Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
23.09.2017, kell 01:16
24654 postitust 2499 Teemas vastas 314 Liiget
Uusim liige: Nipitiri3
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Eestimaa rahvas ja usklikud, võtke manitsust kuulda. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Eestimaa rahvas ja usklikud, võtke manitsust kuulda.  (Loetud 5791 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

Eestimaa rahvas ja usklikud, võtke manitsust kuulda.
« on: 04.09.2015, kell 22:05 »

Vend Mati (Ameerikast) manitseb Eestimaa usurahvast.

--------------------------------------------------------------

04.06.2015 Eesti surnuaedades on palju haudasid! Hauad lastele, hauad noortele, hauad keskealistele ja hauad vanuritele. Mõningatele, mullast valmistatud haudadele pühendatakse suurt tähelepanu: nende eest hoolitsetakse, neid dekoreeritakse ja kaunistatakse. Neile surnuhaudadele on kuhjatud paksem mullakiht, nad on teistest körgemad ja neil on silmatorkav fassad: kallis rist, kuldtähtedega, läikivast marmorist nimeplaat, valatud ääris, istutatud muru jne. Kõik surnuhauad, olgu nad väljastpoolt ilusad või mitte on täis surnuid! "Ärka üles, kes magad, ja tõuse üles surnuist, siis Kristus valgustab sind!"(Ef.5:14)

30.05.2015 "Tulgem, pöördugem Issanda poole, sest tema on meid murdnud ja tema parandab meid; tema on meid löönud ja tema seob meid! Tema teeb meid elavaks kahe päevaga, kolmandal päeval aitab ta meid üles ja me võime elada tema palge ees. Tundkem siis, püüdkem tunda Issandat: ta tuleb nagu ilus koidupuna; ta tuleb meile nagu vihm, otsekui kevadine vihm, mis niisutab maad."(Ho.6:1-3) TOOMPEA! TOOMPEA! Miks haisevad su kambritest taeva poole Jumalat ärritavad plaanid? Kas vihkad sa noomijaid ja põlgad seda, kes räägib tõtt? " Kuhu tuleks teid veel lüüa teie tõrksuse jätkudes? Pea on päris haige ja süda täiesti põdur! Jalatallast pealaeni ei ole midagi tervet; aina haavad, muhud ja värsked vorbid, mis ei ole välja pigistatud ja seotud ega õliga leevendatud."(Js.1:5-6) Kas on meie rahvas nagu Euroliidu joodik, kes taarudes pobiseb: "Mind löödi, aga ma ei saanud haiget, mind peksti, aga ma ei tundnudki! Millal ma ärkan? Ma tahan veelgi otsida sedasama."(Õp 23:35 ) Millal sa ärkad? Alanda end Jumala ette et Tema võiks sind ülendada! Alanda end Jumala ette, et sind ei alandataks jällegi su vaenlaste jalge alla! Shalom! Head hingamispäeva!

20.05.2015 Inimene, kes ei ole vaimne, vaid elab lihameeles, vaarub oma mõistuse kõrkuses põrgusse ! "Sest liha mõtteviis, see on surm, aga Vaimu mõtteviis, see on elu ja rahu, sellepärast et liha mõtteviis on vaen Jumala vastu, sest ta ei alistu Jumala käsule ega võigi alistuda. Kes lihameeles on, need ei või olla Jumalale meelepärased."(Rm.8:Cool Kes on südamest kuradit orjanud ja saatana porgandit järginud ja kelle Jumal, oma Poja Kristuse läbi on kuradi käest päästnud ja põrguteelt välja tõmmanud, ei taha enam ropendada ega lihas laia panna. Sest tema südamesse on tulnud Püha Vaim ja ta teab millest Jumal on teda päästnud! Aja jooksul kaovad tema suust need sõnad, millega ta varem kuradit kiitis ja ülistas. Püha Vaim aitab tal enesest ära heita endise elu poolest vana inimese, kes ennast hävitab ja riietuda uue inimesega, kes Jumala sarnaseks on loodud..."Ma unustan kõik, mis on taga, ja sirutun eesoleva poole"(FL3:13) Kes on selle protsessi läbi teinud, teab millest ma räägin. Kiitkem Jumalat! Enamus neist, kes täna kahe suupoolega sarvilist ülistavad ja kutsuvad neid , keda Jumal sügavast porist välja on tõmmanud, vagatsejateks, ei mõista kuradi tegelikku olemust ja see ongi saatana eesmärk, - tegutseda märkamatult. Nii või teisiti on meie kohus kuulutada evangeeliumi:"Aga hoorus ja kõik roppus või ahnus olgu nimetamata teie seas,nõnda nagu sünnis on pühadele, ja riivatus ja rumalad sõnad või tühised naljad, mis kõik ei sobi, vaid pigemini olgu tänu. Sest seda te teate tunnetades, et mitte ühelgi hoorajal, ega ropul ega ahnel,kuna ta on ebajumala ori, ei ole pärandit Kristuse ja Jumala riigis.Ärgi ükski teid petku tühjade sõnadega, sest niisuguste asjade pärast tuleb Jumala viha sõnakuulmatute laste peale; ärge siis saage nende kaaslasteks."(Ef.5:3-7) Parandage meelt, taevariik on lähedal!

12.05.2015 Ka meie religioossed esivanemad kuulutasid oma evangeelsetel retketel agarasti armuevangeeliumi üle terve Eestimaa! Aga ei võtnud endaga kaasa Jumala armu kuulutajat! Üks arm viskas teise armu kirikust välja ja tunnistas selle valeks armuks. Üks armuevangeelimi uskuja ja kiriku liige istus Presidenditoolil ja ütles teisele, Jumala armu kuulutajale :" Mees sa oled näljast lolliks läinud!" "Kui nüüd valgus sinus on pimedus, kui suur on siis pimedus?(Mt 6:23)" Mis on olnud, see saab olema, ja mis on tehtud, seda tehakse veel- ei ole midagi uut päikese all!" Shalom!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Vastus: Eestimaa rahvas ja usklikud, võtke manitsust kuulda.
« Vasta #1 on: 04.09.2015, kell 22:17 »

Ärgem mõistkem kohut? Ärgem rääkigem kuningale et ta on pime ja alasti ?

11.05.2015 Huvitav! Kui Eesti Vabariigi Valitsus hakkaks korraga Eesti Vabariigi aastapäeva iga üle 5a. esialgsest aastapäevast veidi-haaval edasi nihutama,(vaatamata vastuseisule, nagu see on ka homoabielude legaliseerimisel) kuni uued, kasvavad põlvkonnad muutuksid aastapäeva suhtes täiesti ükskõikseks ja pühitseksid seda mil eales , kas see välistaks Eesti Vabariigi esialgse, originaalse aastapäeva?? Ärge eksige! Saatanast inspireeritud religioon tegutseb oma ambitsioonide saavutamiseks samuti, nagu tuhandeid aastaid tagasi! Ja kas pole see imelik? Kui jõulupühad, munadepühad, surnuaiapühad ja õpetatud meeste poolt väljamõeldud religioossed kirikupühad on enamusele ilma igasuguse vastuseisuta endastmõistetavad, siis Jumala poolt seatud hingamispäeva vaadatakse kui vasikas uut väravat ja selle pidajaid nimetatakse "käsusõna needuse " all vaevlejateks. Ja siis .. hõissa ja hõissa -sa! kõik nagu üks mees jaanipäevale, ..mis peaks tähendama inimeste poolt seatud ja äralagastatud püha Johannese päeva. Jne....jne.... Miks te nurisete nende vastu kes hingamispäeva peavad? Nagu oleks hingamispäeva pühitsemine teie rocksummerite, vorstisummerite ja teiste, kõrvu sügelema panevate religioossete summerite vastane kuritegu? Jumal on andnud kõigile valikuvabaduse! Sa võid teha mida sa eales heaks arvad...." Ja ta ütles mulle :"Ära pane kinni selle raamatu ennustussõnu, sest aeg on ligidal! Kes ülekohut teeb, tehku veel ülekohut, ja kes on rüve, see rüvetugu veel enam; aga kes on õige, tehku veel õigust, ja kes on püha, seepühitsegu end veel enam! Vaata, ma tulen pea, ja mu palk on on minuga tasuda kätte igaühele, nõnda nagu tema tegu on! Mina olen A ja O, esimene ja viimane, algus ja ots! Õndsad need, kes oma rüüd pesevad, et neil oleks meelevald süüa elupuust ja väravaist linna sisse minna! Väljaspool on koerad ja nõiad ja hoorajad ja tapjad ja ebajumalateenijad, kes valet armastavad ja teevad. Mina Jeesus, läkitan oma ingli teile seda tunnistama kogudustes!" IL.2:10-16) Ärka üles , kes magad, ja tõuse üles surnuist, siis Kristus valgustab sind! (Ef.5:14) Shalom!

07.05.2015 Kas kogu tänapäeva kristlus on ikka kristlus? Kristus ise seda Ilmutuse raamatus ei väida :"Siis mõtle nüüd, kust sa oled langenud, ja paranda meelt ja tee esimesi tegusid; aga kui mitte, siis ma tulen su juurde ja lükkan su küünlajala tema asemelt ära, kui sa meelt ei paranda." Jne... Apostel Pauluse "Ärgu siis keegi mõistku teie üle kohut sööma või jooma ega mingi püha või noorkuu või hingamispäevade pärast," tähendab seda, mida paljudes tänapäeva kristlikes kogudustes praktiseeritakse, - religiooseid, paganlusega seotud, pinnapealseid kombetalitusi, moraalset lodevust ja sensuaalset armastust! Inimesed olid teinud Jumala seatud pühadest lihameelse kombetalituste süsteemi, praktiseerisid hingamipäevi, sööma ja jooma päevi, pühade ja noorkuu päevi aga nende süda ei olnud Jumalaga! Seda võib võrrelda ka tänapäeva eestlaste jõulude, paatosega kirikus surnutele küünlapõletamisega, munadepühade, jaanipäevade, matuste jne, pühitsemisega, mida peetakse kristlikuks, aga mis on ainult tulevaste asjade vari! Kas väikese lapse veega ristimine muudab teda momentaalselt kristlaseks ja garanteerib talle koha Taevariiki? Paulus hoiatas kristlasi mitte langema tagasi inimeste poolt paganlikuks muudetud religioossetesse kombetalitustesse. Jumal andis tähtpäevad, aga aja jooksul olid inimesed need korrupeerinud ja lagastanud! Kas asi oli tähtpäevades või inimestes? Kolossa kogudus kuulis Kristuse evangeeliumi ja paljud said päästetud. Aga mõne aja pärast algas koguduses äralangemise tendents ja mõned pöördusid tagasi oma paganlikuks muudetud tähtpäevade juurde. Nagu seda juhtub ka tänapäeval. Ja Paulus hoiatas neid "Ärgu siis keegi mõistku teie üle kohut sööma või jooma ega mingi püha või noorkuu või hingamispäevade pärast." Kas tähendas see Jumalast seatud pühade siiral viisil pühitsemise lõpetamist? Kui nii, siis miks põletavad tänapäeva kristlased kirikus surnutele küünlaid, käivad sagedamini surnuaias kui kirkus ja vaidlevad oma õiguste üle, olla vabad igasusugest religioonist , olles ise omaloodud religioosse vabaduse orjad!?

10.04.2015 Kapten nägi oma laevale lähenemas suurt valgust ja arvas et see on vastutulev laev. Ta oli USA merevägede kõrgeima aukraadiga kapten ja ja ütles läbi valjuhääldaja:" Pöörduge 10 kraadi lõunasse või me põrkume kokku!" Hääl valgusest kostis:" Mina ei liigu!Teie muutke oma kurssi, või me põrkume kokku!" Kapten muutus närviliseks ja ütles:" Kas te ei tea kes ma olen? Ma olen USA merevägede kapten! Pöörduge kümme kraadi lõunasse või me põrkume kokku!" Hääl vastas:" Ma ei liigu! Pöörduge 10 kraadi põhja poole et te ei põrkuks!" Kapten karjus valjuhääldajasse:" Kas te ei mõista, et ma olen USA merevägede kapten?" Hääl vastas :" Jah ma näen , aga mina olen tuletorn!" Apostlite teod 5:29 "Jumala sõna tuleb enam kuulata kui inimese sõna!" "Taevas ja maa hävivad, aga minu sõnad ei hävi," ütles Jeesus (Mt.24:35)

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #2 on: 04.09.2015, kell 23:31 »

09.04.2015 Kui sa jätad prügi kaua välja viimata, hakkab see varsti haisema ja meelitab lähemale rotte. Miks? Sest sa oled tekitanud oma majas olukorra, mis ei jäta rotte enam ükskõikseks ja nende sensorid ütlevad : "Seal on! Sealt saab!" Haisu peale närivad nad end nüüd kasvõi läbi seina ja nad ei küsi sinult luba! Nad on rotid! Kui sa jätad oma toidu liiga kauaks lauale, kogunevad söömaajale... prussakad! Mõlemad: nii rotid kui prussakad tormavad võimaluse poole, mis inimene neile ise on avanud. Süvenev roojasus, jälkus, vaimne allakäik ja ebapuhtus meelitavad ligi deemoneid!" Sest kus on raibe , sinna kogunevad raisakotkad!"(Mt.24:28)

07.05.2015 Inimestel ja religioossetel liidritel on tendents Piibliga manipueerida. Ka täna! On ju loomulik, et inimest ei loodud ainult selleks , et ta peaks hingamipäeva . Vaid hingamispäev on loodud inimese jaoks! Jumala poolt! Veelvähem loodi inimene selleks, et ta peaks Kiriku poolt väljamõeldud "sünnipäeva," mida Kristus pole kellelgi palunud pidada. Juudid lagastasid Jumala seatud tähtpäevi, muutes need Jumalale koormaks ja vihaobjektiks : "Ärge tooge enam tühiseid ande, ohvrisuits on mulle vastumeelt. Noorkuu ja hingamispäev, koguduse kokkukutsumine - ma ei salli nurjatust ja pühapidamist ühtaegu. Teie noorkuid ja seatud pühi vihkab mu hing; need on mulle koormaks, ma olen tüdinud neid talumast,".....kuni Jumal lasi paganatel oma rahva maalt välja küüditada, Jeruusalema Templi maha kiskuda ja põletada. Kas on siis absoluutselt võimatu, et kristlased, kes on kutsutud "ehituge üles kui elavad kivid vaimulikuks kojaks," on õpitud meeste käskude ja nende seatud kirikupühade läbi, mida Piibel ei nõua meil pidada, end Jumala ees lagastanud ja muutuvad aja jooksul Talle koormaks ja vihaobjektiks? Kuidas suhtusid meie esivanemad, kes viskasid kirikutest välja meeleparandusele kutsuja, oma kirikupühadesse? Aleksander Tikenberg: " Kuidas mõõdeti vabariigi usuelu taset - mõõduks võeti armualaualkäijate koguduseliikmete arv. Inimesed uskusid õpetust, mille põhjal armualaual saab kõik patud andeks ja armust usu läbi õndsaks- elada aga võib, kuidas keegi tahab ja rahakott kannatab. Isegi kõik kiriklikud perekondlikud tähtpäevad- pulmad ristimised, leerid, matused- olid muutunud suurteks jooma ja tantsutrallideks. Need aga, kes seda kõike hukka mõistsid, tembeldati lahkusulisteks." Kui nüüd keegi arvab et hingamispäev on ainult juudiusu sekti liikmetele ja tänapäeva kristlasele piisab täiesti inimeste loodud kirikupühadest, siis näitab Iisraeli ajalugu, mis läks juutidele maksma Jumala seatud pühade lagastamine; ja Eesti ajalugu, mis läks meie esivanematele maksma inimeste poolt seatud kirkupühade lagastamine. Templi lagastamisele, kui meelt ei parandata, järgneb karistus! "Parandage meelt, sest taevariik on lähedal" Mt 4:17

18.06.2015 Nato sõjamängud Balti meres ja USA raskerelvastuse toimetamine Balti - ja Ida Euroopa riikidesse jätkuvad. Ja need, kes käivad Kalifornias Bohemian Grow's kivist öökulli kummardamas ja mööda metsa alasti ringi jooksmas, näevad uusi võimalusi. Aga Jumal näeb ka nende südant ja mõtteid! "Ja ta ise mõistab kohut maailmale õigluses; ta peab rahvastele kohut õiglasel viisil."(Ps.9:9)Kiitus Jumalale!

14.06.2015 "Ja suur lohe, see vana madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu maailma, visati maa peale, ja tema inglid visati välja ühes temaga. Ja ma kuulsin suurt häält taevas ütlevat:"Nüüd on õnnistus ja vägi ja kuninglik valitsus saanud meie Jumala ja meelevald tema Kristuse kätte, sest välja on visatud meie vendade süüdistaja, kes nende peale kaebab meie Jumala ees päevad ja ööd!Ja nemad on võitnud Talle vere tõttu ja oma tunnistuse sõna tõttu ega ole oma elu armastanud surmani. Seepärast olge väga rõõmsad, taevad, ja teie, kes seal sees elate! Häda maale ja merele, sest kurat on tulnud maha teie juurde ja tal on suur viha, sest ta teab, et tal on pisut aega!"(Ilm.12:9-12) Ülempreester Yeshua! Palveta Isa ees meie rahva pärast, et selle põvkonna eesti kristlased ei leitaks olevat vaimselt pimedad ja kurdid, ja et meid ei peaks tabama perversete seaduste ülesupitamise ja Jumalast ärataganemise hirmsad tagajärjed! Issand ava meie südamed ära mõistma Jumala head tahet ja õiglast soovi meie rahvale! Issand aita ja halasta! Shalom!

10.05.2015  Faktid kinnitavad et meie esivanematele kuulutati meeleparandust mõlema: Uue ja Vana Testamendi põhjal. Mõlemad, laiemalt tuntud prohvetid kasutasid meeleparanduse kuulutamiseks ka Vana Testamenti. Kuigi armuevangeeliumiga harjunud rahvas pidas neid "käsuneeduse" kuulutajateks, oli neil oma rahva vastu kaugelt rohkem armastust , kui vaimupimedaks jäänud armuevangeeliumi kuulutajatel, kes ei tundnud ära Jumala armastust ega Tema manitsevat häält. Üks neist kasutas oma raamatu pealkirjaks Hs 18:31"Miks tahate surra, Iisraeli rahvas?"- asemel- "Miks tahate surra, Eesti rahvas?" Sellele raamatule reageeriti nagu oleks see õhku kirjutatud. Tagajärjed samad, mis Vana Testamendi kurtide kõrvade ja paadunud südamega Iisraeli ja Juuda rahvale kuulutatud meeleparandusel: okupatsioon, küüditamine ja orjus. Sest kui meeleparandust saab kuulutada üksnes Uue Testamendi põhjal, miks siis Uue Testamendi armuevangeelimi kuulutajad nimetavad meeleparandusele kutsujaid Vana Testamendi "käsumeelsuse ja needuse" kuulutajateks? Või ei tunne nad armuevangeeliumi? Ega Vana Testamenti? Sest "Kogu Pühakiri on Jumala Vaimu poolt sisendatud ja on kasulik õpetamiseks, noomimiseks, parandamiseks, kasvatamiseks õiguses, et Jumala inimene oleks täielik ja kõigele heale tööle valmistunud"2Tm.3:16 Nii või teisiti on fakt , et meie esivanematele meeleparanduse kuulutajad kasutasid nii Uut kui ka Vana Testamenti. Jeesus on seesama eile täna ja igavesti!

08.05.2015Kui rääkida Reitsist, siis vanaema rääkis mulle pärast Stalini surma Siberist tagasilastud eestlaste kohta:" Nad on rõhutud ja masenduses et ei pannud tähele hoiatusi ja peavad nüüd venelasi orjama." Mõned meie Siberist tagasitulnud naabritest olid endised rikkad , kellel olid majad, vabrikud jne. Usun päris kindlasti, et Jumal armastab eestlasi, aga Ta ei saa oma Sõnast taganeda ja Tema sulane Reits ainult kinnitas seda, kui ta kasutas ka Vana Testamendi kirjakohta:" Tõesti, Issand Jehoova ei tee midagi ilmutamata oma nõu oma sulaseile prohveteile!"Am.3:7 Thanks sõnade eest, mis te andsite, aga viisikesi pole veel jõudnud neile luua.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #3 on: 05.09.2015, kell 00:07 »

02.08.2015 Selle rahva mitmete laste ja noorte silmis peegeldub nende siiras südamesoov, käia koos Jumalaga, - säilitada eestlaste kauaoodatud vabadus ja näha Issanda õnnistavat tööd Eestimaal! Aga selle rahva keskel liigub ka neid, kes venitavad Jumala armulist kätt üle kuristiku ääre ja provotseerivad Teda oma jumalakartmatu elu ja ülekohtuse seaduste ülesupitamisega! Nad on nagu need, kes istuvad ümber lõkke ja heidavad tulle püssirohtu, kuni see neid põletab. Rääkides armust ja armastusest, kipuvad nad unustama, et armastaval Jumalal on ka igavese õigluse standardid, mille vastu mässates - inimene hukkub! "Või põlgad sa tema helduse ja kannatlikkuse ja pika meele rohkust ega saa aru, et Jumala heldus sind ajab meelt parandama? Ent sa kogud enesele viha oma kangusega ja patustpöördumata südamega vihapäevaks ja Jumala õige kohtu ilmumiseks, kes igaühele maksab tema tegude järele." ( Rm2:4) "Häda neile, kes hüüavad kurja heaks ja head kurjaks, kes teevad pimeduse valguseks ja valguse pimeduseks, kes teevad kibeda magusaks ja magusa kibedaks."(Js.5:20) Kas kuulud sinagi nende hulka, kes tahavad kustutada eesti laste ja noorte silmades siira soovi, käia koos Jumalaga - säilitada eestlaste kauaoodatud vabadus ja näha Issanda õnnistavat tööd Eestimaal? Shalom!

26.08.2015 With love from Estonia. Pärast seda, kui prohvetite sõnad olid täitunud, eestlased 50a. okupeeritud ja Jumala armust jälle vabastatud, käib eesti kristlaste keskel siiani dilemma. Ühed ütlevad: Reits ja Kaarep vaakusid meie rahvale needust ja õnnetust! Teised ütlevad: Kõik mis nad ütlesid, läks täide! Kolmandad ütlevad: Aga see kõik on ju möödas! Ja valitsus ütleb: Aeg on elada kaasaegselt ja seadustada homoseksuaalsus! Piibel ütleb:"Jehoova oli üpris väga vihane teie vanemaile! Seepärast ütle neile: Nõnda ütleb vägede Jehoova: Pöörduge minu juurde, ütleb vägede Jehoova, siis ma pöördun teie juurde, ütleb vägede Jehoova! Ärge olge oma esivanemate sarnased, kelledele endised prohvetid hüüdsid, öeldes: Nõnda ütleb vägede Jehoova: Pöörduge ometi oma kurjadelt teedelt ja oma kurjadest tegudest! Aga nad ei kuulanud ega pannud tähele, ütleb Jehoova!Teie vanemad- kus nad on? Ja prohvetid- kas nad elavad igavesti? Aga minu sõnad ja seadused, mis ma andsin oma sulastele prohvetitele, eks need tabanud teie vanemaid, nõnda et nad pöördusid ja ütlesid: Nõnda nagu vägede Jehoova nõuks võttis meiega talitada meie eluviiside ja tegude järele, nõnda ta meiega talitas!"(Sk1:3-6) Kas Eesti rahvas on tänaseks pöördunud ja mõistnud, et Jumal talitas meie esivanematega nende eluviiside järele? Ja nagu Jehoova kõrvaldas oma palge eest Iisraeli ja Juuda ning lasi paganatel põletada maha Jeruusalema, nii tõi Jumal meie ärataganenud ja prohvetihoiatusi põlgava rahva peale sovjeetliku okupatsiooni, koos konfiskeerimiste, tapmiste, küüditamistega ja kõige sellega, mis juhtus Jeruusalemas. Kas meie rahvas on mõistmas meie traagilise ajaloo tõelisi põhjusi? Shalom!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #4 on: 26.10.2015, kell 01:25 »

14.10.2015 Suurte riikide ja liitude mässumeelest nakatatud ja manipuleeritud väikeriigi juhid ja nende poolt perversusesse surutava rahva "Kurb tõde: noorte Eesti meeste enestappude arv kasvas järsult." ja "Enne surma olid alkoholi tarvitanud 40% enesetapjatest, 37% liiklusõnnetustes hukkunutest, 37% kukkumise tagajärjel surnutest, 40% külmunutest, 68% tulekahjus hukkunutest, 55% uppunutest. (Allikas: kohtuekspertiisi instituut) Kas ka selles on süüdi pagulased?? Jumala Sõna:"Kuhu tuleks teid veel lüüa teie tõrksuse jätkudes? Pea on päris haige ja süda täiesti põdur! Jalatallast pealaeni ei ole midagi tervet; aina haavad,muhud ja värsked vorbid, mis ei ole välja pigistatud (loe: mädanevad edasi) ja seotud ega õliga leevendatud!"(Js.1:5) "Kellele ma peaksin rääkima ja kinnitama et nad kuuleksid? Vaata, nende kõrvadel on eesnahk, nad ei saa kuulda. Vaata Jehoova sõna on neile teotuseks, see neile ei kõlba! "(Jr6:10) Eks te ise tea, kuipalju kasu on sellest, kui te saadate oma lapsed välja loosungitega:"Me ei taha pagulasi!" aga ise keelate neil Kirikusse minemise, ega räägi ka kodus neile Jumalast! Shalom!

13.10.2015 Apostel Paulus Korintlastele :"Eks te tea, et teie ihud on Kristuse liikmed? Kas peaksin siis võtma Kristuse liikmed ja tegema nad hoora liikmeiks? Ärgu seda sündigu! Või te ei tea, et see, kes hoiab hoora poole, on temaga üks ihu? Sest "need kaks," ütleb tema, "peavad olema üks liha!" Aga kes hoiab Issanda poole, see on üks vaim temaga. Põgenege hooruse ees! Iga patt, mida inimene eales teeb, on väljaspool ihu, aga kes hoorab, teeb pattu omaenese ihu vastu. Või te ei tea, et teie ihu on teie sees oleva Püha Vaimu tempel, kelle te olete saanud Jumalalt, ja te ei ole iseeneste omad? Sest te olete kalli hinnaga ostetud. Austage siis Jumalat oma ihus." 1Kr.6:15-20) "Kui keegi rikub Jumala templi, siis rikub Jumal tema; sest Jumala tempel on püha ja seesama olete teie."(1Kr3:17) Siin kutsutakse põgenema hooruse eest, mis võib roojastada meid, kui Jumala templit. Kas me ei peaks enestelt küsima:"Millises olukorras on Jumala tempel minu sees? Kas seal asub Püha Vaim? Või on see kanajalgadel vaaruv, tilkuva katusega ja purukspekstud akendega religioosne nõiamaja, kus peatub iga möödamineja, kuni seal sünnib enam haisu pärast üldse peatuda!? Paulus teadis väga hästi, milline oli inimkätega ehitatud templi - teenituse tähendus. Paulus teadis ka seda, et kui Saalomon oli lõpetanud templi ehitamise "sündis et pilv täitis Jehoova koja ja preestrid ei võinud jääda teenima pilve pärast; sest Jehoova auhiilgus oli täitnud Jehoova koja." Kas ei oleks meil tark jälgida mis toimub meie templi kõige pühamas paigas? Piibel räägib kui kurvasti lõppes iidoleid kummardava iisraeli ja Juuda saatus. Nende keskel asuv Jumala tempel, muudeti ajapikku pealiskaudseks, religioossete kombetalituste täitmise paigaks, kuni nende kuningad lohistasid templihoovidesse paganlikke jõledusi ja tõid kohale templihoorad. Jumal nägi seda ja saatis välja oma prohvetid. Aga nemad olid oma äralangenud elustiiliga juba harjunud ja küsisid: "Mispärast räägib Jehoova meile kõigest sellest suurest õnnetusest ja mis on meie süü ja patt, mida me oleme teinud Jehoova, oma Jumala vastu?"siis vasta neile:Sellepärast et teie vanemad jätsid mind maha, ütleb Jehoova, (loe: ka meie esivanematele meeleparandust kuulutanud prohvet ütles: "See ilus vabariik, mida Jumal on eesti rahvale andnud, võetakse nende käest ära, sellepärast et juhid ja rahvas on unustanud oma Jumala) ja läksid teiste jumalate järel ja teenisid ja kummardasid neid, jätsid mind maha ega pidanud minu käsuõpetust!Teie aga olete halvemad kui teie vanemad, ja vaata, te käite igaüks oma kurja südame paadumuses, ilma võtmata mind kuulda! Sellepärast ma paiskan teid sellelt maalt maale,mis on tundmatu teile, ja te teenite seal teisi jumalaid päevad ja ööd, sest mina ei anna teile armu." (Jr.161013) Iisrael ja Juuda paisati laiali mööda maailma ja nad võisid nüüd teenida teiste rahvaste iidoleid niipalju kui süda igatses. Inimkätega tehtud Jeruusalema templi aga põetasid paganad maatasa. Kas pole see meile, kes me täna elame ja oleme Jumala templid, hoiatavaks õppetunniks, mis saab neist, kes armastavad maailma, toovad oma templisse jõledusi, seisavad siis Jumala ette ja ütlevad:"Me oleme päästetud!" selleks et edasi teha kõiki neid jäledusi? On's seesinane koda, millele on pandud minu nimi, teie silmis röövlikoobas? Vaata, minagi näen seda seesugusena, ütleb Jehoova!"(Jr.7:10-11) Kas poleks ka meil, kes me siin Facebookis osadust naudime, jällegi aeg endalt küsida:"Mis toimub minu Jumala templi kõige pühamas paigas? "Shalom!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #5 on: 31.10.2015, kell 00:08 »

14.10.2015 Ma olen kuulnud mõnelt kristlaselt. "Sa oled karm! Sa ei kuuluta armastuses! Sa ruttad ajas ette! Kohtupäev on alles tulemas. Praegu on armuevangeeliumi aeg veel!" jne...jne.. Mõned neist kristlastest on leidnud oma patulaevukesele ja närbuvale vaimuelule vaikse sadama Uues Testamendis. Nad väidavad et Jumala armastus on Uues Testamendis kaugelt suurem kui Vanas Testamendis ja usuvad et Jumal sallib nende patuelu nüüd palju rohkem kui Vana Testamendi päevil. Sest nüüd "on armuaeg ja kohtupäev alles tulemas!" Vaatame nende väidete õigsust.Vanas Testamendis tõi Jumala armastus oma rahva välja Egiptuse orjusest. Egiptuse vaarao nõiad ja iidolid ei päästnud egiptlasi nuhtluste eest. Vanas Testamendis, toitis armastav Jumal oma rahvast kõrbeteekonnal mannaga taevast ja jootis neid veega kaljust. Jumala armastuses ei vanunud nende riided ja jalanõud, ega paistetanud nende jalad.Kogudusetelgi kohal olev pilv juhatas neid."Ja Jehoova käis nende ees, päeval pilvesambas ja öösel tulesambas, andes neile valgust, et nad said minna päeval ja öösel. Ei lahkunud pilvesammas päeval ega tulesammas öösel rahva ees." See oli märgiks et armastav Jumal käis oma rahva ees ja taga ja kattis neid oma pilvega. Egiptusest väljumine oli Jumala rahvale suur armuaeg ja Jumalal oli nende jaoks valmis veel midagi paremat - tõotatud maa! Rahvale see esialgu meeldis:"Me teeme kõik, mis Jehoova öelnud!" Ometi hakkasid nad mässama ja armuaega kuritarvitama.Tõotatud maale pääses ainult kaks: Joosua ja Kaalep.( UT:"Sest avar on värav ja lai on tee, mis viib hukatusse, ja palju on neid, kes sealt sisse lähevad. Ja kitsas on värav ja ahtake on tee, mis viib ellu, ja pisut on neid, kes selle leiavad.") Läbi kogu Vana Testamendi hoiatas armastav Jumal oma rahvast äralangemise ja iidolikummardamise raskete tagajärgede eest! Rahvas aga ei hoolinud hoiatustest ega hoiatajatest ja Jumala KOHTUPÄEV TABAS neid ikka ja jälle, ikka ja jälle. ootamatult! Eesti religioossete juhide ja usklike ringkondades leviv : "Ärgem olgem liiga karmid! Kohtupäev on alles tulemas. Praegu on armuevangeeliumi aeg veel!" kehtis ka meie esivanemate päevil! Neile ju kuulutati:" Parandage meelt! Häda tuleb!" Aga Eesti religioosne maffia kuulutas : "Jumal on armastus! Kohtupäev on alles tulemas! Praegu on armuevangeeliumi kuulutamise aeg!" Neil oli Jumala armust ja kohtupäevast hoopis erinev arusaam kui sellel, kes kuulutas:" Parandage meelt!" Nad ei märganud et Jumala kohtupäev liikus juba nende keskel! Saatan kasutas pagankristlaste vaimupimedust ja nende väljamõeldud "jumala armastust" ja ajas Jumala armastuse Kirikust välja! Jumal "on pika meelega teie vastu; sest ta ei taha, et keegi hukkuks,vaid et kõik tuleksid meeleparandusele!" JUMAL ON ARMASTUS! !(2Pt.3:9) Aga Ta ei käi nõu küsimas nendelt, kes ütlevad:"Kohtupäev on alles tulemas!" Justnagu oleks kohtupäev inimese määrata!? Jumala kohtupäev tuli Iisraeli ja Juuda peale! Jumala kohtupäev tuli ka Jumalast äralangenud Eesti rahva peale! Religioosne vale, Jumala armu ja kohtupäeva moonutamine, ei suutnud Eesti rahvast - tema religiooseid ega poliitilisi liidreid ära hoida Jumala kohtupäevast. Meie rahvas anti metsaliste ja jumalasalgajate tallata! See on armastava Jumala õiglane kohus! Ka praeguse põlvkonna eestlaste armuaeg ja armuevangeeliumi kuulutamine katsutakse läbi ja seesama Jumal, kes mõistis kohut Iisraeli ja Juuda üle, mõistab kohut ka praeguse põlvkonna üle!" "Sest mina, Jehoova ei ole ennast muutnud!"(Ml3:6) Kohtupäev on saabumas! "Vaata, ma tulen pea, ja mu palk on minuga tasuda kätte igaühele nõnda nagu tema tegu on!"(Il.22:12) Ka see on osa Kristuse armuevangeeliumist! Shalom!

Kristlaseid on mitmesuguseid... on neid, kes arvavad et kui neile kunagi, lutt suus, vett pähe tilgutati, siis ongi nad kristlased ja lähevad igavesse ellu...

14.11.2015
" Pidage seda meeles ja jääge kindlaks, te üleastujad!( loe: Jumal käsib meid Tema Sõnu meeles pidada) Tuletage meelde endisi aegu muistsest ajast, sest mina olen Jumal ja kedagi teist ei ole, mina olen Jumal ja ükski ei ole minu sarnane, kes algusest alates kuulutab lõppu ja aegsasti ette, mida veel ei ole tehtud, kes ütleb: Minu nõu läheb korda ja ma teen kõik, mis ma tahan!, kes kutsub ida poolt röövlinnu, kaugelt maalt mehe, kes teostab mu nõu. Mida ma olen rääkinud, seda ma lasen ka sündida, nagu ma olen kavatsenud, nõnda ma teengi!" (Jesaja 46:8-11) See kirjakoht täitus meie esivanemate eluajal, kui Jumalast taganenud Eesti rahvale saadeti kallale idast tulnud metsaline .Kuidas ja kas see kirjakoht on täitumas praegu, jäägu igaühe enda otsustada! Shalom!

19.11.2015 Balthasar Russow: "Hea aeg Liivimaal."
Suvel aga käidi virgasti ikka kirkulaadal, kus ühe naaber, kälimees ja sõber truuisti teie kirkulaadale ilmus; ja kirikulaadaks muretseti endale kõik kihelkonna maameded ja priitalunikud head õlut ning oli suureks häbiks, kui ka kõige vaesem talumees kirkulaadaks ei oleks õlut pruulinud. Siis toodi seal ka talumeeste tulekuks mõni vaata õlut kiriku juurde müügiks. Ning kui laupäeval talumehed oma naiste, ümmardajate ja sulastega mitme penikoorma tagant suurte hulkade kaupa pärale jõudsid, kukkusid nad jalamaid lakkuma ja prassima ja suurte torupillidega, mida õhtusel ajal kas või penikoorma kauguselt kuulda võib, omale lõbu tegema ning see kestis terve öö kuni varahommikuni. Ning kui oli jutluse aeg, siis tulid talumehed pooljoobnutena kirikusse ja lobisesid ja plärasid seal nii, et pastor nende kisa pärast enam midagi ei näinud ega kuulnud.Ja kui nad sama tarkadena nagu ennegi kirikust välja tulid, siis läks taas prassimiseks, tantsuks, lauluks ja hüplemiseks lahti, nii et nende kisast ja ümmardajate laulust ja ka paljude torupillide kõlast kuulmine- nägemine kaduda võis....Peale selle oli püha Vituse päeval(15.juunil) selle ja teistegi pühakute kabelite juures,samuti ristija Johannese päeval Pirita kloostri juures tohutu jäledus patukustutuse kirjade pärast, kuhu sel ajal suur rahvasumm sakslasi ja mittesakslasi kauge maa tagant hulkade kaupa kokku tuli. Mittesaksa talupojad läksid sinna patukustutuse, väärjumala -austuse ja ebausu pärast, saksa aadlikud aga oma ärakaranud talupoegade pärast, neid sealt otsima ja tabama, ning kodanikud koos igasugu linnarahvaga sealse suure iga-aastase kõmu pärast.Siis veeti sinna ka palju vaate õlut Tallinnast ja kõikidest ümbruskonna kõrtsidest ja küladest. Ja kui talupojad, nende naised ja tüdrukud altarile panid oma ohvreid vahaküünalde, vahast tehtud hobuste, härgade, vasikate, ja lammaste näol, et nende karjaloomad hästi kosuksid ja terved oleksid, siis keerutasid naised ühte killlingut või penni kolm korda ümber pea ja viskasid selle siis altarile ja läksid minema. Ja kui nad sääraselt olid arvatava jumalateenistuse ära pidanud- mihukeseks ohjeldamatuseks siis lahti läks lakkummise, priiskamise, laulmise, karglemise ja tantsimisega ja missugust ülemäärast sinna tervelt maalt kogunenud suurt torupillide narinat kuuldi, samuti kõlvatust, hooramist,kiskumist ja tapmist ning kohutavat- jubedat ebajumala- teenistust sealsamas toimus, seda ei suuda ükski inimene küllaldaselt uskuda.Ning on võimatu, et Veenuse mäel elataks hullemat liiderlikku elu kui seda tehti siinselt patukustutuse- ja palverännakul ebajumalaid austava maarahva poolt." Siiski. Siiski. Ajalugu ei kirjuta, et neil oleks kehtinud seaduslik homoseksuaalsus ja selles jõleduse võidujooksus on praegune eestlaste põlvkond purustamas kõik meie esivanemate paturekordid! Shalom!

21.11.2015 Kuulge teie Tallinna raehärrad ja Eestimaa vürstid, kes te olete maha saamas nurjatusega ja sünnitamas kurjust! Pimedate pimedad teejuhid, kes te kaevate auku oma hingele ja perversuse kuristikku oma rahvale! "Vaata see on lapsevaevas nurjatusega ja käima peal vaevaga ning toob vale ilmale! Ta on kaevanud augu, on selle õõnestanud, ja ta kukub iseenese tehtud kaevandusse! Tema sünnitatud vaev tuleb tagasi ta oma pea peale, ja ta vägivald langeb ta pealaele! " (Psalm 7:15-17) Mis oleks esimene ja õige soovitus pimedaile, kes kaevavad auku iseendale ja oma rahvale? Kas mitte: Lõpetage kaevamine! Shalom!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #6 on: 22.01.2016, kell 00:52 »

11.01.2016 PETTUS! " Võim, Prestii˛ ja Rikkus kuuluvad Sulle, kui sa jutlustad ainult seda - mida Nemad Tahavad Kuulda !" See on tõenäoliselt kõige hukutavam ja ketserlikum Piibli - kristlusele.rajatud pettus, mida iseloomustab inimsoovide teenimine .Selle asemel et juurduda Jumala Sõnasse ja lasta oma vaateid ja käitumist juhtida Jumala Sõnal, - Uus Evangelism, Sensitiivne ja Arenev Kirik annab inimestele just seda, mida nad vajavad. (Rm.1:25)" Nemad on Jumala tõe vahetanud vale vastu ja on austanud ning teeninud loodut enam kui Loojat, kes on ülistatud igavesti." Shalom!

06.01.2016 Eesti naise nägemus."Lõpuks lasti mul heita pilk igavese piina paika. Kõik möödus mu silme eest õudse filmina. Oli üks pargitaoline plats, mille valgus sarnanes öise tulekahju kumale. Seal keerlesid piinatud nägudega tantsijad, keda deemonid kiiremale tantsule kihutasid. Ei küsitud piinatute väsimusest. Joodikud jõid ja vandusid kurja, kaardimängijate vandeid saatis hammaste kiristamine. Eemalt paistsid palmi taolised puud, mille alla nirises oja. Tantsijad läksid lähemale, et ennast puude all pisutki jahutada ja ojast janu kustutada. Kuid põrgus pole enam lohutusi! Vesi maitses kui mäda ja puud lehvitasid tuult, mis oli kui sauna leil. Eemal kiskusid koletised suurte läikivate karpide hunniku kallal. Teisal silmasin putkataolisi ehitisi ikka kaks vastamisi. Ahastades hüüdsin:"Kus ma nüüd olen, mis kole paik see on, Jumal! Kas sa oled mind maha jätnud?" "Ei või ma verega lunastatud hingesid iialgi maha jätta, sest ma olen ju nende eest oma elu jätnud. See mida nägid praegu, on elu pärast surma igaveses piinapaigas. Mis patuga keegi pärast surma iganes piinapaika läheb, see peab seal igavesti sellega tegelema. Need, keda nägid purelemas ja kiskumas, olid vargad. Putkad varjasid hoorasid ja abielu rikkujaid." Küll tasub võidelda ja puhast südametunnistust säilitades surra , et hing ei pruugiks põrgus vaevelda. Lõpuks sain korralduse:"Kõik mida oled läbi elanud ja mida sulle on ilmutatud pead mu sulasele teada andma. Sest peale sinu surma saab mu sulane tuttavaks sinu pojaga ja neil saab olema ühine keel ja meel. Valva ja palu ja ohverda ennast! Et sa jõuaksid eesmärgile!"

02.01.2016  Jumala Sõna:"Sest me kõik peame saama ilmsiks Kristuse kohtujärje ees,.. "(2Kr.5:10) Kohtupäev on tulemas ja mitte keegi ei pääse selle eest! Jumal mõistab kohut kõigi üle. Mõnele saab osaks Jumala suur arm ja ta läheb igavesse ellu. Teistele saab osaks Jumala tuline viha ja nad heidetakse tulejärve, kus nende uss ei sure ja tuli ei kustu. Kuningriigid ja kuningad langetatakse. Mõned neist tunnevad juba languse eelvärinaid. "Inimeste suurelised silmad alandatakse ja meeste kõrkus painutatakse! Jah, sel päeval on Jehoova üksinda kõrge!"( Js2:11) Jumala sõna on inimeste südames! "..Käsutegu on kirjutatud nende südamesse, kuna nende südametunnistus ühtlasi tunnistab seda ja nende mõtted isekeskis kas kaebavad nende peale või ka kostavad nende eest - sel päeval, kui Jumal kohut mõistab inimeste salajaste üle Kristuse Jeesuse läbi minu evangeeliumi järele."(Rm2:15-16) Me kas salgame käsuteo oma südames, eitame käsu lõppsihti Kristust - ja läheme igavesse hukatusse, - või võtame vastu Kristuse ja pääseme oma hävitava patukoorma tagajärgedest. Ainult Kristus saab meid päästa! Ainult Kristus! Kui sinu südamesse on kirjutatud Allah - Koraan jm, mis salgavad et Kristus on Jumala Ainusündinud Poeg ja Jumal, siis ei pääse sa Kristuse Kuningariiki. " Ja ühegi muu sees ei ole päästet; sest ei ole antud taeva all inimestele ühtki muud nime, kelles meid päästetakse."(Ap.3:12) Eestlaste tulevik ei sõltu pagulastest, vaid sellest, mis toimub iga üksiku eestlase südames. Pagulaste sissevoolu arvel oma kidura rahvustunde ülespiitsutamine ei ole varjul Jumala silmade ees. Kohtupäev on tulemas ja mitte keegi ei pääse selle eest! Oled sa valmis? Shalom!

31.12.2015Veel hiljuti haiglaseks peetud perversus on saamas normaalseks, nõuab tähelepanu ja heakskiitu ka Kirikust. Kõige suhtes järjest tolerantsemaks ja ükskõiksemaks muutunud rahvas vajub aeglase spiraalina moraalsesse kaosesse.Piibel: "Patt on puuduseks rahvahulkadele."(Õp.14:34) Neid aga, kes nimetavad pattu patuks ja kutsuvad parandama meelt, peetakse ajast ja arust valeprohvetiteks ja ilma armastuseta moraalijüngriteks.(2009. a. jutlusest "Eestimaa teelahkmel.") Shalom!

06.12.2015 Pärast Yeshua surma ja ülestõusmist hakkasid Jeruusalema templiteenistuses juhtuma imelikud asjad. Üks neist kummalistest juhtumistest sündis Yom Kipuri käigus, kui Kohen Gadol (Ülempreester) valis Idavärava (Nikanori) juures, liisu läbi kaks oinast, pani oma käed ühe oina peale, palvetas Kohani (preestrite) eest ja luges Tetragrammatoni:"Et sa kardaksid seda aulist nime ja kardetavat nime, Jehoovat." Pärast seda oinas ohverdati.
Asjad muutusid korraga kui ohverdati teine patuoinas, - Azazele. ( Enne veeuputust langenud, mässavale inglile, kes õpetas inimestele relvade valmistamist ja sõjakunsti, naistele petliku näo ja silmakulmude värvimist, nimestele nõidust ja halbu kombeid, mis viisid ebapuhuse ja kurjuseni, kuni Yahweh käsul, peaingel Rafael aheldas Azazeli Beth Hadudo mäe sügavusse, kus ta peab olema pilkases pimeduses kuni kohtupäevani, mil ta heidetakse igavesse tulejärve).
Ülempreester sidus Azazele mõeldud patuoina sarvede külge punase sideme, pani oma käed tema peale ja palvetas kogu Iisraeli rahva pattude eest. Rahvas alandas end. Ülempreester luges Tetragrammatoni ja pärast seda saadeti patuoinas "kõrbesse". Oinast ei lastud tagasi inimeste juurde Ta juhiti Jeruusalemast välja ja tõugati kaljult alla. Tavalistelt, sadade aastate vältel, oli kaljult allatõugatud patuoina sarvede külge seotud punane side muutunud alati valgeks. Oli juhtumeid, kus oinas viidi templist kilomeetrite kaugusele ja preestrid andsid valgete lipukestega üksteisele märku, kuni teade jõudis Templini ja Ülempreester sidus Templiukse külge valge sideme, märgiks et ohverdamine oli õnnestunud. Pärast Kristuse puu külge naelutamist juhtus aga midagi kummalist. Patuoina sarvede ümber seotud side ei läinud enam valgeks! Miks? Sest Jumal oli juba enne maailma rajamist määranud ette ohvritalleks oma Poja, Kristuse, Yeshua Ha'Mashiach. Seesama Jumal hüüab täna ka Eesti rahvale :"Tulge nüüd ja seletagem isekeskis, ütleb Jehoova! Kuigi teie patud on helepunased, saavad need lumivalgeks; kuigi need on purpurpunased, saavad need villa sarnaseks! Kui te tahate ja kuulate, siis saate süüa maa parimat! Aga kui te tõrgute ja panete vastu, siis sööb teid mõõk! Jah, Jehoova suu on kõnelnud!"(Js.1:18) Kristus hüüdis Jeruusalemale:" Kui palju kordi olen ma tahtnud koguda su lapsi, otsekui kana kogub oma poegi tiibade alla, aga teie ei ole tahtnud!" Jeruusalem ei tahtnud aga Kristuse poole pöörduda! Tagajärjed: 66a. pK. hakkasid juudid Rooma Impeeriumi vastu mässama. Neli aastat. hiljem vallutasid roomlased Jeruusalema, purustasid linna ja Templi - juudid aeti Jeruusalemast välja. Ka Eesti rahva tulevik ei sõltu Brüsselist ega Natost, ega eesti meeste käsivarre tugevusest, vaid Kristusest! Aeg tiksub ja meie rahva peale vaatavad taevast Jumala valvsad silmad! Shalom!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #7 on: 13.02.2016, kell 23:43 »

11.01.2016  Indulgents.- Katoliiklaste poolt väljamõeldud paberitükk, millest Jumala Sõnas pole sõnagi kirjutatud, - mida Katolik Kirik müüs raha eest inimestele, väites et see lühendab nende surnud sugulaste piinaaegu purgatooriumis(puhastustules) enne kui nad kõik taevariiki lähevad.

11.02.2016 Katolikud preestrid väidavad, et kui sul on probleemid, siis mine esiteks Maarja juurde ja tema saadab sind omakorda Kristuse juurde. Kas Kristus ütles et inimesel peab Tema juurde pääsemiseks olema lähetuskiri Maarjalt? "Tulge minu juurde kõik, kes olete vaevatud ja koormatud, ja mina annan teile hingamise!"

Kuidas suhtuda religiooni, kelle Paavst (vicar of Christ- Kristuse asemik) pühendab Euroopa tuleviku Maarja kätesse? (.Paavsti suveresidents - Castel Candolfo, Itaalia. 31 aug. 2003. "Ecclesia in Europe." Trükitud sama aastas juunis) "Paavst lõpetas täna oma kõne, nagu ta tegi seda ka dokumendis endas, "usaldades Maarjale kätesse kõik selle kontinendi mehed ja naised." Ta andis Euroopa Maarja kätesse, et see saaks "muutuda rahvuste sümfooniaks, kes on pühendunud üheskoos ehitama üles rahu ja armastuse tsivilisatsiooni."

Vaatame Luuka 11:27 "Kui ta seda rääkis,sündis, et üks naine rahva seast tõstis oma häält ning ütles temale:"Õnnis on ihu, mis sind on kandnud, ja rinnad, mida sina oled imenud!" Siin räägitakse naisest, kes otsis võimalust ülistada Maarjat, Kristuse ema. Kuidas vastas Kristus?" Aga tema ütles:"Jah, õndsad on NEED, kes Jumala sõna kuulevad ja seda tallele panevad."
Siin räägib Kristus Jumala sõnast, mitte Maarja kuulamisest. Kristus on Lunastaja- Messias. Mitte Maarja! Paavst John Paul 2. ütles:" Organistatsiooni kuuluvus tähendab täielikult Jumala Kuningriigile pühendumist ja hingede päästmist laitmatult puhta Maarja läbi."

Katoliku preester Steven Shayer väitis:" Meil on eestkostja Maarja, kellele Isa Poeg ja PV ei saa kunagi öelda Ei. Nemad ei saa öelda Maarjale kunagi Ei. "

PIIBEL:" 1Jh2:1" siis on meil eestkostja Isa juures, Jeesus Kristus, kes on õige." Millisest eeskostjast Paavst ja tema preestrid siis räägivad? Kas Kristuse ristiohvrist Jumalale ei piisanud, et katoliiklased püüavad lisada sellele veel Tema ema?

Katoliiklased väidavad et nad on Kristlased, ometi kummardavad nad Maarja kuju nagu oleks ka tema Jumal. Paavsti riietesse on tikitud "Totus tuus sum Maria" mis tähendab "Maarja ma kuulun täielikult sinule." Jeremija 7:17-19 "Eks sa näe, mis nad teevad Juuda ja Jeruusalema uulitsail? Lapsed korjavad puid, isad süütavad tule ja naised sõtkuvad tainast Taevakuningannale! Ja nad valavad joomaohvreid teistele jumalatele, et mind teotada! Kas nad teotavad mind, ütleb Jehoova! Eks nad teota iseendid oma häbiks?" See kirjakohas räägitakse kurjal viisil kummardamisest, mis teotab Jumalat! Kas katolikud ei loe Piiblit? "Familiar Explanation of Catholic Doctrine. Lk. 151.väidab:" Katoliku Kiriku doktriinid on täielikult erinevad Pühakirjast." Pole siis ime, kui mitmed katolikud suhtuvad Pühakirja ja kivide kummardamisse hoopis teisiti kui need kristlased, kelle Jumala sõna kuulevad ja seda tallele panevad." Shalom!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #8 on: 01.09.2017, kell 00:20 »

28.08.2017 Eks konn näe ikka ainult oma mätta otsast, kotkas juba pisut kõrgemalt. "Tuul puhub, kus ta tahab, ja sa kuuled ta häält, aga sa ei tea, kust ta tuleb ja kuhu ta läheb; nõnda on igaüks, kes on sündinud Vaimust."(Jh. 3:Cool Seda ütles Kristus mõistuseusklikule Nikodeemusele. Kas ei kehti see mitte ka põrmu, kaduvust ja oma mälestusi kummardavate eesti kristlaste kohta, kelle surnuhauad on küll hoolikalt kaunistatud, aga hiigelsuured kirikud haigutavad välja tühjust?

27.08.2017 ISSAND raiu läbi kõik lihaloomuse ja mõistuse kõrgistused! Ahelad, mis hoiavad inimesi kinni patriotismis, isamaa armastuses,vaimupimedas religioonis- aga mitte Jumalas! Fakt. Eestimaa on täna üks pagalikumaid riike siin päikese all ja kui langeb suur Baabülon, mille tiibade alt otsitakse varju, siis langeb ka see riik, kes loodab rohkem egiptuse sõjavnkrite peale kui vägede Issanda peale, kellelt tuleb meie tänane elupäev. Ei aita varutud toiduhunnikud, kaljude ja maa sisse kaevatud augud! Ei aita säästetud raha ega "oi ma pean tegema seda ja teist,- ma pole seda veel lõpetanud." Ei aita: "„Issand, Issand, kas me ei ole sinu nimel ennustanud ja sinu nimel kurje vaime välja ajanud ja sinu nimel teinud palju vägevaid tegusid?” Ei aita ka tavakristlus! Kirjutatud on "Kes võidab, sellel ma lasen istuda koos minuga mu troonile," Ei aita poolikute õlilampidega peigmehe ootamine! Ei aita saatanast moonutatud, selle põlvkonna lihaloomuse ja sensuaalsusega segatud, läänest itta valguvad religioossed, armu ja armastuselained! Ei aita ennast keeltega pööraseks röökimised ega imede peale kokkujooksmised! "See kuri ja abielu rikkuja põlvkond otsib tunnustähte, ja temale ei anta muud tähte kui prohvet Joona täht." "Parandage meelt!" Jah, sel päeval on Issand üksinda kõrge! Ühtedele on see kohutav hirmu ja ahastuse päev ja teistele on see rõõmu ja juubeldamise päev! "Aga kui kõik see hakkab sündima, siis tõstke oma pea ja vaadake üles, sest teie lunastus läheneb!” Ilmutuse raamat on kirjutatud KRISTLASTELE. "Kes võidab, see riietatakse samamoodi valgete rõivastega. Mina ei kustuta tema nime eluraamatust ning ma tunnistan tema nime oma Isa ees ja Isa inglite ees." Siin räägitakse võitjatest. Iga võit nõuab aga pingutust. Ja kus on võitjaid, seal on ka kaotajaid. Millisena näeb Jumal meie tänast Eestimaad? Kas on meie praegune põlvkond oma südames Jumalale tänulik vabaduse eest? Või oleme me nagu väliselt kaunistatud surnuhauad aga seestpoolt täis surnute luid,- ja meile antud vabadus on nagu sigade ette heidetud pärlid? Kas on ka sinu sisemus religioosne muuseum nagu see pilt? ÄRGE EKSIGE! JUMAL EI ANNA ENNAST PILGATA!

30.08.2017 vend Mati (Ameerikast) manitseb:

Osa sellest, eestlaste religioossest muretusest, on 80-90-datel Ameerikast sissetoodud ainult armu ja armastuse jutlustajate külvatud - tänane vili! See, ainult armust ja armastusest jutlustamine, on uinutanud ka eestlaste valvsuse, muutnud nad uimaseks ja teinud uduseks nende vaimsed silmad!
Nad ei taha mõista, et õiglane Jumal võib isiklikult kutsuda esile fenomenaalseid katastroofe ja sõdu, hukutada ka väikesi lapsi, noori mehi, naisi ja raukasid.
Ainult armu ja armastusejutluste kuulamisega, on nad harjutanud oma hinge kuulama ainult neile vastuvõetavaid ja lihale mugavaid kirjakohti. Väikseimgi hoiatus mõjub nagu elektrilöök ja hoiatajat kutsutakse kurjaks, ilma armastuseta lahmijaks jne.
Selline usutuim, vaimne unisus, domineeris ka esimese iseseisvuse ajal. Ja üks selle eestvedajaid oli Konstantin Päts. Ilma erilise fantaasiata võib kujutleda, mida on teinud 50 a. sundkorras ateismi ja pärast seda korrupeeruvast läänest sissevõetud, armu ja eduteoloogia.
Nii või teisiti - õiglase Jumala kohtupäev on tulemas! Kiitus! Sest me kõik peame saama ilmsiks Kristuse kohtujärje ees! Ja nagu kirjutas Taaniel:
"Ja paljud neist, kes magavad mullla põrmus,ärkavad:ühed igaveseks eluks ja teised teotuseks, igaveseks põlguseks! Siis paistavad mõistlikud nagu taevalaotuse hiilgus, ja need, kes saadavad paljusid õigluse teele, otsekui tähed ikka ja igavesti!"
Tänu Jumalale, et parim on veel ees!
" Sest mida silm pole näinud ja kõrv pole kuulnud, ega inimese südamesse pole tõusnud, selle on Jumal valmistanud neile, kes teda armastavad!"

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam