Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:43
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Kas keegi kuulab veel PERERAADIOT ??? « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 2 [3] | Liigu alla
Autor Teema: Kas keegi kuulab veel PERERAADIOT ???  (Loetud 17573 korda)
KLS
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 59


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: Kas keegi kuulab veel PERERAADIOT ???
« Vasta #30 on: 02.10.2012, kell 08:12 »

Olin kunagi nii mõned aastad tagasi suht tihe pereraadio kuulaja aga peale seda kui Jumal juhtis mind mu praeguse koguduse juurde 2009 a septembris, siis alguses hakkasin saateid valima mida kuulata sest osa lihtsalt hakkas vaimus vastu.
Siis vahepeal ei kuulanud üldse -kui Soomes olin- ning nüüd uuesti Tallinnas töötades kuulan mõnikord Pereraadiot ning ka Raadio7-t kui levi on ning kui on midagi huvitavat kuulata. Nt Perest mõni psühholoogiline saade. Või R7-st Energiatund või see Ago Lilleoru jutlus pühapäeval.

Aga ühel hommikul kui Helle Aan Raadio 7-e hommikuprogrammis luges ette kõik selle päevaga seotud pühakud ning mitmes pühapäev kirikukalendri järgi on siis tekkis küll küsimus, et mis selle raadio 7-ga juhtunud on, kas ka oikumeenilisuse kaotanud ning luterlikuks läinud või???!!
Jah kunagi poleks see mind vb häirinudki aga kuna enam ei ole nö kirikukalendri järgija vaid pigem heebrea kalendrijärgija mis on Jumala tegelik kalender minu jaoks nüüd siis ei taha enam seda vana asja, millest olen välja saanud enam eriti kuulata.
Logged

that`s true- HE`S ALIVE!
Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Kas keegi kuulab veel PERERAADIOT ???
« Vasta #31 on: 02.10.2012, kell 13:07 »

Ise ei kuula seda raadiojaama, sest igavavõitu tundub. Tegelikult olen üldse kehv raadiokuulaja. Peamiselt olen kuulanud Vikerraadio saateid ja neid ka valikuliselt arhiivist vastavalt mind huvitanud teemadele või isikutele.
Pole minu asi vinguda, aga Pereraadio ja Raadio7 vajaksid veidike reformimist ja värsket verd. Ma arvan, et on teisigi kes minuga sama arvamust jagavad.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Kas keegi kuulab veel PERERAADIOT ???
« Vasta #32 on: 15.11.2012, kell 02:32 »

Mul on selline pragmaatiline mure, et mul kehv raadio, ei mängi hästi pereraadiot  Smiley, muidu kuulaks küll, hea raadio!
Logged
Leheküljed: 1 2 [3] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam