Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 22:01
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  Kristlase toidulaud « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 2 [3] | Liigu alla
Autor Teema: Kristlase toidulaud  (Loetud 23436 korda)
Tanel
Külaline

Re:Kristlase toidulaud
« Vasta #30 on: 20.10.2006, kell 23:56 »

No, kui sind huvitab tõde, siis uuri seda teemat

http://foorum.usk.ee/index.php?board=1;action=display;threadid=2352
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

« Vasta #31 on: 21.10.2006, kell 08:15 »

ausalt öeldes ma ei tee usunditel vahet
sest tegelikult on meil kõigil Jumal sama
nimetagu teda kuidas tahes

See on sinu arvamus.

Kristlus ei ole pelgalt usund või reliogioon. Miks? Loe ja uuri kristlaste lugusid ja pöördumisi ja tunnistusi lähemalt, kui viitsid. Nad räägivad kellegist Jeesusest kui ISIKLIKUST Päästjast. Et nad kohtasid Kedagi - persoooniga ja neil on nüüd OSADUS ja sõprus Temaga. See erineb kardinaalselt nii religioonidest, kui ka usunditest - see on teine lähenemine.

Filosofeerides ja terminoloogiliselt võib jah kristlust liigitada usundiks või religiooniks aga tegelikkuses sisult mitte!

LXX
Moderaator
Tegija

Sugu: Naine
Vastust: 827

Jeesus elab!

« Vasta #32 on: 21.10.2006, kell 10:38 »

See on sinu arvamus.

Kristlus ei ole pelgalt usund või reliogioon. Miks? Loe ja uuri kristlaste lugusid ja pöördumisi ja tunnistusi lähemalt, kui viitsid. Nad räägivad kellegist Jeesusest kui ISIKLIKUST Päästjast. Et nad kohtasid Kedagi - persoooniga ja neil on nüüd OSADUS ja sõprus Temaga. See erineb kardinaalselt nii religioonidest, kui ka usunditest - see on teine lähenemine.

Filosofeerides ja terminoloogiliselt võib jah kristlust liigitada usundiks või religiooniks aga tegelikkuses sisult mitte!

Inimestele, kes ei ole Kristusega isiklikult kokku saanud, on raske selgeks teha, et kristlus tõesti ei ole usund või religioon või vaimne õpetus. Usundid ehk/või religioonid on selle maailma jumala (kuradi) püüd inimesi ja rahvaid lollitada ja petta. Ja seda inimkonna algusest peale. Sest esimesed inimesed Aadam ja Eeva andsid kuradile, langenud inglile selleks siin maa peal voli ja meelevalla. Süües hea ja kurja puust.  Piibel  ütleb, et see maailm on kuradi võimuses. Usundid on selle maailma viisid ja komme ennast üles upitada.

Kristlus on isiklik suhe universumi Loojaga ja Tema Poja Jeesuse Kristusega Pühas Vaimus. Elamine Temas.

Jumala riik ei ole söömine ega joomine, vaid õigsus, rahu ja rõõm Pühas Vaimus.

Michel
Algaja
**

Vastust: 54

Olen üks paljudest

« Vasta #33 on: 21.10.2006, kell 15:25 »

Inimestele, kes ei ole Kristusega isiklikult kokku saanud, on raske selgeks teha, et kristlus tõesti ei ole usund või religioon või vaimne õpetus. Usundid ehk/või religioonid on selle maailma jumala (kuradi) püüd inimesi ja rahvaid lollitada ja petta. Ja seda inimkonna algusest peale. Sest esimesed inimesed Aadam ja Eeva andsid kuradile, langenud inglile selleks siin maa peal voli ja meelevalla. Süües hea ja kurja puust.  Piibel  ütleb, et see maailm on kuradi võimuses. Usundid on selle maailma viisid ja komme ennast üles upitada.

Kristlus on isiklik suhe universumi Loojaga ja Tema Poja Jeesuse Kristusega Pühas Vaimus. Elamine Temas.

Jumala riik ei ole söömine ega joomine, vaid õigsus, rahu ja rõõm Pühas Vaimus.

Oh jah. Veel hiljaaegu sain sellised kolakad kätte, et julgesin mainida, kuidas sealihast sülti keedan. Ei vaadanud üldse, et tegemist adventistidega, kes sealiha ei söö ja elavad ikka veel Moosese käsu all. Mõtlesin et on kristlik foorum aga näe, sain peksa nii et tolmas. Siiamaani lakun haavu.
LXX
Moderaator
Tegija

Sugu: Naine
Vastust: 827

Jeesus elab!

« Vasta #34 on: 21.10.2006, kell 16:20 »

Oh jah. Veel hiljaaegu sain sellised kolakad kätte, et julgesin mainida, kuidas sealihast sülti keedan. Ei vaadanud üldse, et tegemist adventistidega, kes sealiha ei söö ja elavad ikka veel Moosese käsu all. Mõtlesin et on kristlik foorum aga näe, sain peksa nii et tolmas. Siiamaani lakun haavu.

Söö aga rahulikult kõike, mis lihaturul müüakse, kui aga maitseb. Kuna sea (oli teine sõraline, kuid ei mälunud mälu) geneetiline struktuur sarnaneb  inimese omale, siis VTs keelas Jumal juutidele sealiha süüa just sellepärast. UTs Jeesus teadupärast kuulutas kõik toidused puhtaks. Ka sealiha siis.

Michel
Algaja
**

Vastust: 54

Olen üks paljudest

« Vasta #35 on: 21.10.2006, kell 17:07 »

Söö aga rahulikult kõike, mis lihaturul müüakse, kui aga maitseb. Kuna sea (oli teine sõraline, kuid ei mälunud mälu) geneetiline truktuur sarnaneb hämmasatvalt inimese omale, siis VTs keelas Jumal juutidele sealiha süüa. UTs Jeesus teadupärast kuulutas kõik toidused puhtaks. Ka sealiha siis.

Thanks Lily. Tean ise väga hästi et kuulutas. Ma ei olnud lihtsalt varem adventistide põhikirjaga tuttav, kirjutasin täiesti ettevaatamatult nende foorumis oma suurest rõõmust, et nüüd keedan sülti, pole juba mitu aastat sülti teinud ja tulemuseks olid sellised reaktsioonid, et ma haisevat sealiha järgi ja ei olevat kristlanegi ülepea. Neil olevat Ellen Whait sealiha söömise ära keelanud. No naera või nuta, nii ta on. Nende "kristlastega".
EvAngel
Uustulnuk
*

Vastust: 20

Ma ei suuda midagi tõe vastu, üksnes tõe poolt

Vastus: Kristlase toidulaud
« Vasta #36 on: 09.12.2006, kell 16:16 »

Tervist ka minu poolt.

Olles siin foorumis uus liige on arusaadav, et märgistatud territooriumil peab olema ettevaatlik, kuid otsekohesus ja tõde eelkõige, muide, tõde teeb vabaks Wink.
Kristlase toidulaud kui selline. Me peaksime alustama sellest, et meie ihu on Püha Vaimu tempel, sõna otseses mõttes. Seega, kõik mis kahjustab templit (tema fassaad, katus, sisemus jne) on mitteaksepteeritav. Meie kristlastena oleme selle templi valvurid. Seega, kui sa midagi usus teed, siis ei ole see sulle patuks. Kui sa aga hakkad kahtlema, siis oleks targem nii nagu kõiges muuski, Jumala ette minna.
Selge on see, et meil on hing ,ihu ja vaim. Kui üks neist kolmest osast on haavatud, paigast ära või haige, siis on ka teised osad võrreldavalt kehvemas seisus. Kui meie ihu on Püha Vaimu tempel, siis peame seda hoidma ja arendama parima tahte ja arusaamise järgi. Paneme tähele, et Mooses sai Jumala käest täpsed juhised kogudusetelgi, ehk Jumalakoja ehitamiseks (värvused, materjalid, pikkused, laiused jne). Mooses oli sõnakuulelik ja täitis käsku ja kogudusetelk valmis nagu Jumal seda oli ette näinud. Seega sai paika esimene oluline nõue - Jumalik kord. Kui Jumalik kord oli saavutatud, siis loeme Piiblist, et templi sissepühitsemisel lasukus sellele Jumala au, nii et preestrid ei võinud selle au pärast sinna teenima jääda. Seega, esimese tingimuse täitmise tagajärjel tuli Jumala au, tema kohalolu. Kui telk oli sisse õnnistatud ja Jumala au lasus sellel, tuli kolmas tähtis tegur- Kohtumõistmine patu üle.
Nüüd, kuningas taaveti ajal ja oli Jumala "resideerumispaigaks" templel Jeruusalemas. See oli samuti tehtud täpselt nii nagu Jumal oli juhtnöörid jaganud (pikkus, laius kõrgus, nikerdused jne). Vaadake, kuidas kanti hoolit Jumala temple eest, Püha Vaimu templi eest. See oli aukartustäratav. Nüüd, peale Kristuse risti löömist tuli Jumal kätega ehitatud templist välja (eesriie rebenes ja Jumal jättis maha nö . selle eluaseme) sinu ja minu sisse. Püha Vaimu templel oleme sina ja mina. Kuidas me nüüd selle eest hoolt kanname. Jumala Sõna ütleb- te ei ole iseeneste omad, ei teie ihu, hing ega vaim...kui keegi rikub Jumala templi, siis Jumal rikub tema... Seega lasub meil eriline vastutus hoolitseda Püha Vaimu templi eest nii kuidas me sellest iganes kõige paremini suudame hoolitseda ja aru saada...ma usun, et Jumal ei jäta seda tähele panemata...Kui vaim, ihu ja hing saavad korda Jumala seadmise ehk Jumaliku korra järele, tuleb järgmiseks mis?-Jumala au.
Usun, et kui me valime endale toidulauda ja igatseme igati olla Jumalale meelepärased ja hoida seda, mida Jumal on meile hoida andnud, siis kingib ta meile ka arusaamsit, õnnistust ja tarkust. On ju tõsiasi, et inimene kaevab endale hammastega hauda..ja söömahimu on sama tugev kui mis iganes muu himu ja seotus. Seega, kui sa vaid sellele tähelepanu pöörad, põlvedele laskud ja Jumalalt tunnetust ja tarkust palud, siis sa seda ka saad.
Sellest tulenevalt, mis puutub sealihasse, siis mida Jumal on öelnud on tõde. Iseasi, kas see meile kohale jõuab ja kas me seda tahame lasta kohale jõuda, sest inimesel on eriline omadus jõuda enesega vaikivale kompromissile asjus, mis tema mugavust, harjunud elustiili jms kärbivad. Kui Jumal andis teada, et sea liha ei ole soovitav süüa, siis on sellel ka põhjus ja ma usun, et see on järgmine. Siga on loom, kes sööb kõike (sh rooja jms), isegi oma surnud poegi. Igasugused kahjulikud ained, toksilised ühendid jms ladestuvad lihastesse. Olen kuulnud ka et sealihale on üsna omane, et seal on kohe sellised mädakolded lihase sisepinnal. Niisiis, siga sööb igasugu saasta. Peale sööki aga ei tea keegi, millal ta ühel heal hetkel on lihuniku laual, jõudmata läbi seedida seda toitu, veel enam omades nii lühiksest seedeprotsessi-kõigest 4 tundi, mistõttu nii või naa ladestuvad ka kahjulikud ained enam lihasse. Seal on üks lühemaid seedimisprotsesse. Samas veis, lammas jne, nemad söövad peamiselt taimset, rohelist ja värsket. Veisel on seale vastu panna kolm magu sea ühe asemel ja 24 tunnine seedeprotsess. Ma usun, et siin on veel nüansse. Samas pidi sealiha olema väga raskesti seeditav Undecided. Pikk jutt sai, kuid loodan, et mingi mõte on selles jutus sees ka teie- foorumikülastajate jaoks. Vähemalt tunneme huvi ja uurime. Nii on ka muu toiduga.PS! Kui sa ostad mahla, kus on kirjas: Sisaldab koguni 30% mahla...siis sina loe: sisaldab 70% suhkruvett Tongue. Kui sa ei saa aru, mis on pakendil kirjas- ära üldse osta, kui mingi nimi on keeruline sinu jaoks aru saada ja hääldada, siis see pole vist sinu jaoks Kiss.Söö niivähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik. Antud teema juurde juhatas Püha Vaim mind hiljuti, panin selle Jumala ette ja palusin tarkust, kuidas käituda heaperemehelikult sellega, mida Ta on minule usaldanud. Üsna kiiresti Juhatas Jumal mind olukorda, kus tervislik toitumine on möödapääsmatu. Mul on enam energiat, rõõmsam meel ja parem enesetunne. Keha on läinud saledaks ja ilusaks Grin...ja mis kõige tähtdam, Ta on vabastanud mind söömahimust. Oli vist nii, et kuskil 70% inimestest söövad ennast surnuks.
Jumala õnnistusi soovides, kõiges Temalt juhtimist ja tarkust paludes, edasi!

Et otsustada, kas järgida Jeesust või mitte, peame me esiteks teadma, mida see meile maksma läheb. Jah, see on tõsi. See läheb sulle maksma. Selle jaoks ei lähe vaja mitte midagi vähemat kui kogu su elu...
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

« Vasta #37 on: 09.12.2006, kell 22:31 »

Tsiteeri
Usun, et kui me valime endale toidulauda ja igatseme igati olla Jumalale meelepärased ja hoida seda, mida Jumal on meile hoida andnud, siis kingib ta meile ka arusaamsit, õnnistust ja tarkust. On ju tõsiasi, et inimene kaevab endale hammastega hauda..ja söömahimu on sama tugev kui mis iganes muu himu ja seotus. Seega, kui sa vaid sellele tähelepanu pöörad, põlvedele laskud ja Jumalalt tunnetust ja tarkust palud, siis sa seda ka saad.

Olen viimase 2-3 aastaga oma perega üsna tervislike eluviiside juurde jõudnud ja seda Püha Vaimu juhtimisel. Keemia, säilitusaineid rämps jms. on möödanik. Ma usun, et Jumal juhib tervisliku eluviiside juurde.

Tsiteeri
Kui sa ostad mahla, kus on kirjas: Sisaldab koguni 30% mahla...siis sina loe: sisaldab 70% suhkruvett . Kui sa ei saa aru, mis on pakendil kirjas- ära üldse osta, kui mingi nimi on keeruline sinu jaoks aru saada ja hääldada, siis see pole vist sinu jaoks

Ei ole enam aastakese joonud ühtegi karastusjooki, olin mõni aasta tagais kiirel ja pingelisel tööga seotud ajal energiajoogio sõltlane (päevas 1 pudel ja see on sama jama nagu kohvi sõltutuvus + tauriini ports maksa). Aga ega lapsed ei tunne limpsist puudust, kuna kompenseerime selle mahla, mineraalvee + koduaia ülimaitsvate mahladega. Mahla joome väga palju - sai 60 l õunamahala tehtud ja varsti see otsas  Tongue

Tsiteeri
Sellest tulenevalt, mis puutub sealihasse, siis mida Jumal on öelnud on tõde. Iseasi, kas see meile kohale jõuab ja kas me seda tahame lasta kohale jõuda, sest inimesel on eriline omadus jõuda enesega vaikivale kompromissile asjus, mis tema mugavust, harjunud elustiili jms kärbivad. Kui Jumal andis teada, et sea liha ei ole soovitav süüa, siis on sellel ka põhjus ja ma usun, et see on järgmine. Siga on loom, kes sööb kõike (sh rooja jms), isegi oma surnud poegi. Igasugused kahjulikud ained, toksilised ühendid jms ladestuvad lihastesse. Olen kuulnud ka et sealihale on üsna omane, et seal on kohe sellised mädakolded lihase sisepinnal. Niisiis, siga sööb igasugu saasta. Peale sööki aga ei tea keegi, millal ta ühel heal hetkel on lihuniku laual, jõudmata läbi seedida seda toitu, veel enam omades nii lühiksest seedeprotsessi-kõigest 4 tundi, mistõttu nii või naa ladestuvad ka kahjulikud ained enam lihasse. Seal on üks lühemaid seedimisprotsesse. Samas veis, lammas jne, nemad söövad peamiselt taimset, rohelist ja värsket. Veisel on seale vastu panna kolm magu sea ühe asemel ja 24 tunnine seedeprotsess. Ma usun, et siin on veel nüansse. Samas pidi sealiha olema väga raskesti seeditav .

Kuna mu isal oli kunagi rõngassabade farm ning ise häid aastaid tagasi neidsamuseid nö. teise ilma saatnud (lihuniku jõulude ajal jms.) siis olen kunagi korduvalt palunud Jumalalt, et mis ta silmas pidas sigade suhtes. See oleks pikk jutt aga sealiha on Kristuses meie jaoks puhas. See jutt et ta on lambalihast jubedalt kahjulikum on vaieldav, kuna mängitakse teatud ainete - koostisosade peale. N. on sealihas ained, mis mujal lihades on vähem.

Jumal rääkis mulle, et see on seotud JUUTIDE USU PUHASTUS MÄÄRUSTEGA ja SELLEGA ET SEE OLI SUURE TERVISERISKIGA. Nö. põllumajanduslik ajalugu räägib, et beduiinid ja rändrahavas pidasid sigu vabakasvatusena, need kollasid ringi, neid karjatseti nagu lambaid, sõid mis ette juhtus jms. Nad sõid tollel ajal S I T T A ja kõiksugu raipeid jms. Tänapäevane vetinaaria tunneb sigadel (puhta toidu puhul) ometigi paarkümmend parasiiti, millest osad on inimesel kahjuliku.

Nüüd tänapäeval söövad sead puhtamat kraami kui mõned inimesed rentslis. Olen ise maitsnud väikeste põrsaste kuivgraanuleid ja  Grin täitsa söödav kraam, mul isegi koerad sõid seda  Cheesy Sead saavad nüüd puhast jahu - jõusööta - valke - proteiine ja mineraale. Jumal hodku Taani ja EU sealiha eest, mis on täis hormoonpreparaate ja teatud kasvukiirendajaid, sead saavad maks 6 kuuga tapaküpseks. Selline liha ei ole teab mis kvalittetne - eriti kui see on Skandinaavimaade riigi reservladudes 5 aastat tohututes sügavkülmikutes rippunud ja siis hall kiht peal tuuakse siia 6 EEK kilo ja Rakvere jt. söödavad seda ****idele sisse vorsti ja sardelli pähe! Just nii see käib - metsikud kasumid. Ka sellist liha võib ringi liikuda. P.S: Ärge sööge igast jama!

Näiteks on metssea liha kontrollimata ohtlik. Neil võib olla maksa uss jt. parasiite, mis inimestele ohtlik. Sp. jahimehed lasevad sead ära kontrollida - mitte kõik (põrsaid pannakse muidu).

NÜÜD ÜKS ASI MIS TOOB ANTUD TEEMA TEISE VALGUSESSE ON FAKT!

Jumal lõi koduloomad. Seda usuvad ENAMUS kristlastest teadlased. Seal on sadu tõendeid, et hobused, lambad, sead, veised, jt. ei ole aretatud - arenenud looduslikest vormidest, vaid need loodi üsna 1:1 tänase tunni loomadele. Nüüd Jumal lüi SEA - see on fakt. JUMAL EI OLE LOONUD MIDAGI HALBA!

1.Mo.1,21
Ja Jumal lõi suured mereloomad ja kõiksugu elavad olendid, kellest vesi kihab, nende liikide järgi, ja kõiksugu tiibadega linnud nende liikide järgi. Ja Jumal nägi, et see hea oli.

1.Mo.1,25
Jumal tegi metselajad nende liikide järgi, ja lojused nende liikide järgi, ja kõik roomajad maa peal nende liikide järgi. Ja Jumal nägi, et see hea oli. 

1.Mo.1,31
Ja Jumal vaatas kõike, mis ta oli teinud, ja vaata, see oli väga hea! Siis sai õhtu ja sai hommik, — kuues päev.

Siin lõppeb minu vaidlus sellel teema, lisaks sellele, et sealiha oli seotud juutide usupuhastuse ja rituaalidega, mis tänasel tunnil meie jaoks ei kehti v.a. vere söömise keeld, mis on ka apostlite tegudes pagankristlastele keeluna välja toodud!

Ma ise arvan, et siga sai roojaseks loomaks ka sp. et see oli nö. eristus juutidel paganatest. Egiptuses nad pugisid sigu ja kõik teised rahvused, kuna siga on peale kana ja kalkuni üks tootlikuimaid lihamantlit kasvatav elusolend. Lisaks sellele see tolle aja keskonna vabapidamisel sigade haigestumine erinevatesse nugilistesse ja maksa jms. parasiitidesse.

See et sealiha on rasvane on fakt aga mitte kõik. Tänase tunni seakasvatuse trend on üsna vähese pekiga loomade aretus (turjal vaid 1,5 cm pekki) ja me võime samahästi öelda, et kanaliha on ohtlik - kuna kana nahk on üks suurimaid ja jubedamaid kolesterooli tõstja inimorganismis. Vestlesin ühe euroopa ülikoolides lõpetanud toiduainete ja rahva tervise spetsialistiga (väga kõrgelt haritud tipp spetsialistiga) ja küsisin, mis on üks halvemaid asju mida ei peaks sööma, selline noh lambist mida iga mats peaks teada. Ta ütles KANA NAHK, mitte sea kamar.

Võiks sellel teemal veel mitmeid asju välja tuua kui vaja ...

Loodan ei olnud väga asjatundmatu ja eluvõõras jutt - SIGA ON PUHAS KRISTUSES JA meie aja põllumajanduses "täitsa söödav" loom! Pealegi on kristlikud teadlased päri, et KODUSIGA ja METSSIGA on totaalselt erinevad ja JUMAL ON LOONUD SEA KUI KODULOOMAKS!

Eks katsu oma ilmutus läbi, nüüd selle ilmutuse valguses. Sõna ju ütleb, et kui üks jagab siis teised võivad kuulata aga siis ka läbi katsuda.

EvAngel
Uustulnuk
*

Vastust: 20

Ma ei suuda midagi tõe vastu, üksnes tõe poolt

« Vasta #38 on: 10.12.2006, kell 11:21 »

Hei Smiley

Robinson, sisuliselt on sinu jutu mõte sama. Tõde on see, et Jumala ees peame kõik läbi katsuma. Ma ei väitnud, et sealiha süüa ei tohi, tõin lihtsalt välja mõningad mõtted, miks see võib kahjulikuks või kahjulikumaks osutuda.
Ma usun tõesti seda, et kui inimene igatseb igati Jumala meele järele elada, siis on sellest Jumala jaoks kõik, see paneb Tema naeratama. Armastus saagu meie sundijaks kõiges, meie tegudes ja sõnades. Kui me armastame Jumalat kogu oma olemusega ja püüame olla igati Temale meelepärane, rohkem meilt Jumal ei nõua.
Head isu & watch out  Wink

Et otsustada, kas järgida Jeesust või mitte, peame me esiteks teadma, mida see meile maksma läheb. Jah, see on tõsi. See läheb sulle maksma. Selle jaoks ei lähe vaja mitte midagi vähemat kui kogu su elu...
Tony
Edasijõudnu

Vastust: 198

« Vasta #39 on: 19.10.2011, kell 00:49 »

Kohv!?

Vahepeal käis siin selline kohvi teema läbi. Lohutuseks kohvisõpradele võin öelda, et värskemad tedusuuringud räägivad kohvi joomise kasulikusest oluliselt rohkem kui kahjulikusest. Mitmete hädade ja haigust puhul soovitatakse ravimeid just koos kohviga tarbida.

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Leheküljed: 1 2 [3] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam