Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:36
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  Lihaliku õgardlusele on vasturohi leitud! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Lihaliku õgardlusele on vasturohi leitud!  (Loetud 2569 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Lihaliku õgardlusele on vasturohi leitud!
« on: 04.09.2015, kell 19:21 »Vend Mati (Ameerikast) kirjutab:

With love from obesity - stricken America!

Michigani osariigi arstid on hakanud end õgardlusest haigeks, tervisehäiretesse või poolsurnuks söönud ameerklastele kirjutama ravimina välja puu ja aedvilju.

Õgardile antakse nädalas $10.- väärt puust token(zetoon), mille eest see saab osta kohalikelt turgudelt puu - ja aedvilju. Ravikuur kestab 10 nädalat ja selle kestel peab patsient kontakteeruma tervishoiatöötajaga, kes instrueerib teda jätkuvalt jalutama ja tegema kehalisi harjutusi. Kaalukaotus ja sellega kaasnevad muutused kirjutatakse üles haige kartoteeki.

Puust zetoonid on ilmselt vajalikud selleks, et patsient ei saaks neid raisata muuks, kui ainult oma tervise taastamiseks.

Neile, kes on teinud oma maisest ihust õgardluse ja prassimise templi:

" Toit on kõhu jaoks ja kõht toidu jaoks." - "Siiski Jumal teeb lõpu nii sellele kui tollele." (1Kr 6:13) "Sest kes külvab oma lihale,see lõikab lihast kadu; aga kes külvab Vaimule, see lõikab Vaimust igavest elus." ( GL 6:8 )


Shalom!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam