Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:43
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Olukorrast Eestis (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  KERLI - deemonite küüsis - ettevaatust! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: KERLI - deemonite küüsis - ettevaatust!  (Loetud 4784 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
KERLI - deemonite küüsis - ettevaatust!
« on: 13.02.2016, kell 23:50 »


Deemonlik inspiratsioon vaatab vastu pildis ja sõnas.

See tüdruk ja tema agent vms. on seestunud inimesed, siin ei ole grammigi kahtlust.

Tsiteeri
Usuvend lisab: Kuhu ka ei vaataks, monster high ja bratzillaz nukud lastele, Eurovisiooni võidulugu tantsib deemonitega, poistel on killimismängud, kõik tattootavad ja needitavad endid, riided lõhki, suitsusilmad, kõik see asi läheb liiga hästi peale noortele! Vaimne stuff!

------------------------------------------------------------


Vanemast arutelust!

Kohe näha, et sama vaimu ja mõju all! Asi ei ole naljakas sõbrad, seda Eesti juurtega muusiku kohta on üsna palju kriitikat, kui okultsete muuvides osalemine. Aga need asjad ja jagamise nupuke (ka sõnad) on prohvetlik!

Laulja ja kuulsamait hitti Walking in Air videot on seostatud okultse väljaastumisega.  See mängib ka tuhandete noorte nutitelefonides, kus võib kohata ka sellist pilt (vt. ülal) videos tuleb välja ka parareel, et need tiivad aitavad (pehmendatud kujul)



Videot on ka kirjeldatud kui maniakaalset, haiget ja värdjalikku pilti, saatanlikust sidumisest! Seda on võrreldud näiteks Jaapani haiges ühiskonnas, kus lugupeetud härrasmehel on kusagil salajane koolitüdruk, keda ta ihaleb (omab karbis, sekslelu).

Saatanast! Usurahvas - krsitlased, hoidke kaugele eemale oma lapsi sellise vaimse saasta eest!

Walking in Air
https://youtu.be/wXMeZwO2qZ0



Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: KERLI - deemonite küüsis - ettevaatust!
« Vasta #1 on: 14.02.2016, kell 00:21 »



Ja mida teeb see mees sohval, muheleb (kõik läheb plaanipäraselt) ...

Ehk mõni vanem "ärkab" ja mõistab, et see vist ei ole vaimselt päris ok, kui ta laps - teismeline Kerlit fännab!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam