kui minu tulevane töö tähendab seda, et peaksin hakkama lastele niisuguseid perverssusi normaalse ja lapsesõbraliku pere pähe promoma, siis ma pigem loobun oma elukutsevalikust, kurvastusega aga siiski. Sallivuse mõiste on omasooiharate ja transsooliste poolt okupeeritud ja monopoliseeritud. Loomulikult tuleb isikutesse suhtuda lugupidavalt, puudega inimestele tuleb kaasa tunda, üldinimlik elementaarne viisakus peab olema igaühe suhtes, abivajajaid tuleb aidata jne. Aga perverssustega ei pea nõustuma ega neid ühiskondlikult tunnustama! Paljudel haridustöötajatel seisab ilmselt ees sügav moraalne dilemma.

Tsiteeri
Kogu selle "selgitustöö" juures on oluline see, mida seal räägitakse!
Õpetada sallivust on üks asi, aga pakkuda homoseksuaalset praktikat välja kui ühte alternatiivi ja julgustada veel eksperimenteerima sellistel teemadel on täiesti teine!

Tsiteeri
Kõik need kes toetavad, pooldavad, propageerivad kõikvõimalikke perverte, loovutagu enda lapsed ja lapselapsed nendele värdjatele kasvatamiseks. Juhul kui nad lapsi loovutada ei soovi, siis peaks see toimuma "demokraatlikult" kohustuslikus korras. Sellega on võrdsus loodud. Teine lahend: sünnitagu perverdid endale ise lapsi või lasku ennast kastreerida. Juhul aga kui ka see pole vastu võetud, siis leidku endale jupp nööri ja oks kuhu ennast üles tõmmata - liberaalne vabadus sda ei keela.

Tsiteeri
Hakkab pihta. laps PEAB olema neutraalne. Mingisuguseid uut suguseid lapsi tahetakse toota - sellisieid kes ei oma arvamust, või täpsemalt omavad neutraalset mõtteviisi. Tundub, et kui taoline uus mõttemaailma kujundamine Eesti Vabariigis juured alla saab ehk seadustub (kohustuslikuks tehakse) siis on otsus ühene - minu lapsed lasteaeda kahjuks ei saa. Ma keeldun taolisest ajupesu lasteasutusest.

Tsiteeri
Jätke lapsed rahule!
Kui selline mõjutustöö tõesti toimuma hakkab siis oma lapsi kasvatan kodus, võib-olla ei pane oma lapsi kooli ka, koolitan kodus. Kui muudviisi tervete väärtushinnangutega last kasvatada ei saa siis tuleb nii teha, muud ei jää üle.
Väga noores eas lapsed on kõikidele ideedele väga vastuvõtlikud, neil ei ole veel kriitiline mõtlemine välja arenenud. Seepärast on ülimalt oluline, et selline väärastunud ideoloogia õrnas eas nendeni ei jõuaks.
Jätke palun lapsed rahule!

Tsiteeri
Miks on vaja lapsel lasteaias teada mingist seksuaalhàlbega inimestest? Halloo miks peaksid nad seksist üldse midagi teadma. Lapsed on lapsed ja mängivad ja saavad läbi kõigi lastega.
Alla 14 aasta ei lubaks yldse sellest jamast ôppeasutuses räàkimast. Las lastest kõigepealt formeeruvad isiksused. Aga lasteaias... liig mis liig.

Tsiteeri
See on alles algus. Hiljaaegu üritati tõsimeeli EL-s vastu võtta seadust, mille kohaselt lastaias õpettakse lapsi ennast rahuldama, - vist Hispaania saadiku algatusel. Leedu omad hääletasid poolt, põhjustades kodumaal paksu pahanduse. Huvitav, kuidas hääletasid ses punktis Eesti saadikud?
Aga varem või hiljem võetakse seegi seadus vastu.

Tsiteeri
Samalaadne programm Suurbritannias
Koolid ja lasteaiad viivad osalevad programmides, kuna Suurbritannias hakkas kehtima uus homode kaitseks tehtud seadus, mis kohustab õppeasutusi tegelema positiivsete hoiakute kujundamisega seksuaalvähemustesse.
Programmid näevad ette "tutvustada" lastele homosuhteid ning veenda lapsi, et tegu on igati normaalsete partnerlustega. Programmi koostajate meelest on vaja lastele näidata, et homoseksualism on osa igapäevasest elust, sel moel väheneb ka ühiskonnas homofoobia.
Muu hulgas on programmi jaoks välja antud muinasjuturaamatud, kus peategelased on homod. Nii räägib üks muinasjutt printsist, kes lükkab tagasi kolme printsessi lähenemiskatsed ja armub hoopis ühe printsessi venda. Muinasjutu pealkiri on "Kuningas ja kuningas." Teises raamatus on peategelasel aga kaks ema - emme Loula ja emme Neenee. Kolmas raamat kannab pealkirja "Tango kolmele", selles on juttu kahes isasest pingviinist Royst ja Silost, kes armuvad koos kolmandasse meespingviini, moodustades kolmese isaste armupundi.

Tsiteeri
Sai mõnda aega tagasi Googlest märksõnu analüüsitud - ning mis ikka selgus, olemas on LEGAALNE (riigi rahastusega pedenoodad noortele). Silma jäi pedevõrgustik netis ja kuidas nad Tallinnas, süütuid noori jahivad. Märksõnaks: seksuaalse tervise õhtud jms. Vaata ise ja tee omad järeldused KODANIK http://imgur.com/a/Om3SN

Tsiteeri
saab kujundada küll homoks koduse väärkohtlemise kaudu, kus lõhutakse suhted selliselt vastassoost vanemaga, et kunagi elus ei usalda ega suuda positiivselt suhtuda vastassoosse. Armastuse ja pere puhul on loomulik erinevatest sugudest poolte tõmme - n.ö. pluss-miinus "keemia". Kui see on lapsepõlvekodus lõhutud, on ainus võimalus luua suhted samasoolistega. Kuna selliseid katkisi kodusid on juba praegu väga palju, siis on sellest vaikimine tavaline. Ja homondusele sobiv pinnas kasvada. Lisaks muidugi peatunud seksuaalne areng murdeeas, kus katsetamise ja moe pärast on esimene seksuaalne suhe homopartneriga ja sellega käivitub - häbi-süü ring hinges vägivaldsed suhted, millest väljapääs on väga raske.

Tsiteeri
Ülimalt kurb ja kohutav oli teada saada, et selle Lastekaitse liidu nimetuse taga peitub tegelikult Pederastiakaitse Liit. Kallid NORMAALSED ja mõistusega inimesed, vastukaaluks sellele rõvedusele peaksime looma oma, õige ja ausa lastekaitse organisatsiooni kaitsmaks lapsi selliste valetavate pervertide eest nagu selle nn. "lastekaitse" liidu eestvedajad. Iga normaalne mõtlemisvõimeline inimene juba teab, et pederastia on ARENGUHÄLVE, nagu on seda ka pedofiilia jne. Laps PEAB TEADMA JA ARU SAAMA, et need inimesed EI OLE TERVED, vaid need on haiged. Jah, nad on lihtsalt haiged inimesed. Jah, me peame suhtuma nendesse lugupidamisega ja olema tolerantsed, kuid me ei pea tunnistama, me EI TOHI tunnistada nende haigust normiks!!!
Logged

Seepärast ma mõistan kohut teie üle, Iisraeli sugu, igaühe üle ta eluviiside kohaselt, ütleb Issand Jehoova! Pöörduge ja taganege kõigist oma üleastumistest, et teie süü ei saaks teile komistuseks! Hs.18,30
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam