Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:43
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Kristlik elu  |  Usuvend Aivari tunnistused « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Usuvend Aivari tunnistused  (Loetud 3071 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Usuvend Aivari tunnistused
« on: 02.09.2016, kell 13:11 »Usuvend Aivar (Ameerikast) kirjutab ja jagab.


====================================

Tunnistus gripi ja teiste haiguste ning hädade vastu! (Laul 91 jargi)

Tunnista seda iga päev enda ja oma pere kohta.

Ma elan Kõigekõrgema kaitse all ja viibin alati Kõigeväelise varju all, ma ütlen Jumalale: „Sina oled mu varjupaik ja mu kindel mäelinnus, mu Jumal, kelle peale ma loodan!” Sest Tema kisub mu välja linnupüüdja paelust, hukkava katku käest. Oma tiivasulgedega kaitseb Ta mind ja Tema tiibade all leian ma varju; Tema tõde on mu kilp ja minu kaitsevall. Ei ma siis karda öö hirmu ega noolt, mis päeval lendab, ei katku, mis rändab pilkases pimedas, ega tõbe, mis laastab lõunaajal. Langegu tuhat mu kõrvalt ja kümme tuhat mu paremalt poolt, minu külge see ei puutu, sest Jeesus kandis minu haigused ja tõved. (1Peetruse 2:24) Aga ma vaatan oma silmaga ja näen, kuidas kätte makstakse õelatele. Sest Sina, Jumal, oled mu varjupaik! Kõigekõrgema on mu hing, võtnud oma eluasemeks. Ei taba õnnetus mind ega lähene häda mu ihule. Sest Tema annab oma inglitele käsu minu pärast ,et hoida mind kõigil mu teedel. Kätel nad kannavad mind, et ma oma jalga ei lööks vastu kivi. Ma astun üle lõvide ja rästikute, noored lõvid ja lohed ma lömastan.
Jumala kinnitus sulle:
„Et ta Minusse on kiindunud, siis Ma päästan tema; Ma ülendan tema, sest ta tunneb Minu nime. Ta hüüab Mind appi ja Ma vastan temale; Mina olen ta juures, kui ta on kitsikuses, Ma vabastan tema ning teen ta auliseks. Pika eaga Ma täidan tema ja annan talle näha Oma päästet.”

====================================

Tunnistus laste üle.

Taevane Isa, ma asetan oma lapsed Sinu Sõna alla. Ma juhatan neid õigele teele ja nad ei lahku sellelt ka vanas eas. (Õp S 22:6) Mu lapsed õpivad Sind tundma ja neil on suur rahu. (Jes 54:13) Minu lapsed kuuluvad Sulle, Jumal, ja nad kasvavad tarkuses ja pikkuses ja armus Jumala ja inimeste juures.(Lk 2:52) Minu lapsed on kiired vanemate sõna kuulma Jumala Sõna kohaselt. Nad austavad, hindavad oma vanemaid ning nende käsi käib hästi ja nad elavad kaua maa peal. (Efe 6:2) Jumala inglid kaitsevad neid kõikidel nende teedel. Sina, Jumal, oled nende kindlus ja varjupaik ning oma tiivasulgedega Sa kaitsed neid. Ei taba õnnetus ega tõbi neid.(Ps 91) Nad on täiesti terved pealaest jalatallani Jeesuse haavade ja vermete läbi. (1 Peetr 2:24) Püha Vaim on nende abiline ning Ta juhatab neid õigetele otsustele ja tuletab neile meelde, mida Jeesus on öelnud.(Jh 14:26, Rm 8:26)

====================================

Palve tervenemiseks.

Taevane Isa, Jeesuse nimel ma palun jőudu ja tervist oma ihule täna. Ma ütlen vigasustele, haigustele ja käsin neil lahkuda minu kehast Jeesuse nimel. Iga halb rakk peab närbuma ja selle juured surema Jeesuse nimel. Saatan ma seon sinu vőimu ja ma vabastan Jumala tervendava väe oma ihus Jeesuse nimel. Jeesus on Isand minu ihu üle mitte sina saatan. Isa, ma palun Sind asendada ja uuenda iga kahjustatud rakk, närvikude, kőőlus, arter, elund, liiges vői mis iganes on viga saanud uute ja tervetega. Ma tänan Sind, Isa, et sa oled mu lähedal Püha Vaimu läbi, et aidata mind minu viletuses. Ma tänan, et neile, kes Jumala nime austavad, tőuseb őiguse päike ja neile on paranemine Tema tiibade all. (Malaakia 3 20). Ma palun Sind, Isa, puudutada, tervendada mind ja taastada mu tervis, Jeesuse nimel. Ma tänan Sind, Isa, et Sa oled läkitanud Oma Sőna ja tervendanud mind ning päästnud mind haua veerelt. (Laul 107: 20). Jumal, Sulle on see vőimalik ja ma usun, et Sa oled mind tervendanud, sest ma olen palunud uskudes Sinu Sőna. Ma tänan Jumal, et Sa oled ustav täitma Oma lubadusi kui me usume. Ma tänan Sind, Taevane Isa, Jeesuse vägeval nimel. Saagu nii.

====================================

Igapäevaste vajaduste ja vara kaitse tunnistus.

Jeesus on mu elu Isand ja kõik mis mul on kuulub Jumalale. Ma panen Jumala esikohale oma elus ja austan Teda oma sissetuleku esimese parima osaga andes selle esimesel võimalusel oma kogudusele. Tema varustab mind külluslikult kõige vajalikuga Oma rikkuse ja minu usu mõõdu järele.
Jumala inglid kaitsevad mind ja minu peret õnnetuste, vigastuste , kahjustuse ning kulumise ja kao eest, et see ei satuks varaste ega rikkujate kätte. Jeesus on Isand minu elus ja minu vara üle! Saatanal pole mingit õigust minu pere ega vara üle, sest kuulume Jumalale ning Jeesus on meid vabastanud vaesusest ja puudusest (käsu needusest).
Jumal laseb kordaminekul olla kõige üle mida mulle on usaldatud ning mille külge ma oma käe panen, sest olen sõnakuulelik Jumalale ja aus. Jumal aitab mul võlgadest lahti saada ja hoiab mind eemal vaesuset ja puudusest. Ma usun, et mul on piisavalt vahendeid, et oma arveid maksta õigeaegselt ning maksta tagasi oma võlad enneaegselt. Jumal annab mulle tarkust, et ma ei kulutaks oma vahendeid asjata ning Tema tarkus viib mind elus edasi, et ma võiksin olla kasuks Jumalale ning edendada koguduse tööd.
Tänu Sulle Jumal, et Sina oled hea ja et Sinu heldus kestab igavesti!

====================================

Tarkuse tunnistus.

Tarkuse vaim elab minus ja õpetab mulle kõiki asju. Tema juhib mind kõike tõtte. Sellepärast on mul tarkust kõigiks olukordadeks ja tingimusteks, sest mul on Jumala tarkus. Ma olen saanud tarkuse vaimu, ilmutuse selguse ja teadmise Temalt. Minu arusaamise silmad on valgustatud. Tarkus on minu kaitse, mis hoiab ja varjab minu elu. Ma otsin tarkust enam kui rikkust, sest tarkusest pole väärtuslikumat. Ma olen uus loodu Kristuses ja Tema meistriteos loodud Jeesuse Kristuse kaudu. Mul on uuendatud Kristuse mõtted ja Jumala tarkus on vormitud minu sisse.

====================================

Rahu tunnistus.

Minu Jumal hoiab mind täielikus rahus kuna minu mõtted on suunatud Temale. Jumala rahu, mis ületab kõik mõistmise hoiab ja täidab mu mõtted. Ning Jeesuse Kristuse abil ma ei muretse mitte millegi pärast. Ma ei karda sest Jumal ei ole andnud mulle arguse vaimu vaid armastuse ja selge mõistuse väe. Jumal on minu poolt ja ma ei karda.

====================================

Pika ea tunnistus.

Jeesus on mu Isand ja Tema annab mulle elu ja küllusliku elu. Kuna mina olen Jumala kartlik siis minu elupäevi pikendatakse. Minu Jumal annab rahu ja lisab aastaid minu elule. Minu elupäevi mitmekordistatakse. Minu Jumal rahuldab mind pika eluga ja näitab mulle oma päästet.

====================================

Tervise usutunnistus.

Jeesus on minu elu Isand. Haigustel ja tõvedel ei ole meelevalda minu üle. Jeesus kandis minu patud oma ihus ristile. Sellepärast olen mina surnud patule ja elan Jumalale ning Jeesuse haavade läbi olen ma haigustest vaba ja terve. Jeesus kandis minu haigused ja mu valud. Sellepärast ei anna ma kohta haigusele ega valule oma ihus, sest Jumal andis oma sõna ja tervendas mind. Ma keeldun andmast haigusele elukohta ja võimu minu ihus. Jumala elu voolab minu sees ning toob elu ja tervise igale rakule minu ihus. Ma ületan haigused, tõved ja valud Talle (Jeesuse) vere ja minu usu tunnistuse abil. Minu Isanda Jeesuse Kristuse haavade läbi olen ma terveks saanud.

====================================


Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam