Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:42
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Eestimaa, su aeg hakkab otsa saama ... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Eestimaa, su aeg hakkab otsa saama ...  (Loetud 4208 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Eestimaa, su aeg hakkab otsa saama ...
« on: 02.09.2016, kell 12:24 »Usuvend Aivar (Ameerikast) kirjutab:

Tulevased päevad.

Paljudele pole ehk uudiseks, et Eestimaa elu on suurte muutuste lävel ning Jumala poolt antud ning juba üle 20a kestnud vabadus ja armuaeg hakkab otsa saama. Kahjuks pole suurem osa inimesi seda aega targalt kasutanud. (Võite lugeda 5 Moosese 28 ptk ja Karl Reitsi ja teiste ettekuulutusi).

2Timoteose 3:1 Aga see olgu sul teada, et viimseil päevil tuleb raskeid aegu, 2 sest siis on inimesi, kes on enesearmastajad, rahaahned, kelkijad, ülbed, teotajad, sõnakuulmatud vanemaile, tänamatud, nurjatud, 3 halastamatud, leppimatud, laimajad, ohjeldamatud, jõhkrad, hea põlgajad,…

Kuid ma tahan siin julgustada kristlasi, et ka sellistes rasketes olukordades toimib
Jumala Sõna ja Tema vägi neile, kes sellesse usuvad, mida ütleb Piibel. See võib olla ainus asi, mis siis toimib ja mis kättesaadav on ning kui oled täis usku, siis sellest ka piisab.
Laske ennast juhtida Jumala Vaimu poolt.

Roomlaste 8: 14 Sest kõik, keda iganes Jumala Vaim juhib, on Jumala lapsed.
Johannese 16: 13 Aga kui Tema, Tõe Vaim, tuleb, juhib Ta teid kogu tõesse, sest Tema
ei räägi iseenesest, vaid Ta räägib, mida kuuleb, ja Ta kuulutab teile tulevasi
asju.

Piibli lugemine, mediteerimine loetu üle, palvetamine Pühas Vaimus annab lahendused.
Joosua 1:8 Ärgu lahkugu see Seaduse raamat sinu suust, vaid mõtle sellele päeval ja öösel,et sa peaksid hoolsasti kõike, mis sinna on kirjutatud, sest siis õnnestub su teekond ja siis on sul kordaminek! 9 Eks ole Mina sind käskinud: Ole vahva ja tugev! Ära kohku ja ära karda, sest Issand, su Jumal, on sinuga kõikjal, kuhu sa lähed!”

Kuulake seda selget häält, mis on teie südames ja mis annab nõu, kuid mis ei ole alati
loogiline meie arusaamisele. Andke aru, et Jumal näeb ja teab rohkem kui meie. Ka siis kui oled doktori kraadiga ja kõrgesti haritud. Vaikne hääl nagu “ära puutu, mine siit, valmista ette.” Alati pole meil vaja Jumala juhtimist, sest meil on ka selge mõistus antud, kuid alati peame kuulama, kas Jumalal on midagi öelda või lisada, et meid juhendada. Me pole robotid vaid Tema lapsed.

2Timoteose 1: 7 Jumal ei ole meile ju andnud arguse vaimu, vaid väe ja armastuse ja
mõistlikkuse vaimu.

Kindlasti ei tohi lasta hirmul ja paanikal ennast juhtida kuid samas peame andma aru, et elu on täis ohte ja peame ennast kaitsma ning hoidma kurja eest.

Õpetussõnad 3:5 Looda Jumala peale kõigest südamest ja ära toetu omaenese mõistusele! 6 Õpi Teda tundma kõigil oma teedel, siis Ta teeb su teerajad tasaseks!  7 Ära ole iseenese silmis tark! Karda Jumalat ja tagaine kurjast!  8 See on su ihule terviseks ja luudele-liikmetele kosutuseks.

09.juuni, 2016

====================================

28, juuli, 2016
Tuletan meelde kel puhkusega aja ja ohu taju on kadunud, et Rio mangud hakkavd juba mone paeva parast ja on viimane voimalus teha veel ettevalmistusi voimalikeks ebameeldivusteks Eestimaa elus. Muidugi oleks hea kui midagi ei juhtuks aga ajaloost tuleb oppida, et mitte kahetseda. Nii et olge kained, valmis ja valvsad! Lugege Psalm 91 Piiblist.

Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Eestimaa, su aeg hakkab otsa saama ...
« Vasta #1 on: 31.08.2017, kell 22:25 »

Vend Aivar (Ameerikast) 31.07.2017 Piibel manitseb meid olema valvsad ja targad ning pidama aega kalliks. Samuti peame olema Jumala Vaimu poolt juhitud ning ennast ettevalmistama. Te ju teate, mis on räägitud Eestimaa kohta prohvetite kaudu kuid eestimaalased pole kahjuks seatud tingimusi täitnud, et nendest hädadest pääseda. Täna on veel pääste päev ja armu aeg. Usun, et Eestis tuleb ärkamine aga selleks peab Jumal laskma kurja lahti sest heaga eestimaalased seda võimalust kasutanud pole ning Jumal armastab Eestit liiga palju, et lasta eestimaalastel igavesti hukka minna.
Aja märgid on praegu väga tõsised ning me peame olema Jumala Vaimule tundlikud, et ise mitte hädadesse asjatult sattuda. Selleparast julgustan teid ka aega maha võtma ja endale selgeks tegema mida peab tegema, et need asjad ei tuleks ootamatult.
Soovitan perega maha istuda ja rääkida olukordadest, mis võivad juhtuda ja kuidas toimida vastavalt, sest asjad võivad muutuda väga kiiresti ja siis on hilja. Õige tegutsemise korral võib paljuski säästa.
Mida teha kui ei ole elektrit, internetti ja poed, apteegid, raviasutused, pangaautomaadid ja telefonid ei tööta? Kus kokku saate kui olete kodust väljas? Kuhu ja kelle juurde lapsed lähevad kui vanemaid ülesse ei leia? Kuidas ennast kaitsta ja peita? Mida teistele rääkida ei tohi, ka internetis mitte.
Kuskil võiks olla väike tagavara asjadest mida tavaliselt vaja ei ole. See peaks olema võõra eest peidus aga pereliikmed peaksid teadma kuidas seda ülesse leida.
Olge valmis. Jumal on teiega!

========================================

28.07.2017 ja jagab. Lisan alla ka vend Mati (Ameerikast) manitsuse. Usuvend Aivar kirjutab (Ameerikast)

Houstonis on hull. Kõik ujub ja vihma alles kallab ning veel mitu päeva. Kõike seda kuuluti inimestele nädala päevad ette juba uudistest jne. Tundub, et suur hulk inimesi ei suutnud uskuda, et selline asi võib juhtuda ja nüüd on need uskmatud ja need kes ei võtnud evakuatsiooni tõsiselt kõik suures hädas. Seal on ka palju illegaale ja neid kes inglise keelt ei räägi. Aga kuhu sa ikka lähed omast kodust aga nüüd pole paljudel enam viimast ka. Ega majasid poleksi saanud seal mõne päevase hoiatusega päästa aga kindlasti oleks inimesed saanud päästa oma vara. Aga nüüd on hilja kõik mööbel, kodutehnika ja asjad on veel all ning hävinud. Eks kindlustused ja Punane Rist aitavad paljusid ikka edasi elada. Ka meilt lähevad paljud sinna appi ja saadetakse veomasinate kaupa süüa, juua ja abi. Ameerika on rikas ja helde ja meil ei ole puudust millestki. Aga abi on sinna läinud ja saadetakse kindlasti kõvasti. Eks üks hulk kolib sealt nüüd lähipäevadel siia põhja poole sest sajad tuhanded kodud ja töökohad on hävinenud ning see võtab aastaid, et elu Houstonis normaliseeruks.
See kõik aga toob mõtted Eestimaale. Ka sinna on saadetud hoiatus suurtest tulevastest hädadest aga ma näen sama rahulikku suhtumist kui oli Houstonis ka veel päev ennem tormi algust. Inimesed käisid rahulikult tööl, puhkusel, käisid poes süüa ostmas, sest pidi mingi torm tulema. Grillisid tagaaias, pidasid juubeleid ning ei valmistanud ette.
Eestis on veel täna rahu ja võimalus aga sõda ei ole enam ainult kellegi unenägu või mõne tundmatu kauge ettekuulutus. Praegu ja täna laaditakse tuhandeid vaguneid sõjavarustust, et tulla ja vallutada. Kuhu ja kui kaugele tullakse pole meile veel selge aga Eesti ei ole sellest kuidagi välistatud.

Võta aega ja seisa Jumala ees ja otsi Tema tahet enda ja oma pere jaoks. Jumal ei saa kaitsta neid kes Tema kaitset ei soovi.
Kui sa kardad ja sul on hirm siis sa ei ole valmis. Valmista ennast ette. Täida ennast usuga ning palveta Vaimus, sest me keegi ei tea, mida sellises olukorra paluda aga Temal on selge iga detail. Ole valmis tegutsema. Kuula mida Jumala Vaim sinu südames ütleb ja järgi seda.

Ära jäta Tema juhatust täitmata, sest homne päev pole alati meie teha. Täna on veel pääste päev!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Eestimaa, su aeg hakkab otsa saama ...
« Vasta #2 on: 31.08.2017, kell 22:25 »

vend Mati (Ameerikast) manitseb lisaks:

Osa sellest, eestlaste religioossest muretusest, on 80-90-datel Ameerikast sissetoodud ainult armu ja armastuse jutlustajate külvatud - tänane vili! See, ainult armust ja armastusest jutlustamine, on uinutanud ka eestlaste valvsuse, muutnud nad uimaseks ja teinud uduseks nende vaimsed silmad!

Nad ei taha mõista, et õiglane Jumal võib isiklikult kutsuda esile fenomenaalseid katastroofe ja sõdu, hukutada ka väikesi lapsi, noori mehi, naisi ja raukasid.

Ainult armu ja armastusejutluste kuulamisega, on nad harjutanud oma hinge kuulama ainult neile vastuvõetavaid ja lihale mugavaid kirjakohti. Väikseimgi hoiatus mõjub nagu elektrilöök ja hoiatajat kutsutakse kurjaks, ilma armastuseta lahmijaks jne.

Selline usutuim, vaimne unisus, domineeris ka esimese iseseisvuse ajal. Ja üks selle eestvedajaid oli Konstantin Päts. Ilma erilise fantaasiata võib kujutleda, mida on teinud 50 a. sundkorras ateismi ja pärast seda korrupeeruvast läänest sissevõetud, armu ja eduteoloogia.

Nii või teisiti - õiglase Jumala kohtupäev on tulemas! Kiitus! Sest me kõik peame saama ilmsiks Kristuse kohtujärje ees! Ja nagu kirjutas Taaniel:

"Ja paljud neist, kes magavad mullla põrmus,ärkavad:ühed igaveseks eluks ja teised teotuseks, igaveseks põlguseks! Siis paistavad mõistlikud nagu taevalaotuse hiilgus, ja need, kes saadavad paljusid õigluse teele, otsekui tähed ikka ja igavesti!"

Tänu Jumalale, et parim on veel ees!

" Sest mida silm pole näinud ja kõrv pole kuulnud, ega inimese südamesse pole tõusnud, selle on Jumal valmistanud neile, kes teda armastavad!"
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam