Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
24.08.2017, kell 09:50
24650 postitust 2499 Teemas vastas 314 Liiget
Uusim liige: Nipitiri3
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Eestimaa, su aeg hakkab otsa saama ... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Eestimaa, su aeg hakkab otsa saama ...  (Loetud 2525 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5774


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Eestimaa, su aeg hakkab otsa saama ...
« on: 02.09.2016, kell 12:24 »Usuvend Aivar (Ameerikast) kirjutab:

Tulevased päevad.

Paljudele pole ehk uudiseks, et Eestimaa elu on suurte muutuste lävel ning Jumala poolt antud ning juba üle 20a kestnud vabadus ja armuaeg hakkab otsa saama. Kahjuks pole suurem osa inimesi seda aega targalt kasutanud. (Võite lugeda 5 Moosese 28 ptk ja Karl Reitsi ja teiste ettekuulutusi).

2Timoteose 3:1 Aga see olgu sul teada, et viimseil päevil tuleb raskeid aegu, 2 sest siis on inimesi, kes on enesearmastajad, rahaahned, kelkijad, ülbed, teotajad, sõnakuulmatud vanemaile, tänamatud, nurjatud, 3 halastamatud, leppimatud, laimajad, ohjeldamatud, jõhkrad, hea põlgajad,…

Kuid ma tahan siin julgustada kristlasi, et ka sellistes rasketes olukordades toimib
Jumala Sõna ja Tema vägi neile, kes sellesse usuvad, mida ütleb Piibel. See võib olla ainus asi, mis siis toimib ja mis kättesaadav on ning kui oled täis usku, siis sellest ka piisab.
Laske ennast juhtida Jumala Vaimu poolt.

Roomlaste 8: 14 Sest kõik, keda iganes Jumala Vaim juhib, on Jumala lapsed.
Johannese 16: 13 Aga kui Tema, Tõe Vaim, tuleb, juhib Ta teid kogu tõesse, sest Tema
ei räägi iseenesest, vaid Ta räägib, mida kuuleb, ja Ta kuulutab teile tulevasi
asju.

Piibli lugemine, mediteerimine loetu üle, palvetamine Pühas Vaimus annab lahendused.
Joosua 1:8 Ärgu lahkugu see Seaduse raamat sinu suust, vaid mõtle sellele päeval ja öösel,et sa peaksid hoolsasti kõike, mis sinna on kirjutatud, sest siis õnnestub su teekond ja siis on sul kordaminek! 9 Eks ole Mina sind käskinud: Ole vahva ja tugev! Ära kohku ja ära karda, sest Issand, su Jumal, on sinuga kõikjal, kuhu sa lähed!”

Kuulake seda selget häält, mis on teie südames ja mis annab nõu, kuid mis ei ole alati
loogiline meie arusaamisele. Andke aru, et Jumal näeb ja teab rohkem kui meie. Ka siis kui oled doktori kraadiga ja kõrgesti haritud. Vaikne hääl nagu “ära puutu, mine siit, valmista ette.” Alati pole meil vaja Jumala juhtimist, sest meil on ka selge mõistus antud, kuid alati peame kuulama, kas Jumalal on midagi öelda või lisada, et meid juhendada. Me pole robotid vaid Tema lapsed.

2Timoteose 1: 7 Jumal ei ole meile ju andnud arguse vaimu, vaid väe ja armastuse ja
mõistlikkuse vaimu.

Kindlasti ei tohi lasta hirmul ja paanikal ennast juhtida kuid samas peame andma aru, et elu on täis ohte ja peame ennast kaitsma ning hoidma kurja eest.

Õpetussõnad 3:5 Looda Jumala peale kõigest südamest ja ära toetu omaenese mõistusele! 6 Õpi Teda tundma kõigil oma teedel, siis Ta teeb su teerajad tasaseks!  7 Ära ole iseenese silmis tark! Karda Jumalat ja tagaine kurjast!  8 See on su ihule terviseks ja luudele-liikmetele kosutuseks.

09.juuni, 2016

====================================

28, juuli, 2016
Tuletan meelde kel puhkusega aja ja ohu taju on kadunud, et Rio mangud hakkavd juba mone paeva parast ja on viimane voimalus teha veel ettevalmistusi voimalikeks ebameeldivusteks Eestimaa elus. Muidugi oleks hea kui midagi ei juhtuks aga ajaloost tuleb oppida, et mitte kahetseda. Nii et olge kained, valmis ja valvsad! Lugege Psalm 91 Piiblist.

Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam