Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:08
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  Uusapostellik reformatsiooni ehk apostellik prohvetlik liikumine NAR « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Uusapostellik reformatsiooni ehk apostellik prohvetlik liikumine NAR  (Loetud 979 korda)
KLS
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 59


Oot ma mõtlen veel...


Uusapostellik reformatsiooni ehk apostellik prohvetlik liikumine NAR
« on: 08.12.2015, kell 05:12 »

Kui paljud siin on kursis prohvetliku liikumisega mille juured on tegelikult selles new apostolic reformation liikumises mis eesti keeles oleks uus apostelliku reformatsiooni liikumine ( et eristada seda uusapostlikust kirikust, mis on teine asi)?

Olen ise isiklikult üritanud sellest rohkem aru saada peale seda kui minu koguduse apostel Chuck Pierce lasi Felma Rufuse vaimulikul pojal Glenn Beckil praktiseerival mormoonil anda tunnistuse pühapäevasel teenistusel ning önnistas teda ka kuna too on israeli meelne. Väga suur oli mu üllatus ühte artiklit lugedes et kui sarnane on mormooni ja NARi öpetuslikud seisukohad Shocked
Antud liikumise kriitikud panevad halvaks seda viielaadse teenistuse öpetust vastavalt  Ef 4:11-14, Ef 2:20 ning 1 Kor 12:28 alusel mis minu arvates on lihtsalt vanema liikumise tagakius uuema suhtes ning kriitikutega ma ses suhtes nöus ei ole. Sest on väga suur vahe kas käia pastoraalses vöi apostelikus kogudus ehk täielikult Ef 4:11-14 praktiseerib.
Pisut murelikumaks teeb mind aga NAR arusaam löpuaegadest vöi öigemini ühtse arusaama puudumine.
Üks löuna aafrika haru Thamo Naidoo vähemalt tunnistas et nad usuvad Kristuse literaalset ihulikku tagasitulekut kuid eitavad ülevötmist kui sellist mida harilikult usutakse. Kuulasin seda eshatoloogia seminari siis kui eestis dr Steve evereti öpetus Kristuse tulemistest pisut üle pea läks.
Minu koguduses Glory of Zionis  mille liige olen juba kuus aastat olnud pole aga siiani avalikult palju sellest räägitud ning midagi loomulikult on üleval nende veebis mida ma avastasin kui püüdsin aru saada mida nad usuvad selle koha pealt ning mind teeb kurvaks et pole kindlat seisukohta.
Logged

that`s true- HE`S ALIVE!
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam