Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:32
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Mari rahvas « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Mari rahvas  (Loetud 5481 korda)
Tanel
Külaline


E-mail
Mari rahvas
« on: 06.03.2005, kell 02:56 »

Vaat mis leidsin: Mari rahva toetuseks

Meie, soome-ugri rahvaste esindajad ja sõbrad kogu maailmas, kutsume üles Venemaa kõigi tasandite võimuesindajaid astuma viivitamatult samme, et lõpetada ründed Mari Eli Vabariigi demokraatliku opositsiooni esindajate vastu. Me ootame, et rahvusvahelised inimõigusorganisatsioonid asuvad meid antud asjas toetama.

Viimaste kuude jooksul pole Mari Eli kohalik valitsus teinud midagi, et peatada diskrimineerimist ja ründeid mari rahva vastu, süvendades muljet, et kohalik valitsus ründeid talub või on isegi nende rünnete taga. Võimuesindajad pole kahetsusväärsel kombel midagi teinud isikute tuvastamiseks, kes käesoleva kuu algupoolel tungisid kallale Vladimir Kozlovile, soome-ugri ajalehe Kudo+Kodu peatoimetajale ning maride ühenduse Mer Kanaði juhile ja peksid ta peaaegu surnuks.

Marid on väljapaistev soome-ugri rahvas ja suvel on nende korraldada ülemaailmne fennougristika kongress. Seega on ülimalt oluline, et Venemaa võimud Moskvas ning Mari Elis teevad kõik võimaliku, et lõpetada mari rahva õiguste ahistamine.

Lisa oma allkiri siin: http://ugri.info/mari/index.ee.html
Logged
Heiks
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 193


Elu läheb edasi...


Re:Mari rahvas
« Vasta #1 on: 07.03.2005, kell 23:59 »

Olin esimeste allkirja lisajate hulgas ja täitsa rõõmus selle üle. Iseasi kas Vene viisat enam antakse :-)
Soomeugrilased peaksid olema üldse meil palves ja meie eestkoste all, nad meie vähemad sugulased.
Nojah, soomlased ja ungarlased suuremad sugulased, ülejäänud siis vähemad. :-)
Kas keegi misjonile tuleb kaasa hantide juurde?
H.
Logged
kantor
Usaldatav foormulane
Wana kala
*****
Offline

Vastust: 1451


alguses oli vaikus... ja siis lõi Jumal muusika


Re:Mari rahvas
« Vasta #2 on: 15.06.2005, kell 01:23 »

Marid pidasid salaja erakorralist kongressi

JOÐKAR-OLA, 14. juuni (EPLO) - Üle-eelmisel nädalavahetusel toimusid Marimaal pühades saludes rahvarohked palvused, pärast mida toimus ühes salus maride teine erakorraline kongress, teatas mari.ee.


Tagakiusamise ja vägivalla kartuses korraldati kongress maal, sest läinud aasta jõulukuus Joðkar-Olas toimunud erakorraline kongress tuli pidada võimude sunnil miilitsa ja eriüksuslaste püsside ees tänaval pakase käes, vahendas Roheline Värav.

Kongressil osales ligikaudu 70 inimest Marimaa 9 rajoonist ja pealinnast Joðkar-Olast. Kuigi üritus ise toimus keset metsa, olid siiski kohal külalised ja välismaised ajakirjanikud.

Kongress mõistis hukka Mari Eli Vabariigi presidendi Leonid Markelovi poliitika ja kutsus üles võtma teda vastutusele vabariigi kokkuvarisemise, ühiskonna lõhkumise ja rahvussuhete pingestamise eest. Kongress tänas samuti kõiki edumeelseid jõude Venemaal ja Euroopas mari rahva toetamise eest.
Logged

Ma tänan sind, et olen nii kardetavalt imeliselt loodud. Ps 139:14
Tanel
Külaline


E-mail
Re:Mari rahvas
« Vasta #3 on: 23.05.2006, kell 01:07 »

Leidsin lehekülje, mis räägib natuke konkreetsemalt maride olukorrast. http://www.mari.ee/est/soc/polit/hirm.htm
Logged
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Mari rahvas
« Vasta #4 on: 28.08.2012, kell 00:15 »

no me saame palvetada!
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam