Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:11
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  Antidepressandid ja Jumala abi « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 [2] | Liigu alla
Autor Teema: Antidepressandid ja Jumala abi  (Loetud 18364 korda)
silky
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 32

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Antidepressandid ja Jumala abi
« Vasta #15 on: 09.12.2009, kell 11:32 »

Tahtsin omast kogemusest antidepressantidega kirjutada. Võtsin 6 a neid ärevushäirete, paanikahoogude, sots.foobia ja depressiooni tõttu. Üritasin korduvalt ära lõpetada, aga nii karmid ärajäämisnähud tulid, pearinglus, iiveldus jne, et loobusin ja sõin neid edasi. Aga kui päästetud sain, siis täiesti unustasin neid võtta ja alles paari nädala pärast avastasin, et oi, ma polegi neid võtnud enam, ja nüüd on tükk aega möödas ja mingeid nähte pole tulnud, siiamaani olen kõikidest nendest vaevustest vaba, miks neid üldse võtma hakkasin ja võtsin 6 a. Arvan, et kui me Jumalaga tõesti väga osaduses oleme, siis ei ole lihtsalt võimalik masenduses olla. Ja kui oleme, siis tuleb asjad üle vaadata, et miks nii on. Püha Vaimuga ristitu, Jumala häält kuulav ja tema parimas plaanis osalev inimene ei saa ju depressioonis olla. Sõidelge Jeesuse vere nimel neid deemoneid, mis teie aju kinni hoiavad, paastuge ja palvetage ja te saate abi. Garanteeritud, aamen.
Logged
Romy7
Algaja
**
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 95Vastus: Antidepressandid ja Jumala abi
« Vasta #16 on: 09.12.2009, kell 18:10 »

silky. Väga hea tunnistus Jumala vabastavast väest.
        Jeesus on tõesti vastus!
        Tema ligiolus on rõõmu täius!
Logged
stemi
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 26

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Antidepressandid ja Jumala abi
« Vasta #17 on: 26.12.2009, kell 18:12 »

  Kas keegi oskab midagi selle kohta öelda..,olen kuulnud,et depressiooniga hädas olevatel inimestel pidi jõuluaeg väga raske ja masendav olema.
Logged
meelvi
Külaline


E-mail
Vastus: Antidepressandid ja Jumala abi
« Vasta #18 on: 26.12.2009, kell 23:13 »

Ma arvan, et kui inimesel on lahendamata muresid või depressiooni põhjusi, siis mistahes enesesse vaatamisega seotud pühade ajal need võimenduvad.
Sh ka jõulude ajal. Oluline on mitte üksinda olla.
Logged
ene
Külaline


E-mail
Vastus: Antidepressandid ja Jumala abi
« Vasta #19 on: 27.12.2009, kell 15:05 »

Selles saates ma kuulsin, et oli sellel teemal juttu:
http://valgusetee.planet.ee/audio/NM00J_09a1213_joulu_eri_no_music.mp3
Logged
stemi
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 26

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Antidepressandid ja Jumala abi
« Vasta #20 on: 27.12.2009, kell 21:09 »

  Aitähh Ene!
Logged
ene
Külaline


E-mail
Vastus: Antidepressandid ja Jumala abi
« Vasta #21 on: 27.12.2009, kell 21:12 »

 bye2
Logged
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Antidepressandid ja Jumala abi
« Vasta #22 on: 14.02.2011, kell 13:19 »

Lugedes siin neid postitusi ja uurides neil viimseil päevil üha rohkem maad võtvat depressiooni kui moehaigust, siis tekkis küsimus, kuidas saab seda, mis on vaimne asi (mitte ainult depressioon, vaid ka foobiad, ärevused-sündroomid, paanikahäired - st. mis ei ole just ajukahjustus) ravida keemiaga, mida pakub ateistlik psühhiaatria? Et antidepressandi ravi saanutest olevat 50% tervenenuid ja ülejäänud siis põevad elu lõpuni edasi. See võrdub ju kuradi vastu minemisega hõbekuuliga ja tuuleveskitega võitlemisega ning ateistlikud psühhiaatrid ei jää ise taoliselt deemonitega tegelemisest neist vabaks ja mõjutamata. Olen jalutanud Tallinna Psühhiaatriahaigla territooriumil, kuna tee Stroomi randa viib sealt läbi  - taolised haiglad on üks deemonite kontsentreerumise koht küll, minge ja võite ise kogeda, mis õõvastav vaimne atmosfäär seal valitseb. Põhjamaist pimedust saab talvel peletada elava tulega ja on ka Jumal hoolitsenud, et sellel kõige pimedamal ajal oleks maa valge ja lund palju, nii et ajukeemia saaks kosutust. Ei ole põhjamaa pimeduski midagi lootusetut.
Parim tunnistus ja julgustus oli Silkylt. Ainult Jumal tervendab ja vabastab sellest täielikult ja parandab hingehaavad. Olen seda oma nahal elus mitmeid kordi kogenud, aga jah, selleks peab tõesti Jumalaga reaalselt kokku saama, Temaga koos käima, mitte tegema nägusid, et me usume küll, et Jumal on, aga me ikka Teda ei tunne, mine tea, kas ikka tervendab ja peame psühhiaatri juurde minema. Kärbsed ei lasku tulisele pliidile! Kui oled Vaimus tuline ja uuendad oma meeli iga päev Jumala Sõnaga, oled püsivalt Jeesuse vere kaitse all, käid Jumala plaanis sinu elu jaoks, su elu asjad on korda seatud (Rõõm Issandast on meie tugevus! Olge ikka rõõmsad! Rõõm on Vaimu vili.), siis on igasugune depressiooni ja surma vaim välistatud sinu elus, kristlane! Depressioon (rõhutus, rusutus, masendus, kurvastus, meeleheide, mittetunnustatus, alaväärsus, enesehaletsus, söömishäired) on vaim (Jesaja 61:3 - kustuv,raske vaim - ja vaata, mida annab Jumal selle raske vaimu asemele!)ja needus (vbl isegi pärilik needus), mitte pelgalt aju ainevahetuse häire, mis on kõige selle vaimse mõju väline sümptom. Ja kuidas välja ajada deemoneid, meil on meelevald deemonite üle, meil on kõik vägi vaenlase väe üle ja mitte miski ei tee meile kahju - seda peaks iga treenitud ja õppinud kristlane teadma. Teen edaspidi teema kurjadest vaimudest, Piibli järgi on 12 valitsejat vaimu (depressioon on üks 12st), kelle valitsuse all on väiksemad vaimud ja eraldi Iisebeli vaimust. Inimene on ikkagi loodud olema osaduses, olema koos Jumalaga, kes ainuüksi saab täita seda tühikut ja tühjust elus, ja kui ta on Jumalast lahutatud, siis on selle tagajärg paratamatult üksindus, masendus ja surm. 

Ja Jumal andis ka kohe kirjakoha Taaveti laul 34:5-8: Ma otsisin Issandat ja tema vastas mulle ning tõmbas mu välja kõigist mu hädaohtudest. Kes tema poole vaatavad, säravad rõõmust ja nende palgeile ei tule kunagi häbi. Siin see armetu hüüdis ja Issand kuulis ning päästis tema kõigist ta kitsikustest. Issanda ingel on leerina nende ümber, kes teda kardavad ja ta vabastab nad.

Aga SIIN ja SIIN kristlasest arsti soovitusi antud teemal.

Ilusat kevadeootust ja rõõmu Issandast!

04.06.2013
Hea uudis - on tõlgitud eesti keelde dr Colberti raamat "Tervise seitse sammast", kus muuhulgas juttu stressiga toimetulemisest, mis haakub depressiooni teemaga.
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Antidepressandid ja Jumala abi
« Vasta #23 on: 20.02.2013, kell 00:11 »

Suurepärane jätk sellele teemale SIIN ja SIIN

Ajuteadlase kinnitus, et depressiooni jms puhune ajukeemia tasakaalutus on millegi sügavama tagajärg, mitte põhjus ise, ja et igasugusest vastavast geneetilisest pärilikkusest ja depressiooni soodumusest on täiesti võimalik vabaneda.

VÄGA ÕPETLIK

 angel
Logged

Leheküljed: 1 [2] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam