Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 22:06
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  ILUOPERATSIOON! Ettevaatust! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: ILUOPERATSIOON! Ettevaatust!  (Loetud 7928 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
ILUOPERATSIOON! Ettevaatust!
« on: 04.10.2004, kell 00:42 »

Kanal 2 päält hakkas mingi ilukirurgide sari jooksma ja see asi ammu ootab rääkimist!

Nimelt ilukirurgia. Miks seda vaja on? OK, kui on armid, topelt lõuad jms. kamm aga no minna heast peast oma nägu lõikuma ja lõppkokkuvõttes solkima.

Toon hea näite:Kas inimesed ei ole enam rahul Jumalast loodud kehade, nägude, kõrvade ja ninadega? Mõned usuvad, et on sündinud üldse vales kehas (vale sugu). Jah ega sealt enda lõikumisest viimase juurde polegi pikk maa! Nagu üks kuulus piibliõpetaja ütles, et nn. soovahetajatest peaks paar deemonit välja ajama, siis hakkab neile oma keha meeldima ka!

 Cool

Logged

Lihtsalt mina
Külaline


E-mail
Re:ILUOPERATSIOON! Ettevaatust!
« Vasta #1 on: 04.10.2004, kell 09:15 »

No jah, tee siis neile selgeks, et lõikumine nõme ja mõtetu on. Eks see ole rikaste lõbu. Neil lihtsalt ei ole enam kohta kuhu raha panna.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:ILUOPERATSIOON! Ettevaatust!
« Vasta #2 on: 04.10.2004, kell 13:06 »

Tgelikult ei ole rvaid rikaste probleem. Asi halgab ka kasvõi vaeste juurest.

Küsimus on selles, kas inimene on rahul enesega. Leppinud Jumaliku saatusega:

KELLEKS TA SÜNDIS
MISSUGUSEKS (välimus jms)
MILLISEKS (iseloom jms. mis on muidugi muudetav)

Kui inimese südames ei ole RAHU mida Kristus suudab üksi anda hakkab ta ennast lõikuma, rõngastama ja tätotama. Huvitavb rääkisin ühe endise narkomaani ja rokkariga teemal, kes on need, kes rõngastavad ja tätoveerivad endid.

Ta ütles otse:

SATANISTID - saatanakuummardajad
ANARHISTID - PUNKARID nn. valge satanism
ROKKARID - RASKEMUUSIKAKUULAJAD
HOMOD

Tõsi ta on! Need kõik suunad on mässu sõnumiga. Mäss Jumala vastu. Mäss Jumala korra vastu. Mäss Jumala süteemide ja seaduste vastu!

Ka ILULÕIKUS on osaliselt mäss! Ma ei taha olla selline, ma tahan olla hoopis teistsugune. (P.S. jällegi me ei räägi medistsiinilistest iluoperatsioonidest eh. traumajärgsete armide eemaldamine jms.)

SAAGE PÄÄSTETUD KÕIK ILUEEDID!
Logged

neerut
Külaline


E-mail
Re:ILUOPERATSIOON! Ettevaatust!
« Vasta #3 on: 04.10.2004, kell 13:56 »

Aga on ju ka palju selliseid kes peale mõnda õnnetust või avariid on oma näo sodiks sõitnud. Samas on naisi, keda loodus pole naiseuhkusega üldse õnnistanud. Kõik ilulõikused ei ole üldise joonena võetavad.

Ise arvan, et kui nägu sodi või naine tunneb oma sookaaslastega võrreldes ikka väga mehena (rindade osas) siis pole hullu, kui seda kunstlikult parandatakse.

Ma juba ootan naerusuil teiepoolset kriitikat Wink
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:ILUOPERATSIOON! Ettevaatust!
« Vasta #4 on: 04.10.2004, kell 15:48 »

See maakeeli ninakukkumis lugu on aga tõesti naljakas, me kunagi sõpradega vaatasime arvutist pilte ja naersime ja samas hakka nutma kaastundest, et teisel nina enam peas ei püsi  Undecided
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam