Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 21:58
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Püssid kirkusse! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Püssid kirkusse!  (Loetud 1655 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Püssid kirkusse!
« on: 31.08.2015, kell 23:53 »Vend Mati (Ameerikast kirjutab):

With love from America. Püssid Kirikusse?

Üle kahe kuu tagasi tulistas Dylann Roof, Lõuna – Karoliinas, Charlestonis asuvas,- Emanuel African Methodist Episcopal Kirkus,- kolmapäevase Piiblitunni ajal surnuks üheksa kirikuliiget.
Kauaaegne kirikuliige, Liz Alston, pole pärast seda sündmust enam Piiblitundides käinud. Ta ütleb:” Kui ma üldse lähen, siis ma jälgin ust.” Liz on Emanueli liige peaaegu 50 a. Sellest 30, on ta olnud Kiriku kroonik ja käib Kirikus pea iga päev. Ta on märganud, et pühapäevastele teenistustele, mis mahutab kuni 2.500 külalist, on pärast tulistamist ilmunud püsiv vool võõraid inimesi. See teeb teda valvsaks.
“Minu arvates, kuid ma olen kindel et sedasama arvavad ka teised kirkuliikmed, ei ole püsside koht kirkus - aga vaata mis juhtus kui keegi tuleb relvaga heasoovlike kirikuliste keskele.
Mul ei ole midagi selle teadmise vastu, - kui keegi teine võib tulla Kirikusse relvaga, miks siis mitte ka Kiriku liikmed?” ütles Alston.”
Üheksast tapetust olid viis sama Kiriku pastorid ja vaimulikud. “Ühel, Rev. Daniel Simmonsil, oli relvakandmise luba, aga ta ei toonud relva Kirikusse,” ütles Alston. Pastorile tulistati selga ja mitmete arvates jooksis ta relva järele.”Kui ta oleks olnud piisavalt eba- kristlane ja käinud Kirikus püssiga, siis oleks asjad ehk läinud teisiti.” Alstoni arvamus, et ka kirikuliikmed võiksid tulla Emanueli Kirkusse relvaga taskus, on osa kasvavast debatist mõnes Põhja ja Lõuna Karoliina Kirikus, pärast Charlstoni mõrtsukatööd.
Mõned pastorid - ja nende koguduseliikmed – arutlevad, kas lasta relvi sisse Kiriku ustest. Mõned neist ostavad relvi ja harjutavad tulistamist. Teised aga põlgavad igasugu relvade toomist Kirikusse.

Shalom!
Rahu ja Jumala kaitset Eestimaale!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Püssid kirkusse!
« Vasta #1 on: 31.08.2015, kell 23:54 »

Arvamus netis:
Tsiteeri
Kui kinnitada kantslitesse poltidega statsionaarsed kuulipildujad ja anda sissetungijatele tuld, siis võib kindel olla, et igavik tuleb veeta seal, kus uss ei sure ja tuli ei kustu...

Mati vastab:

Don't' you worry baby!

Saatan ei pea alati kirikusse kuulipildujaid tassima. Kuradi rikkalikus arsenalis on veel palju teisigi relvi , nagu näitab ka eestlaste ajalugu aastast 1100 +. Vahe on ainult selles, et ameeriklasi pole veel nende üleastumiste pärast ikka ja jälle, ikka ja jälle maalt välja küüditatud , nende varandusi pole okupeerijate poolt ikka ja jälle, ikka ja jälle massiliselt konfiskeeritud. Nad pole pidanud ka võõraste kasuks omal maal kolhoosides töötama jne.
Mida ja miks nad ise on teinud, eks seda tea kõige paremini õiglane ja püha Jumal.

Kui keegi siin eespool tahab väita et Charlestoni Kirikus toimunud mõrtsukatöö oli USA ajaloos esmakordselt sellelaadiline , siis ajalugu ei tarvitse temaga nõustuda.

Faktid: Brookfield, Wisconsinis, asuva Living Church of God teenistuse ajal Sheraton hotellis, tulistas 44a.Terry Michael Ratzmann surnuks ja haavas 11 koguduseliiget. Mõrtsukatöö toimus 12. märtsil 2005a. Pärast tapatööd lasi mõrtsukas end surnuks. Keda huvitab lähemalt USA Kirikutes toimuv vägivald, võib klikkida http://www.carlchinn.com/Deadly_Force_Incidents.html

Lugemine eeldab elementaarset ing. keele oskust. Relvade keelamine USA's ei vähenda mõrtsukatöid, sest relvad on Ameerikas alati olnud. Hoopis ameeriklaste korrupeeruv religioon ja südamehoiak suurendavad ülekohut ja veretöid. Pealegi on tegemist maailma suurima relvavalmistaja ja tarnijaga, kellele pole siiani väärilist vastast.

Kas on täiesti välistatud et see kes mõõga tõstab võib lõpuks ka mõõga läbi langeda? Aga muidugi.

Kui eestlased ei taha õppida oma traagilise ajaloo põhjustest ja motiividest, miks peaksid nad siis õppima mõne suurriigi ajaloost? Hoopis kergem on ju neilt häbisse jäämise hinnaga jälle varju otsida ...

Shalom! Kiitus Jumalale!

Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam